Pozy spać razem

Pozy spać razem

Jeśli pozycja jest zajęta przez osobę we śnie, zwany „język ciała”, że ta analogia może być kontynuowana, nazywając spać sam monolog, i spać dwa – Dialog. Oczywiście, obecność drugiej osoby w łóżku wpływa na pozycję, która zakłada sen. Jego postawa wyraża swój stosunek intuicyjnie do partnera. Nie bierzemy pod uwagę przypadek przymusowego pobytu przez noc boku strony (np, w kampanii, wyprawy, lub w niektórych sytuacjach ekstremalnych, gdy trzeba spać obok nieznajomego).

Nie, będziemy rozmawiać o pozycjach, które mają w sen dwie osoby blisko siebie. I koncentruje się na pozycjach, w których ciała mężczyzn i kobiet do czynienia.

Sytuacja, w której spać dwie, w dużej mierze odzwierciedla charakter ich związku. Na przykład, starożytne Miłośnicy zasnąć inaczej niż ludzie, którzy spotkali się niedawno i jeszcze nie dobrze się znają, a nowożeńcy stwarzają znacznie różni się od par poz z doświadczeniem. W pierwszym przypadku, są one bardziej emocjonalne, w drugim – ograniczone.

Znajduje to odzwierciedlenie w kontakcie: zagorzali miłośnicy huddling wokół ciała splatają się we śnie, podczas gdy małżonkowie często stykają się ze sobą za pomocą jednej ręki lub nogi, jakby na potwierdzenie swoich praw do siebie. Taki lekki dotyk ekspresowe przyjaźń, koleżeństwo w rodzinie.

Stan emocjonalny pary, oczywiście, ma również wpływ na pozycję snu. To jest jedna rzecz – Radość spotkania po długiej rozłące, inne – po doświadczeniu szereg kłótni, obelg i oskarżeń. Innym ważnym punktem, na którym zależy postawę spania – stopień ich izolacji. Jeśli pokój jest ktoś inny, takich jak dzieci lub zwierzęta (zwłaszcza psy, które mogą być bardzo zazdrosny w stosunku do hosta lub hostessy), postawy spania znacznie różnić.

Obecność pewnej osoby trzeciej w sypialni, co do zasady, uniemożliwia pełny relaks, więc pozycja do spania są nieco bardziej ograniczone i mniej wyraziste.

Mężczyzna i kobieta mogą się w łóżku, nawet po ciężkich walkach, wszystko dlatego, że we śnie, że zazwyczaj nieświadomie dociskane do siebie. Śpiąca mężczyzna jest bardziej otwarty, szczery, naturalny, nie budząc. W tym śnie, jest w mniejszym stopniu obraz, rannych w łazience, i inne ustawienia świadomości, przyczyniając się kłócić.

W skrócie, w pozycji, która jest zajęta przez dwóch w łóżku, można powiedzieć wiele. Na przykład, człowiek zwrócił się do przewodniczącego kobieta opowiada o jej otwartości i zaufania, w oczekiwaniu na jego zatwierdzenie. Jeśli głowa kobiety stojące z tyłu partnera głowy, to być może ma coś do ukrycia. Ale odwracając się od głowy kobiety mężczyzny może być oznaką niedostatecznej głębokości jego uczuć i nadal zainteresowanie innych kobiet.

Ogólnie, opcje „dekodowania języka” ruchów ciała podczas wyspać. Spójrzmy na ten „język”!

Pose „ogarnąć, naprzeciw siebie”

Ta pozycja jest najbardziej emocjonalny. To pokazuje silne wzajemne uczucia partnerów. Miłośnicy leżą naprzeciw siebie, przytulając i ciała przechyla. Nogi są proste lub skręcone partnerów, wskazując, że chęć do posiadania siebie i walczyć o swoje szczęście.

Nie częściej niż w tej pozycji spania młodej namiętnej miłości, która wypełnia zmysły. Czują się stała potrzeba czuć kochał całym. Zazwyczaj partnerzy tak śpi, ale potem zmienić pozycję, ponieważ przez całą noc, aby utrzymać to stanowisko jest trudne. Para z doświadczenia tak rzadko spać, oprócz tego, że podczas następnego ożywienia emocjonalnego lub po długiej rozłące. Jeśli mąż i żona śpi w tej pozycji przez wiele lat, więc w kilku z nich są bardzo silne i stabilne relacje.

Szefowie partnerów mogą być na różnych poziomach: ten, którego głowa powyżej jest parę „master”, głowy rodziny.

