Prawosławne krzyże Natelnye

Prawosławne krzyże Natelnye

Kup pektorał sklep internetowy prawosławnego Svyatopole

Kup pektorał możemy natychmiast po pierwszych dni życia, ponieważ przekazane natychmiast po chrzcie. Pektorał – symbol każdego chrześcijanina, ponieważ został ukrzyżowany Chrystus. Jest to broń naszego zbawienia i ochrony przed diabłem. Nasza firma oferuje wybierz i kup krzyż prawosławny za pośrednictwem Internetu.

Zakres przedstawia również próbki ręcznej pracy.

Prawosławne krzyże

Prawosławne krzyże. prezentowane na naszej stronie internetowej są produkowane zgodnie z tradycją starożytnej bizantyjskiej i rosyjskiej biżuterii i stanowią twórczą interpretację współczesnej świadomości mistrzów kościelnych.

Prawosławny krzyż z krzyżem i bez krzyża

Był to pierwszy Krzyż bez krzyża i proste dwa kije lub tabletki. Później zaczęły się pojawiać górną granicę, która według legendy, został napisany «Jezus Nazarejczyk, Król Żydowski», Dolny, opadający w tym samym kierunku, wskazując kierunek, w niebie i piekle. Obok Zbawiciela, były tam dwa złodzieje. Jeden z nich przed śmiercią żałował i wierzyli w naszego Pana i poszedł do nieba, podczas gdy drugi zstąpił do piekła. Później zaczęły się pojawiać bardziej skomplikowane pektorał z metali szlachetnych i kamieni szlachetnych.

W 5-6 wieków zaczęły pojawiać się Szyi krzyżyk z krucyfiksem. Faktycznie, obraz Zbawiciela prawosławnych krzyży różnią się od katolika. Na próbkach katolickich pokazuje wszystkie cierpienia Chrystusa dla nas prawosławny jest zbawicielem przedstawiono spokojny i wręcza zajmuje cały świat, czując miłość do wszystkich ludzi wokół niego.

Pektorał Krzyż prawosławny

W Rosji zwyczaj noszenia pektorał Krzyż prawosławny pojawiła się po chrzcie Rusi księcia Włodzimierza w 988 roku. To był noszony po chrzcie i nigdy nakręcony. Później został rozwiązany, aby mieć kilka kopii. W święta, ludzie nosili piękne i drogie mu często wprowadzenie na górze odzieży, podczas gdy przeżywa skrajne dumy.

Wielu podróżnych zauważył, jak wielki szacunek dla tych świętych symboli w Rosji: Rosjanin praktycznie nic nie robi, nie przekraczają.

Krzyże «Sofia» – Sprzedam sklep internetowy

Wszystko produkty «Sofia Nasyp» konsekrowany w świątyni Mądrości Bożej. Pierwszym produktem jest zawsze wyciąć ręcznie kapłana, nie stosować technologię 3D. Wszyscy mistrzowie warsztatu prawosławnej – ludzie religijni, rano pracę zaczyna się od modlitwy.

W naszym sklepie internetowym można kupować przekroczyć Sofia z dostawą w Moskwie i Rosji.

Pektorał «Elizabeth»

Warsztaty prawosławny «Elizabeth» powstała w 2002 roku z błogosławieństwem archiprezbiter Vadim Burenina w kościele parafialnym św Jana Chrzciciela na Kamennoostrovsky Avenue w Petersburgu. Od tego czasu ich produkty – krzyże, święte obrazy, pierścień – zyskała ogromną popularność wśród parafian wielu świątyń i klasztorów w całej Rosji. Krzyż prawosławny z warsztatu "Elizabeth" – Wielki dar za rozsądną cenę.

Krzyże dla mężczyzn i kobiet

Jako takie, podział na męskie i żeńskie przecina tam. Z pewnością wywoła bardziej powszechne stereotypy: człowiek sobie pozwolić, aby kupić mały ażurowy krzyż, i nie każda kobieta zawiśnie na szyi krzyż ważący 20 gramów. W każdym przypadku, jest przede wszystkim krzyż duchowy symbol.

Kup krucyfiks z czarnymi lub kamieni szlachetnych

W naszym sklepie internetowym są krucyfiks z kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Kup pektorał jest możliwe z dostawą w Moskwie i całej Rosji.

Share →