Prawidłowe odżywianie posiłków dziennie

Prawidłowe odżywianie posiłków dziennie

Moja seria artykułów na temat żywienia, zacznę z menu na każdy. Będziemy zmniejszyć ilość tłuszczu w diecie, należy zwiększyć ilość białka i dowiedzieć się, jak korzystać z węglowodanów złożonych.

Tak więc, najpierw musimy wiedzieć, ile kalorii trzeba jeść w ciągu dnia w masie i seksu dla normalnego funkcjonowania organizmu, bez wysiłku fizycznym.

  • Waga (kg) x 15 – mężczyzna
  • Waga (kg) x 14 – kobieta

(1 funt = 0,453 kg)

Policzmy Przypuszczam, że jeśli jesteś mężczyzną, średniej budowy i ważą 75 kg (75/15 * 0,453) = 2483 jest do utrzymania aktualnej masy ciała należy spożywać 2600 kalorii dziennie. Ale jeśli trafisz na siłowni i masy mięśniowej trzeba dodać do diety 500 więcej kalorii. Należy również wziąć pod uwagę swój typ ciała – czy można dodać Ectomorph cicho a nie 500, a 1000 kalorii, ponieważ nie będzie regulować tłuszczu.

Ponadto, jeśli pracujesz w pracy, gdzie dużo ćwiczeń może również dodać 1000 kalorii.

Jakie powinny być prawidłowe żywienie uzupełniające kulturysta

Byłoby wspaniale, gdyby można mieć 5 lub więcej razy dziennie. Pożądane jest, aby korzystać z suplementów sportowych, takich jak białka i budowę ciała, jak mają wszystko, czego potrzeba do wzrostu w optymalnych proporcjach. ale jeśli nie chcesz z nich korzystać to jest możliwe do zrobienia bez nich po prostu zwiększenie ilości naturalnego pożywienia.

  • Rano, zaraz obudził pić część gainer do szybkiego nasycenia składników odżywczych, które zostały poniesione na noc.
  • Ponadto, napój węglowodanów z białkami (gainer) należy przyjąć 30 min przed treningiem, aby naładować energię, która jest bardzo przydatna do nas.
  • W ciągu godziny lub dwie godziny po treningu jest bardzo ważne, aby mieć dużą dawkę posiłku białka lub białka, od tego okresu najbardziej skuteczne dla nasycenia białek mięśni i wzrostu gospodarczego.
  • Przed pójściem spać trzeba wziąć pełnej długości białko (kazeina) lub jeść ser.

Prawidłowe żywienie produktów menu na każdy dzień

Jeśli to możliwe, należy zrezygnować żywności, takich jak tłustych, słodyczy, tłuszczów zwierzęcych, biały chleb i biały chleb.

Teraz pokażę ci, jak uzyskać 3000 kalorii dziennie tylko z naturalnej żywności:

Share →