Profilaktyki raka.

Profilaktyki raka.

Współczesna medycyna rozróżnia trzy rodzaje czynnej profilaktyki raka: szkół podstawowych, średnich i wyższych.

Celem profilaktyki pierwotnej jest zapobieganie rozwojowi raka – pojawienie procesu nowotworu. W trakcie profilaktyki jest konieczne przerwanie kontaktu z rakotwórcze. Także w prewencji pierwotnej obejmują zwiększenie odporność organizmu, normalizację życia i diety.

Bardzo ważne jest zaprzestanie palenia tytoniu i nadużywania alkoholu, aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania.

Prewencja wtórna obejmuje identyfikację i zwalczanie chorób przedrakowe wykrywania, zapobiegania i leczenia wczesnych stadiach raka. Dla wtórne środki zapobiegawcze obejmują: onkotsitologiyu rozmazów (rak szyjki macicy), badania profilaktyczne, identyfikacji grup ryzyka, mammografii (rak piersi), profilaktyczne funkcji CT płuc u palaczy, testów na raka gruczołu krokowego (PSA).

Trzeciorzędowej zapobiegania raka jest odpowiedzialny za zapobieganie nawrotowi nowotworu (rzut) i pojawienie się przerzutów u pacjentów leczyć.

Jak zapobiec rakowi siebie?

Podstawowe proste działania dotyczące prewencji raka są:

  • regularna aktywność fizyczna i zapobieganie otyłości;
  • zaprzestanie palenia tytoniu;
  • zmniejszenie zużycia napojów alkoholowych;
  • ograniczenia zużycia wędzonych i pikantne żywności;
  • diety w profilaktyce nowotworu odgrywa istotną rolę. Jedz więcej owoców i warzyw bogatych w witaminę C (kiwi, owoce cytrusowe), karoten (pomidory, rzodkiewki, marchew), a także kapusta, czosnek, całe ziarna zbóż;
  • regularne wizyty kontrolne u lekarza.

Klamin — lek do profilaktyki raka.

Jako dodatkowe skuteczne środki w celu zapobiegania raka, zalecamy również stosowania leku «Klamin», W badaniach klinicznych, lek okazał się korzystny wpływ na pacjentów z chorobami, które zwiększają ryzyko wystąpienia nowotworów złośliwych i pacjentów z chorobami przedrakowych. Wytyczne w sprawie stosowania «Klamin» w profilaktyce raka zostały opracowane i zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia Federacji Rosyjskiej na podstawie wyników badań.

Organicznie związanego jodu klamin nakaplivaetsyane tylko w tarczycy, ale we wszystkich tkanek organizmu. Obecność organicznie związanego jodu w tkankach prowadzi do zmniejszonej wrażliwości tkanek i narządów, na promieniowanie elektromagnetyczne, i promieniowania jonizującego, z uwagi na fakt, że mniej tkanki zaczynają absorbować energię promieniowania elektromagnetycznego i promieniowania jonizującego.

Zatem Klamin może chronić przed promieniowaniem wywołane rakiem.

W Instytucie Onkologii. MM Pietrow i innych klinik onkologicznych wykazały, że BAA " Klamin " ma korzystny wpływ na pacjentów z chorobami przedrakowych i chorób, które zwiększają ryzyko zachorowania na raka.

W oparciu o wyniki badania suplementów diety " Klamin " zostały opracowane i zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia wytycznych. MoH za przegląd realizacji koncepcji zdrowia i nauk medycznych powiedział BAA " Klamin " jako obiecującego rozwoju krajowego w dziedzinie onkologii, mające na celu profilaktyki nowotworów.

Share →