Prezenty dla beryl ślubu (23 lat)

Prezenty dla beryl ślubu (23 lat)

Obchody 23 lata małżeństwa za granicą, nie jest zbyt popularny, w porównaniu z okrągłych rocznic, które są znane wszystkim. Nazwa tego ślubu data „beryl”, powoduje również pewne zamieszanie, zwłaszcza gdy pojawia się pytanie, co dać na rocznicę ślubu dla 23 lat. Beryl mineralnej o nazwie pochodzenia naturalnego, w tym imię i nazwisko, aby kontynuować

Różne rodzaje kamieni łącznie. Najsłynniejszy z nich – akwamaryna, heliodor, szmaragd. Cechą charakterystyczną tych kamieni – ich kolory, głównie zielone odcienie – od jasnozielonego i bogatej Aqua. Dlatego, jeśli chcesz śledzić tradycji – prezenty na wesela beryl może być związane z kamieni lub z tego schematu kolorów.

Jednak, beryl ślub jest interesująca sama w sobie, wiąże się z tym aktualne ciekawych zwyczajów. Kilka prezentowane sobie prezenty o świcie, z śluby miłości i wierności. Goście festiwalu, siedząc przy stole, opisać związek w czasie, wymyślanie definicji poezji. Pomysły na prezent na ślub beryl – parę artykułów.

Jest to również wieloletnie zwyczaje związane z tym dniem.

Pomysły na prezent dla beryl ślubu (23 lat)

1. Biżuteria berylu

Rzemieślnicy szanować wiele rodzajów beryl i biżuterię, które są tanie. Możesz przypomnieć zwyczaj dawania prezentów i dar sparowane pary Para bransoletki, pierścionki lub dwa krzyże.

2. Lampa solna

Kryształu soli lampa wygląda fantastycznie i jest naturalnym jonizator powietrza. Substancje, które produkują krystalicznie czyste powietrze w pomieszczeniu i uczynić go bardziej świeże. Zewnętrznie, lampa wygląda jak duży kamień, a jeśli wybierzesz jasnozielony kolor, można wyciągnąć analogię z berylu.

3. Malowanie – panele

Masters wykonane z dzieł sztuki. Kamienia Beryl stosowany również. Obraz – mural będzie prawdziwą ozdobą w każdym domu, i, oczywiście, będzie proszę małżeństwo.

4. Stash

Pudełko ozdobione półszlachetne, zawsze będzie najlepszy prezent. W każdym domu jest wiele małych rzeczy, które trzeba utrzymać w porządku, i piękne pudełko jest nie tylko przyjemne, ale również użyteczne prezent.

5. Szczęście z liści drzewa z berylu

Drzewko szczęścia – oryginalną pamiątkę i symboliczne maskotki. Doprowadzenia produktu do życzenia szczęścia i sukcesu para w nadchodzących latach.

Prezenty dla beryl ślubu (23 lat)

Share →