Problemy z sercem. Przerost lewej komory serca

Problemy z sercem. Przerost lewej komory serca

07 czerwca 2009

W ostatnich latach, jesteś zaniepokojony naruszeniem serca? Być może nie było duszności? A może się omdlenie? Jest możliwe, że jesteś ofiarą przerost lewej komory serca. Choroba ta jest dość powszechne, oprócz większość jego ofiar jest wystarczająco dużo młodych ludzi.

Niebezpieczeństwo przerostu lewej komory serca i kardiomiopatii przerostowej, jest w szczególności choroby, które często spowodować nagłą śmierć pacjenta. Według statystyk, liczba zgonów z przerostem lewej komory osiąga cztery procent.

Co jest przyczyną tej choroby? Jak przejawia się i może być traktowane? Czytanie na końcu artykułu znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Co jest przerost lewej komory?

Przerost lewej komory serca w ścianie lewej komory serca jest znacznie grubsza niż przewidziany przez naturę. Zagęszczający nie występuje ze względu na wewnętrznej przestrzeni, pozostaje bez zmian. Często przerost i modyfikowane rozdzielono pomiędzy lewym i prawym komór. Ponieważ zmiany przerostowe ściana staje się mniej elastyczna. Można go zagęścić równomiernie, ale może tylko w niektórych obszarach.

Wpływa to przejaw choroby.

Jeśli partycja rozszerzył nierówno, może być zakłócone główne zastawek: aortalnej i mitralnej. Lecz takie non-uniform rozszerzeń nie zawsze działa cierpi zaworów.

Przerost lewej komory może być jazda konna. Dzieje się tak, gdy myocardium zagęszcza tylko na górze. I może być połączony z kołowym symetrycznym przerostu lewej komory.

Objawy przerostu lewej komory jest tak niejednorodne, że na pierwszy rzut oka może zmylić każdego. Jest wielu pacjentów cierpi z powodu przerostu lewej komory, i nawet nie wie o tym. Ale często pacjenci skarżą się na ból w sercu. Mogą one mieć różną intensywnością i innego rodzaju. Czy rzadkie i dusznica bolesna. Jest to spowodowane przez fakt, że otrzymane skompresowane naczynia zaopatrującego przerost mięśnia sercowego, ale stawał się coraz mięśni, potrzebuje więcej składników odżywczych i tlenu.

Post rozwija sercowego.

Przerost powszechne można nazwać arytmia. Serce jest z nasion, a potem nagle zatrzymuje. W niektórych przypadkach obraz kliniczny charakteryzuje się przerostem lewej komory i utraty przytomności.

Przyjdź i pacjenci narzekają duszności, a oni rozpoznano przerost lewej komory serca.

Dlaczego istnieje przerost lewej komory serca, a raczej kardiomiopatia?

Naukowcy mogą zdecydowanie powiedzieć, że nie ma w rodzinie przerostu lewej komory. Szansą na biografiach ich dziadków. Można znaleźć wśród nich takich pacjentów.

Będzie to służyć jako pokarm dla myśli.

Jeśli pacjenci nie mają rodziny, to inna teoria, dość tajemniczy, że absolutnie niczego nie wyjaśnia. W niektórych, pod wpływem nieznanych czynników zaczynają mutacji genów, które są bezpośrednio związane ze stanem komórek mięśnia sercowego. Pod wpływem tej mutacji mięsień serca rośnie.

Jak leczyć przerost lewej komory serca?

Podsumowując medkollegiya tiensmed.ru tiensmed.ru chcą zwrócić uwagę na następujące warunki. Podstawowym leczenia przerostu lewej komory serca, że ​​za pomocą leków poprawy sercowego. Jeżeli stan się pogarsza, a leki nie są skuteczne, chirurgia.

Podczas operacji przegrody zapewniają fizjologicznych kształt. Jeśli czas rozpoczęcia leczenia przerostu, możemy żyć przez wiele lat. Można nawet zrobić i urodzić dziecko. Jedyną rzeczą, która jest pacjentom zabronione kardiomiopatię przerostową – twarda praca fizyczna.

Share →