Prenatalnych witamin w porównaniu

Prenatalnych witamin w porównaniu

W czasie ciąży, wiele uwagi należy poświęcić ważnych naturalnych składników odżywczych i minerałów, Witaminy i minerały.

Oto niektóre z matki oczekującej należy spożywać więcej niż przed ciążą. Zapotrzebowanie na witaminy i minerały w poniższej tabeli. Trzecia kolumna przedstawia procentowy wzrost zapotrzebowania na kobiety w ciąży.

Znajduje się we wszystkich owoców i warzyw

Ważne składniki żywności:

Białko – materiał do budowy rośnie dziecko. Menu jest bogaty w białko powinno obejmować białka zarówno pochodzenia roślinnego i zwierzęcego w stosunku 1: 2 w celu ich wykorzystania w połączeniu, na przykład, jaj i ziemniaków, że białko jest metabolizowany w organizmie optymalnie.

Wapń, fosfor, magnez – wymaganej do utworzenia szkieletu dzieci, zęby, narządów wewnętrznych oraz ośrodkowego układu nerwowego. Źródła wapnia i magnezu – zielone odmiany warzyw. Fosfor źródłowy – ryby, produkty mleczne.

Jeśli mamusie żywności niewiele z tych substancji, dziecko będzie brać je od matki akcji, przyszła mama może mieć problemy z zębami. Należy uważać na ten temat.

Żelazko – wymagana jest hematopoezy i dostarczać organizmowi tlenu. Aby dostarczyć krew swojego dziecka, mama potrzebują dwa razy żelaza.

Jod – Ślad ten minerał jest potrzebna do produkcji hormonów tarczycy. Od trzeciego miesiąca ciąży dziecko ma zwiększone zapotrzebowanie na jod.

Witaminy – konieczna dla zapewnienia prawidłowego metabolizmu w organizmie.

Tak więc, drodzy kobiet, jeść zdrowe diety, urodzić zdrowe dziecko.

SKŁAD prenatalnych witamin.

Poniżej przedstawiono skład, jak również instrukcje dotyczące stosowania takich witamin dla kobiet w ciąży: Jedenaście Pronatal, Pregnavit, Materna, Vitrum Prenatal Forte, Vitrum Prenatal, Multi-tabs okołoporodowe, Pregnacare (Pregnacare), Complivit “Mama”.

Jedenaście Pronatal (ELEVIT®Pronatal)

(prenatalne witamin)

Share →