Produkcja i druk wizytówek z dostawą

Produkcja i druk wizytówek z dostawą

Wizytówki – jedna z głównych cech osoby biznesu. W wielu krajach, w tym w Japonii, na przykład, nie prowadzi wizytówek jest uważany za nieprzyzwoite. Mała karta spełnia kilka ważnych zadań na raz: – informują – sprzedaje – tworzy obraz swojego właściciela. Tak więc, wizytówki przekonująco reklamowania towarów, usług, sklepów, firm, instytucji, bez względu na to, jak drogie są konstrukcja i materiał z budowy tych produktów poligraficznych.

W naszej drukarni szeroki profil można zamówić karty Sprzedaj na każdy gust, ilość jakiejkolwiek klasy. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni, woli i możliwości finansowych. Specjaliści firmy mogą dość tanie wizytówki, karty stylowe klasie biznes lub karty premium, z drogiego papieru, plastiku, metalu, drewna. Jeśli potrzebujesz małe, wszystko co musisz zrobić – zadzwonić drukarki lub przyjść do biura. Jeśli podróż w czasie nie jest, możesz wysłać mały układ email lub zamówić projekt od naszych ekspertów.

Telefon kontaktowy: +7 (495) 22 33 804.

Jaki druk wizytówek wybrać karty w świecie?

Nasza drukowanie produkuje karty poprzez druk cyfrowy, druk offsetowy, jak również niektórych innych metod. Jakie są zalety poszczególnych metod? 1. Druk offsetowy pozwala na zastosowanie farby z kształtów na papierze (lub innym materiale) za pomocą siłownika, a nie bezpośrednio. To sprawia, że ​​możliwe jest osiągnięcie wysokiej jakości obrazu przy wystarczająco niską kosztów pracy. Jeśli potrzebujesz tanich wizytówek, a następnie wybrać przesunięcie.

Projektowanie wizytówek będzie ostry, jasny i kontrastowy. Przy zamówieniu z 1000 kart koszt jest znacznie zmniejszona, chociaż mogą być kwota obieg 100, 300 lub 500 sztuk. Ze względu na druku offsetowego może być używany papier na wizytówki, t. Nie istnieją ograniczenia E jako takie.

2. Kolorowy druk cyfrowy. Ta opcja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy potrzebne pilne wizytówki z dostawą. Idealną metodą wytwarzania produktów, w małych ilościach, liczba 100 sztuk. Jakość wizytówki pozostaje wysoka, jak w pierwszym przypadku, ale okres, jest zmniejszony do minimum. 3. sitodruk.

Jeśli planujesz kupić małej firmy lub premię, zalecane jest, aby zwrócić uwagę na tę opcję. Do tego typu druku jako druku (ekran) służy specjalny materiał materiału lub siatki z metalu. Ponadto, drukowanie wizytówek jest możliwe w oparciu o niestandardowe. Plastik, metal i tak dalej D do małej firmy wyglądać elegancko i bardzo ekskluzywny, drukowanie używana objętość, foliowanie, stosowanie cekinami, naśladowanie różnych powierzchniach.

Drukowanie świetny papier projektant z różnymi efektami. Materiał może powtórzyć kolor i fakturę aksamitu, płótna, metalu, gumy, itd. D Aby zdecydować, który projekt najbardziej Ci odpowiada, proponujemy, aby zobaczyć gotowe wersje kart w portfelu, a także zapoznać się z cenami produktów.

Od czego zależy koszt gotowych kart w druku?

Prawie wszyscy z naszych klientów rozpocząć rozmowę z przedstawicielem drukowania z faktem, że chcą, aby dowiedzieć się, ile kosztuje wizytówkę z konkretnej konstrukcji. Cena usługi zależy głównie od następujących odcieniach: – rodzaj papieru do drukowania; – Złożoność projektu, liczba kolorów; – Czy potrzebujesz jednej lub dwustronne wizytówki; – Rodzaj druku (offset, cyfrowy, sitodruk, i tak dalej. D); – Potrzeba dodatkowych ozdób (przycinanie rogi, laminowanie, folii i innych.); – Wykorzystanie nietypowych materiałów; – Data kart produkcyjnych. Oddzielnie, klienci płacą za projekt, jeśli nie zapewniają własną wersję.