Pose „przytulił od tyłu”

Pozycja ta jest uważana za jedną z najseksowniejszych. Mężczyzna i kobieta leżą na jednej stronie lub ramiona lekko zgięte w kolanach, przylegających do siebie. Im mniejsza odległość pomiędzy partnerami, zwłaszcza emocjonalnego związku między nimi.

Kto jest za, przytulanie ręce partnerów, czasem splecione z nim w dół. To jest ten partnerem (zazwyczaj mężczyzna, ale zdarza się i odwrotnie) jest para „wiodący”. To tak, jakby ukochanej obejmuje od tyłu, i został dbanie o niego. Jeśli trwa to zbyt blisko partnera, więc wyraża wobec niego zaborcza, pokazuje swoją chęć kontrolowania, a czasem gorliwy postawy. Jeśli dotyka ciała swojego partnera tylko ręki lub nogi, to mówi, zaufać swojemu partnerowi, ponieważ daje mu swobodę ruchów.

Jest to zwykle śpi miłośników lub małżonkowie we wczesnym stadium małżeństwa. Jeżeli po upływie pięciu lat lub więcej pary nadal spać w tej pozycji, więc zachował najbardziej przetargowych uczucia.

Partnerzy, którzy śpią w tej pozycji na odległość, bez dotykania siebie, wyraźnie mają problemy w związkach. Więc może spać kochanków po kłótni. Jeden partner wykazuje chęć pogodzenia z twarzą zwrócił się do męża, a drugi odwrócił się, wyraża żal i niechęć do kontaktu.

Z drugiej strony, taka pozycja może być postrzegane jako gest bałamutny, wskazując oczekiwania inicjatywy partnerów. Odwracając się, oczekuje partnerem zrobić pierwszy krok w kierunku pojednania, pridvinuvshis bliżej i przytulił od tyłu.

Pose „z powrotem do tyłu”

Stanowisko to oznacza długi konflikt między partnerami, zwłaszcza, jeśli organizm nie dotykać snem. Jeśli kobieta i mężczyzna śpi w ten sposób przez długi czas, mają oczywiście ochoty na wzajemnym zrozumieniu. Oni wyraźnie osłabił zainteresowanie sobą, oraz o braku szczerości. W najlepszym, pozycja ta wskazuje podstawową zmęczenie obu partnerów. Wtedy nie są one tak na uboczu, i wobec plecy, głowę, nogi i pośladki.

Każdy dotyk we śnie to znak interakcji emocjonalnej, a tym samym nie przytrzymać ruch siebie. W tym przypadku taka sytuacja jest w rzeczywistości wynikiem poszukiwania najwygodniejszą pozycji leżącej na ciele i inne zmiany przez noc, bliższy, pozycji. Na przykład w pomieszczeniu może być zatkany za zbyt bliskiego uścisku, albo jeden z nich, że sen bólu lub po prostu dość oba znajdują się w innej pozycji.

Jeśli leżą w tej pozycji, dotykać nawzajem pośladki, to możemy powiedzieć, że każdy z nich jest jasny osobowości, szanowanym partnerem, ale w tym samym czasie do niepodległości roszczenia w związku.

Pose „przyjąć na plecach”

Stanowisko to ma cztery główne odmiany. Człowiek leżąc na plecach w stanie, standard dla śpi sam. Śpiąca kobieta lub na plecach lub brzuchu lub na boku. Jednak można go obrócić twarz lub z powrotem do człowieka. Z jednej strony, mężczyzna obejmują i przytulić kobietę i jej głową opartą na ramieniu lub ramienia. Tak więc kobieta, jako człowiek, by rozpoznać „mistrz”, głowę rodziny, pokazując pełne zaufanie do niego.

Z jednej strony, kobieta może trzymać ją za rękę i trzymać swojego partnera. Postawa sugeruje, że kobiety w potrzebie ochrony i patronatem mężczyzn. Nogi partnerzy mogą zostać złagodzone i wyprostował się i mogą się pokrywać – jest to bardzo romantyczne pozy.

Och, naprawdę? Lshaya zaangażowanie kobiet do mężczyzn jest widoczne w przypadku, gdy przytula go, leżąc na brzuchu. Stanowisko to oznacza również większą zależność emocjonalną i potrzeby ochrony.

Jeśli kobiety ręce rozłożone, wywiera swój gorliwy stosunek do męża. To tak, jakby powiedzieć: „To jest moje!”

Share →