Prezent na srebrnym weselu: co dać do tych, którzy mają główną

Prezent na srebrnym weselu: co dać do tych, którzy mają główną

25 – Ćwierć wieku… To jest prawdziwe małżeństwo przez okres, co potwierdziło moc miłości, jej wszystko zwycięski charakter, siłę rodziny. Data ta mówi wiele, miłość rodziny stał się stałym, czyste i twarzach srebrny, błyszczący, cenne i trwałe, odzwierciedla wszystkie doświadczenia przetrwała lata. Para, którzy mieszkali razem 25 lat – to szczęśliwa rodzina, solidne i niezawodne, warto szacunek i prezent na srebrnym weselu powinny odzwierciedlać te uczucia.

Srebrny prezent ślubny na co dać sobą

Klasyczny prezent będzie 25 róż, symbol miłości i wierności, kwiat za każdy rok szczęścia i jasnym miłości. Róże są czerwone, białe, bordo… Najważniejsze – aby mu 25! Taki prezent jest miły i uzyskać i podać.

Ale nie tylko róże oblicza różnych kolorach: delikatne stokrotki w ilości 25 sztuk, jasne gerbery, chryzantemy puszysty… Kwiaty w dzień mówią o niewiędnący uczucie bloom i jasny, oszałamiający zapach szczęścia.

Srebrny pierścionek w prezent na srebrnym weselu od połowy jest wielkim symbolem relacji twierdzy. Piękne, błyszczące metalowe zamknięta przestrzeń, która po raz kolejny potwierdza, pragnienie bycia blisko. Umieścić go na środkowym palcu stoi obok ślubu i niech się kolejna deklaracja miłości, ciepła i emocji.

Prezent na 25 rocznicę ślubu można myśleć z wyprzedzeniem. Rezerwuj symboliczne biżuterii srebrnej, że oznaczałoby to dla Ciebie, nosił piętno indywidualizmu. Po srebrnym weselu – to nie tylko wakacje, ale rodzaj powtórzenia najjaśniejszy w życiu dzień, więc niech prezent będzie jasna i niezapomniany.

Które niosą ze sobą prezent na srebrnym weselu?

25 lat małżeństwa – to jest odwaga i bohaterstwo, dowód prawdziwej miłości i czułości, czci stosunek do siebie. W tym dniu, dając kwiaty i uśmiechy, niech szczęśliwa para czuje opiekę, miłość i uwagę. Kwiaty mogą być cokolwiek, tak długo, jak szczere.

Dobrym pomysłem byłoby kilka z 25 kwiatów, symboliczne i oryginalny prezent na wesele. który zostanie zapamiętany.

Prezent na srebrnym weselu – To jest, bez wątpienia, srebro w każdej postaci. Niestety piękna biżuteria, naczynia, sztućce, kary symboliczne, świeczniki, itp Ciekawym pomysłem byłoby dwa srebrne łyżki do «szczęście remis», Mogą one zrobić piękny i ciekawy grawerowanie, pudełko.

Oryginalnym pomysłem będzie również srebrny (galwanicznie) medal «za odwagę» i jej mąż «za lojalność» jego żona, niech to zabawny teraźniejszość symbolizuje ich więź i będzie stałym przypomnieniem miłości.

Dobre duchy – jak piękna prezent na srebrnym weselu. To może być wina lub szampana dobra etykieta jest urządzone przez pary fotograficznych. Fantastyczny pomysł, aby wina lub innego napoju (np, brandy) w tym samym roku modelu, który był pary ślubne.

Ten symbol wytrzymałość, siłę i wartość małżeństwa będzie kolejnym miłym zaskoczeniem.

    Utworzono: 20 sierpnia 2011 Zdjęcia: 3 szt. 24057 wyświetleń

Share →