Tworzenie wizytówki mogą mieć różne poziomy trudności. Tak więc, prosta karta może być tworzone przez 30 minut w edytorze, a niezwykłe kreatywne wizytówki może iść znacznie dłużej. Aby zamówić wizytówki z dostawy, prosimy o kontakt: +7 (495) 22 33 804.

Jaki jest koszt do produkcji wizytówek dzisiaj?

Mówiliśmy już o tym, jak cena jest utworzona na druk wizytówek w każdej drukarni. Bardziej złożone zamówienie, droższe materiały i metody drukowania, więcej pieniędzy klient płaci za gotowy produkt. Jeśli mówimy o ile karty są w naszej firmie, ceny zaczynają się od 200 rubli. (W przypadku druku monochromatycznego, nakład 100 sztuk). Dokładne ceny można teraz zobaczyć w cenę, a następnie zadzwonić do drukarni i omówić swoje osobiste zamówienie.

Ponieważ możliwości nowoczesnego druku jest bardzo szeroki, a liczba materiałów wzrosła, nie możemy z góry obliczyć wszystkie opcje. Co jest potrzebne do jednego klienta, to nie nadaje się do innego. W rzeczywistości prawie wszystkie karty można traktować jako jedynych, ponieważ konstrukcja produkty opracowane specjalnie dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy gotowi, aby wydrukować osobiste, firmowe, pojedyncze lub podwójne jednostronne wizytówki, proste lub wyłączne, standardowy lub oderwać nawet bardziej oryginalne. Wszystko, co można myśleć można przełożyć na rzeczywistość!

Aby wiedzieć, ile to kosztuje, aby tożsamość dla osoby, firmy, biura, sklepu, firmy, kierownika, pracowników i tak dalej. Do nas swoją drukarnię telefonicznie 7 (495) 22 33 804.

Można wydrukować wizytówki tanio?

Większość naszych klientów są zainteresowani tanie drukowanie wizytówek, bez utraty jakości, i to jest zrozumiałe. Ktoś nie może sobie pozwolić na zamówienie drogich kart, a ktoś daje swoim klientom tak często, że w końcu roku na drukowanie wizytówek są znaczne sumy. Tu i myśleć o tym, jak zaoszczędzić na produkcji produktów drukowanych. Nasi specjaliści uważają, że standard wizytówka może być niedrogie i jednocześnie bardzo piękne, jeśli prawidłowo odebrać papieru, kolor i subtelne, ale stylowo.

Jak zapisać się na produkcji i druku wizytówek? – Druk czarno-biały kolor jest tańsze. Im więcej kolorów – droższe produkty. – Proste, nieskomplikowane wzornictwo. Mniej czasu i wysiłku spędził projektant, tańsze wynikiem jest produkcja układu iw rezultacie, koszty druku w druku wizytówek. – Wybór papieru. Logiczne jest, że papier projekt będzie o rząd wielkości większa niż skromniejszych opcji. Nasi mistrzowie będą mogli wybrać się za takiego materiału na wizytówki, na ostatni cieszyli się przejąć i wyglądały stałe. – Nakład i sposób drukowania wizytówek.

Mniejsza cyrkulacja – wyższa cena produkcji wizytówek. Duże zlecenia lepiej wykorzystać druk offsetowy, w innych przypadkach – cyfrowy. – Daty. Codziennie zgłaszają się ludzie, którzy natychmiast potrzebują taniego wizytówek.

Taki nakaz byłby droższy niż zwykle, więc najlepiej jest skontaktować się z prasy drukarskiej z góry. Przed dokonaniem zamówienia, należy spojrzeć na przykłady wizytówek w naszym portfolio.

Pilne przygotowywania kart na godzinę

Jeśli masz do czynienia z sytuacją, w której koniecznie musisz zrobić wizytówki, jesteśmy gotowi do wykonania zlecenia mniej niż godzinę. Oczywiście, nie chodzi o druku ekskluzywnych wizytówek, ale tylko o tani produkt, który wykorzystuje prosty układ. Jesteśmy gotowi, aby wydrukować wizytówki w 60 minut lub 24 godzin, czarno-białych lub kolorowych. Wskazane jest, aby od razu wysłać nam układ gotowy.

Jeśli nie, nasi projektanci oferują opcje kart z kilkudziesięciu osób, które mamy w magazynie, lub szybko wymyślić coś nowego.

Dlaczego warto zamówić wizytówki wizytówki w świecie?

Share →