Prezentowy - Prezentowy sztuki

Prezentowy – Prezentowy sztuki

Wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z tego słowa znaczeniu «Prezentowy»Nic nadprzyrodzonego w tym tytule, ale nie. Prezentowy pochodzi od angielskiego słowa lotka, co oznacza, «piórko ptaka»Oraz sztuka skręcania długie wąskie paski papieru w spirale. Do wytwarzania różnych kompozycji spiralne mogą korzystać z różnych formach: plac.

romb. krople itd.

Sztuka Prezentowy Pierwszy pochodzi w Europie w XIV stulecia-XV. Zakonnice zostały przędzenia na czubkach piór cienkie paski papieru z pozłacanymi brzegami. Na podstawie spirale stworzyć cudowne medaliki, które dramatycznie imitacji złota biżuteria. Jest jeszcze inny pogląd, że przodkowie papieru filigranowych uznawanych osadników z Nowego Świata, został wykorzystany do Prezentowy kołdry jeżozwierz. Dziwnie mało, ale «Igła jeżozwierz» – Jest inne znaczenie lotka .

Chociaż historię i ma ogromne znaczenie w naszym życiu i społeczeństwie jako całości, jednak jest o wiele ważniejsze dla nas samo istnienie tej wspaniałej sztuki. Debata o kogo palmę na odkrywców Prezentowy, niech historyków prowadzenie i specjalistów w tych dziedzinach.

Craftswoman Prezentowy sztuki stworzony w całości z tkaniny, zachwyca wdziękiem i urodą. I pokrywając je srebra lub złota farba, umelitsy osiągnąć ogromne podobieństwa z ażurowej koronki.

Ta sztuka zyskała ogromną popularność wśród przedstawicieli wyższych sfer.

Bez wątpienia, kobiety z niższych warstw ludności są również chętnie uczestniczyć w Prezentowy, ale ze względu na bardzo wysokie koszty wysokiej jakości kolorowego papieru, tej działalności przez długi czas i miał przywilej osób zamożnych.

W całej swojej egzystencji, Prezentowy sztuki doświadczył wzloty i upadki. Na przykład, w XIX wieku było najpopularniejszym kobiet pasją, a tuż po kilkuset latach został zdradzony kompletne zapomnienie.

W chwili obecnej, w wyniku całkowitej zdobyciu rękodzieła, Prezentowy uzyskał status jednego z najbardziej popularnych hobby. Ale największym filigran uznanie, papier, znalazł się na Wschodzie oraz w Azji.

W Korei Południowej, zorganizowane przez Stowarzyszenie Miłośników papieru plastiku. Produkty wykonane w technice szkół koreańskich, różnią się znacznie od pracy Europejczyków. Urzędnicy europejscy wolą szybki techniki, z małą ilością szczegółów, dokładnie i zwięźle. Orientalne rzemieślnicy stworzyć prawdziwe dzieła, uderzając w jego elegancji i wyrafinowania, składający się z kilkuset małych spirale.

Papier – Materiał jest cienki i kruchy. Zaskakujące, ale produkty wykonane w Technika Prezentowy. mimo swojej lekkości i wdzięku, mają znaczną siłę.

Narzędzia używane do pracy zróżnicowane. Zazwyczaj, tworząc heliksy cienkie paski papieru stosowanych metalu lub tworzywa sztucznego z rozwidloną koniec pręta. Takie narzędzia można zastąpić przez pręt długopisu z gniazda wykonanego w końcu. Szkoły rzemieślnicy Wschodniej korzystać podczas dokręcania cienką szydło.

Wykałaczka lub cienka igła dziewiarska, źle pasuje do Prezentowy.

Często, w celu wytworzenia części o tej samej średnicy w zakresie stosowanych w okrągłe otwory o różnych średnicach, które wyznaczają w otrzymanym spirali one rozwijać do żądanych rozmiarów.

Szczegóły są otwarte i zamknięte. Aby rozwiązać część zamykająca jest stosowany dość gęstą PVA kleju. Pożądane jest, aby butelka była cienka końcówka lepszą kontrolę ilości kleju.

Tylko materiał używany Kvilling barwi papier raczej pasek papieru. Szerokość pasma jest 3-9 mm i długości 30 lub 60 cm. Ten materiał standardowy rozmiar jest sprzedawany w sklepach specjalistycznych.

Podczas cięcia pasków siebie, możesz eksperymentować z wielkością, odejść od stereotypów. Zespół postanowił wyciąć nożyczkami, nożem i papeterii dla równe plastry, bez odprysków. A jeśli chcesz, aby przyspieszyć pracę lepiej przed cięciem złączyć wiele arkuszy, trzymać je razem klipów lub clothespins.

W filigran papierowej, można użyć papieru biurowego dla kolorowego drukarek i faksów.

Stosując technikę Prezentowy, ozdobić ramki do zdjęć, karty, opakowania na prezenty, pudełka, panele i stworzyć niepowtarzalny obraz. Twórcza wyobraźnia i intuicja w tworzeniu wyjątkowe dzieło, a wierz mi, nikt nie może pozostać obojętny, patrząc na nich.

Share →