Profesjonalna opieka dla dzieci w Moskwie

Profesjonalna opieka dla dzieci w Moskwie

Choroba członka rodziny jest nieszczęściem, gdy ciężko chory dziecko – podwójna smutek w rodzinie. AlfaMedServis gotowy do pomocy w opiece nad chorymi dziećmi, mamy ogromne doświadczenie. Nasze pielęgniarki opieki dla chorych dzieci w szpitalach, w domu, w tym krytycznym dzieci – z rakiem.

Zamów usługi mamy, mamy cię osłaniał!

Troska o chorych dzieci z chorobą nowotworową

Choroba dziecka – nie jest rzadkością, zwłaszcza jeśli dziecko jest często komunikować się z rówieśnikami (chorób wirusowych) i spędza dużo czasu na ulicy, nie upewniając się, że jest ubrana do pogody (zimno). Młody organizm łatwiej znosi chorobę w zwykłych warunkach dla niego, a tym samym, być może lepiej traktują dziecko w domu sam. To prawda, istnieją przypadki, w których dzieci chore na raka. To wymaga hospitalizacji.

Jednakże, jeśli nie możesz zapłacić dziecku dużo czasu z powodu pracy lub z innych powodów, lepiej jest powierzyć swoje lekarzy leczenia. W szpitalu, dziecko będzie mieć z należytą starannością i uwagą, a leki będą monitorowane.

Co trzeba wiedzieć, kiedy opiekę nad chorym dzieckiem?

 1. Mieć pod ręką wszystkie niezbędne elementy, takie jak:
  • termometr
  • wtryskowej (dla nawet dziecko może brać lekarstwa)
  • przeciwgorączkowe
  • leki przeciwbólowe
  • Środki z biegunką
  • i inne
  • Pamiętaj odżywiania

  Co do zasady, chore dziecko stracił apetyt. Jednakże, w celu przywrócenia odporności na zakażenie organizmu do walki potrzebne nowe siły. Nie należy zmuszać dziecka do jedzenia, aby lepiej rozważać jego prośbę i sprawiają, że pić dużo płynów dziennie.

  Wygląd apetyt przyczynić niewielkie ilości ulubionych potraw. Jeśli dziecko cierpi na wymioty lub biegunka, szczególnie wymagających styka się z cieczą. Jeśli płyn nie dostają się do organizmu dziecka w odpowiedniej ilości, to grozi odwodnienie.

 2. Higiena

  Higiena jest ważna, nawet dla osoby zdrowej, i dla pacjenta, nawet dla dziecka, jest to absolutnie konieczne. Przed rozpoczęciem procedury żadnego wykonawcę trzeba umyć dokładnie ręce. Jeśli dziecko jest tak słaby, że nie mógł wstać z łóżka, umyć go tam, wstępną ochronę przed łóżkiem wilgoci.

 3. Zajęcia dla chorego dziecka

  Podczas gry dziecko będzie odpocząć i zapomnieć o bólu i dyskomfortu. Ale nie zbyt znudzony gry dzieci. Nie martw się, jeśli dziecko pokaż niedojrzałość, a jego zdolność do gry nie pasuje do jego wieku (to jest, że zrobi to, co tkwi we wcześniejszej fazie rozwoju).

  Czytaj chore dziecko książkę, to na pewno interesuje.

 4. Śnić

  Z całą mocą spokojny sen dziecka odzyskiwania znacznie szybciej. Jednak to nie oznacza, że ​​dziecko powinno być zmuszony spać tak długo, jak to możliwe – należy kierować się jego potrzeb. Aby sen dziecka jest bardziej kompletny, często jest to konieczne, aby przewietrzyć pomieszczenie.

 5. Tryb dnia

  Tryb dnia każdego dziecka własnej, że ustala się w zależności od rodzaju i wieku dziecka. Choroba flegmatyczny dzieci potrzebują trochę ożywić i energiczny i ruchu – uspokoić. W końcu przychodzi czas, kiedy dziecko jest niemal odzyskane, ale nie do końca.

  Bądź cierpliwy i spróbuj zwrócić uwagę na to.

  Po tych zasad, można pomóc dziecku, aby szybko odzyskać, odzyskać i powrócić do normalnego życia.

 6. Share →