Program przygotowanie dzieci do szkoły w przedszkolu.

Program szkoleniowy dla dzieci do szkoły w przedszkolu .

Forma dzieci w wieku 6 lub 7 lat umiejętności analizy dźwięku litery, czytanie, przygotowanie do ręki list, rozwój umiejętności komunikacyjnych poprzez komunikowanie się, nauka motywacji z psychofizjologicznych cech dzieci w wieku przedszkolnym.

  1. Naucz dziecko świadomego, prawidłowego i sprawnego czytania akcji ze stopniowym przechodzeniem do chtneniyu całe słowa.
  2. Prace na trzech jednostkach języku: dźwięk, słowo, zdanie.

    Konsolidacja i poprawić zdolność do akcji kompozycje i odgrywać solidnej analizy słów.

  3. Wzbogacić słownictwo, zaszczepić zainteresowanie czytaniem, rozwinąć interes w języku rosyjskim.

Zaiska wyjaśniająca

Jednym z głównych celów przygotowujących dzieci do czytania w przedszkolu instytucji edukacyjnej — zapoznanie się ze strukturą dźwięku słów, jego analizy dźwięku. Zajęcia w tym programie «Przygotowanie dzieci do szkoły w przedszkolu» na celu stworzenie właściwej wymowy, wzbogacanie słownictwa dźwięku, szkolenia ręce do listu. Materiał Gra pomaga stworzyć radosną atmosferę w grupie. Wszystkie zadania są zbudowane na zasadzie stopniowej komplikacji.

Spełnienie ich detya nauczyć się czytać sylaby, określić liczbę sylab w słowie, aby słowo analizy dźwięku. «Program szkolenia dla dzieci w wieku szkolnym w przedszkolu» pomaga dzieciom nauczyć się poprawnej wymowy dźwięków, rozwój słuchu i fonemicznej percepcji, rozwijanie umiejętności słowo wymowy poszczególnych dźwięków, sylab struktury, aby przygotować się do absorpcji dźwięku podstawowych umiejętności analizy i syntezy.

Share →