Prezentowy dla początkujących

Prezentowy dla początkujących

W tym celu należy filigran sztuki, należy zakupić papier. Istnieją specjalne sekcje do rękodzieła, która jest w sprzedaży od razu wyciąć kolorowe paski o różnej grubości. Zwykle jest to 3-7-9 mm. Długość polan waha się od 30 cm do 60 cm.

Jeśli jest to konieczne, pasek papieru ze sobą sklejone.

Jeśli nie można kupić zestaw do Prezentowy, można wyciąć własne paski kolorowego papieru zwykłego biura. Jedyny warunek – zrobić bardzo ostrożnie, tak, że krawędzie są gładkie. Możesz użyć noża biurowej. Tuż przed cięcia warstwę papieru, należy umieścić metalu lub szkła powierzchnię.

W wyniku tego, przedmiot obrabiany podstawowej wychodzących z równomiernie do krawędzi cięcia.

Następnie do produkcji serpentyny pręt musi on zwykle długopisu, zamontowany na jego krawędzi i rozpocząć nawijanie na pasie papieru w postaci spirali. Aby usunąć z pręta, musisz być nieco osłabiona spirali. W wyniku loki zabezpieczyć drugi koniec za pomocą wysokiej jakości kleju w sztyfcie lub PVA.

Powoduje to średnicę półfabrykatu spiralnej 10 mm, które następnie zebrany w całej kompozycji.

Z Loki nadal pracują, tworząc z nich są różne rodzaje serpentyny, co wgniecenia na nich, na rogu prischipyvaya itp Po mogą być wytwarzane łączeniu ich ze sobą. Dobrze mieć początkowo przed nim system, zgodnie z którą można łatwo zebrać wybrany utwór.

Do normalnych zastosowań głośności musi mocno kolorowy karton, który służy również jako dobry tle. Interesujące jest to, aby szukać produktów wykonanych na tektury falistej. To również sprawia, technologii rama Kvilling lub jakiekolwiek inne (ale najlepiej z papieru).

A następnie delikatnie przymocowane za pomocą kleju lub taśmy (dwustronny) składników w całej kompozycji.

Połączone spirale, fantastyczny uosabia najbardziej skomplikowanych wzorów. Pudełka, kompozycje kwiatowe, słoiki ciekawostki, karty – nie jest to pełna lista artykułów na temat technologii „Prezentowy”.

Share →