Prawdziwa skóra

Prawdziwa skóra

Spójrz na najnowszych kolekcji projektantów Roberto Cavalli, Gianfranco Ferre futer, Marc Jacobs, Giorgio Armani, Valentino, chidorri chaparetto Oskar de la Renta i inne domy mody o światowej sławie. Wszystko, co nie było skupić się na naturalnej skóry. W jesieni i zimie sposób pokazać tam spodnie spodnie, kurtki, akcesoria do tego szlachetnego materiału.

Wiele skóry i jest używany do dekoracji i wykończenia w połączeniu z tkanki.

Skóra i futro z roku na rok u szczytu popularności, ale wszyscy wiemy, jak wiele wysiłku kosztowało kupić to samo, które jest idealne do potrzeb kupującego ubrania i stylu, jakości i ceny. Modele wykonane przez poszczególne szkice, wygląda o wiele bardziej korzystne.

Jeśli pracujesz w branży mody i specjalizuje się w ubrania do szycia i akcesoria ze skóry i futra, należy zwrócić uwagę na zakres naszej firmy. Tutaj można kupić włoskiej skóry jagnięcej, wydruki moda zamszu, skóry krokodyla i python, podziały skóry i bydła, a także futro naturalne i dublenochnogo. Zakres jest stale aktualizowana, oferujemy Państwu tylko modne, wysokiej jakości i odpowiednich surowców do szycia.

Share →