Prezenty z okazji chrztu - chrzest dziecka

Prezenty z okazji chrztu – chrzest dziecka

Chrzest niemowląt – jedno z najbardziej ekscytujących i uroczystości w życiu dziecka i jego rodziców. Dla nowo narodzonego człowieka, chrzest – to wejście do życia duchowego, dotyk Boga. Od tego dnia jego straży sobie krzyż na nim, który jest przechowywany w sercu jako symbol wiary prawosławnej.

Stanie się chrzestnego lub chrzestnej dziecka, ważne jest, aby zrozumieć wszystkie powierzone obowiązki, które muszą się odbyć do końca życia. Duchowe edukacji, opieki i pomocy będą niezbędne obowiązki chrzestnych. Ważne jest, aby wiedzieć, jak zachowywać się podczas ceremonii i oczywiście w pamięci tego wydarzenia przedstawić prezent na chrzest dziecka i roditelyam.Tak który jest przedstawiony na chrzciny ?

Prezenty na chrzciny chrzestnej

Wiele osób wie, że tradycja w Rosji prezenty chrzestnej jego chrześniaka nazwie «Rizki»Co tkaniny, które zawinięte dziecko, wyciągając czcionki. Chrzestna daje nam dziecko chrztu koszula, koronki, wstążki czapkę z ręcznikiem lub kocem piękne. Innym tradycyjnym zwyczaju – dać chrzciny srebrną łyżeczkę, był nazywany darem "na pierwszym zębie",

To może być pierwszy łyżkę dzieci, z którego będzie on zasilany, kiedy ten czas nadejdzie.

Obecni na chrzest dziecka od ojca chrzestnego

A co najważniejsze, musimy pamiętać, że jest to nie tylko święto, chrzest dziecka – wielkie wydarzenie, które zwykle dają jasne i nastrój! A przechodząc do chrztu, trzeba wziąć ze sobą nie tylko prezent na chrzciny. ale także szczególny duch duszy, która, wraz z darem Pamiętaj, aby być przekazywane ukochanej.

Share →