Prawa są! I uczą się, jak prowadzić samochód?

Prawa są! I uczą się, jak prowadzić samochód?

Zbyt wiele nowych sterowników, uboczny po prawej stronie, na samochód się nie udać, bo po prostu boi się iść bez asystenta. Przecież w szkole nauki jazdy z nich zawsze tam instruktora, który w odpowiednim momencie dyktuje, co robić i gdzie szukać, przez sposób, w jaki się tu wybrać szkołę jazdy. A gdy podróżujesz sam spróbować wszystkich wybiera tył maszyny, przedni, prawy i lewy; znaki, światła i znaki drogowe; piesi, którzy przecinają drogi w warunkach i miejscach do tego; wgniecenia i dziury w chodniku; et al.

Nic dziwnego, że młody kierowca pokrywa strach, bo gorzko świadomość, że prawo do otrzymania, i jak prowadzić samochód sam nie wie, o przezwyciężaniu strachu przed jazda samochodem tutaj.

Więc jak można nauczyć się jeździć samochodem, i zostaną omówione w tym artykule. Zacznę od razu z dwóch przepisów, które są wiążące dla początkujących kierowców.

Jak nauczyć się jeździć samochodem, wskazówki.

  Tak więc, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to trzymać się znak „70”, „B” lub „herbata” na tylnej szybie samochodu. Nie ma nic złego, ale inni członkowie ruchu będą powiadamiani o tym, że kierowca samochodu nie jest profesjonalny, będzie coraz bardziej tolerancyjni dla Ciebie.

  Gdy urządzenie jest oznaczone jako wysokiego ryzyka, można bezpiecznie zostawić w garażu. Pozostawienie drogi, po prostu wybrać dla siebie dowolny autobus lub samochód dla Ciebie za rozsądną prędkością, a następnie ją aż idzie w kierunku. W tym czasie, przeglądu i interpretacji według wszystkiego, co robi: zawieszona miga, odwraca się i tak dalej. Tak więc, można tymczasowo ignorować znaki, oznaczenia, doły. Śledź z nich będzie twoim „przewodnik”.

  I choć można skoncentrować się na prowadzeniu pojazdu, a nie doprowadzić do zmiany automatyzmów i rozproszenie uwagi na objawy, przeczytaj artykuł, jak przełączyć prędkość pojazdu . Jeśli „dyrygent” oderwał się od ciebie, czy zwrócił się w drugą stronę, natychmiast złapał za drugi, trzeci … A jeśli mylić, wyciszony, nie krępuj się to „gang awaryjne” i powoli zatrzymać. Lepiej, oczywiście, jeśli przystanek będzie przy krawężniku lub na przystanku, ale jeśli jesteś środku drogi, zbyt, nic złego się nie stanie.

  Otdyshites, uspokoić, uruchomić samochód i zacząć wszystko od nowa. Ignoruj ​​wszystkie sygnały i krzyki innych kierowców, nie spiesz się, aby zwolnić miejsce, bo ktoś powiedział, że musiał to zrobić. Kilka ćwiczeń i będziesz jazdy, jak to mówią, na maszynie, a będziesz miał więcej czasu i możliwości, aby śledzić znaki, znaki i ich otoczenia. To kiedy będzie w stanie jeździć bez zachowania żadnych „przewodników”. Nawet jeśli umiejętności nie są szybko, nie martw się, każdy wymaga innej ilości czasu, aby opanować ten czy inny sposób, rzemiosła. I to nie jest prawda, tych, którzy dają się i twierdzi, że nie wiedzą, jazdy, że każdy może nauczyć się, jak pisanie, rysowanie i wiele innych. Tutaj, podobnie jak w każdej innej dziedzinie nauki, najważniejsze – praktyki. Dlatego przy każdej okazji, aby za kierownicą: częściej pojedzie, tym mniej czasu to zajmie, aby osiągnąć pożądane rezultaty i szybciej zrozumiesz, jak nauczyć się prowadzić samochód.

  Należy również pamiętać, że nawet jeśli uważasz, że masz świetny napęd na drodze może się zdarzyć awarii: samochód może się zatrzymać, można włączyć zły bieg i tak dalej. Tak więc nie należy się spodziewać postępów w każdej kolejnej wizyty, nic nie czekaj, być skoncentrowanym i uprzejmy, bardzo szybko będzie można po prostu cieszyć się jazdą. Ach tak, zapomniałem. Pierwszy raz polecam zostawić w niedzielę rano, w tym czasie na drogach miejskich i podmiejskich, mniej samochodów. Następnie można spróbować iść w dni powszednie w godzinach pracy.

  Tak, sama stopniowo komplikuje zadanie i trasę.

Głównym błędem ta sama początkujących kierowców jest to, że siedzi się za kierownicą tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Zazwyczaj towarzyszy obecności większej liczby pasażerów, którzy odwracają uwagę kierowcy w rozmowie, więc nawet gdy milczy, wciąż dla kierowcy w tym podróż bardziej wzruszające niż gdyby jechał sam. Więc nie oszczędzać paliwo, ponieważ przyszłe naprawy samochodów przez twój brak doświadczenia w jeździe może kosztować znacznie więcej.

Jeśli chcesz wiedzieć, ile to kosztuje, aby nauczyć się go właśnie tutaj.

Jak nauczyć się prowadzić samochód wideo

Share →