Projekt pokoju dla nastolatka

Projekt pokoju dla nastolatka

W tym artykule będziemy mówić o organizacji pokoju dziecka do nastolatka. Niektóre z nich preferują wizerunek księżniczki, niektóre prim – tajemnicza niedostępne piękna, niektóre – naiwny prostak, a niektóre – „. Facet” Każda piękna na swój sposób.

Wszelkie rodzice chcą, aby ich dzieci, aby stworzyć świat, w którym będzie czuć się zrelaksowany, komfortowo i pewnie.

Ogólne zalecenie, aby zaprojektować pokój nastolatka: musi być harmonijny i pozytywne. W tym przypadku, konieczne jest wzięcie pod uwagę temperament przyszłego rezydenta. Na przykład, spokojny i trochę melancholii dziewczyna różowy strój, żółty lub pomarańczowy tapety zachęcać i ją pocieszyć.

Być sprytny Grasshopper dobrze neutralne zielony (najlepiej pistacji) kolor, ewentualnie z dodatkiem miękkich różowy lub klasycznej kombinacji żółty i niebieski – uspokoić trochę.

Dla wygody warto skorzystać kolorowe przyklejania tapety, eksperymentując z ich faktury i koloru. Jak to możliwe? Smaki i preferencje nastolatka zmieniającym się wystarczająco szybko.

Możliwe jest, że w jej pokoju wkrótce trzymać zupełnie inną tapetę, i dlatego nie warto wydać dodatkowe siły, aby dopasować skomplikowany wzór. Na przykład, jest zawsze kombinacja korzystna od jasnoszarego lub beżowy z jakimś jasnym kolorze, takich jak cytryny lub różowym.

Meble dla dzieci nastolatka lepiej wybrać z naturalnych materiałów. Możesz kupić ulubiony, teraz w sklepach ogromny wybór zestawów słuchawkowych. Najważniejsze jest to, że meble były wygodne, funkcjonalne, jak dziewczyny i norm sanitarnych.

Ponadto, powinno pasować do stylu pokoju – klasyczny, romantyczny, eko lub high-tech.

Klasyczny projekt pokoju dla nastolatka powściągliwy różne kolory, harmonię i spokój w postaci: Meble drewniane lub stalowe tradycyjny kształt i kolor – łóżko lub tapczan, przestronną szafę do przechowywania ubrań, książek i przyborów szkolnych, biurko i wygodne krzesło komputer klasyczne kształty, żyrandol w postaci brązu świeczniki. Pomimo dość konserwatywnym stylu, „wypełnienie” Pokój dziecka dla nastolatka może okazać się niezwykle nowoczesny. Tabela panienka zdobi nieodzowny towarzysz życia współczesnego nastolatka – komputera.

W romantycznym stylu pomieszczenia mogą być rozwiązane przez kilka osób, frywolny i towarzyski, który ma wiele zainteresowań. Wydaje się, że taka istota nie musi się zniżyć do ziemskich problemów, takich jak sprzątania lub utrzymania porządku. Jednak, mimo nazwy, w ramach tego stylu jest całkiem możliwe, aby stworzyć przestrzeń, która będzie zasadniczo słodkie uporządkowania myśli i życia. Oczywiście, w naszych anemonowych wielu zainteresowań i aspiracji, ale to nie powinno ingerować w prawo, aby rozwinąć i utrzymać swoje miejsce zamieszkania w celu. Pozwoli nam, rodzicom!

Tapety wyciszony pastelowe kolory, romantyczne łóżko drewniane pokryte atrakcyjne dywan na podłodze – słomiane maty, z pewnością biurko, krzesło i półki – to główny nacisk w projektowaniu pokoju na romantyczny dziewczyna – nastolatka. Na ubrania, można odebrać ubrania i stylowe kosze wiklinowe duże. Dla małych rzeczy, które można kupić wiele skrzynek i pudełek. Pamiętaj, aby wybrać miejsce, w którym młoda dziewczyna może zrobić swoje ulubione hobby – czy granie instrument muzyczny, obraz lub linkę.

Tak, i to jest romantyczny pokój dla dziewczyny bez dolnego oświetlenia! Co kupić światła do onirycznej osoby – to zależy. Najważniejsze – nie powinny być uciążliwe, bardziej wyrafinowanie. Pomóż stworzyć atmosferę z świece i świeczniki.

Istnieje ogromne pole dla wyobraźni. Mogą zmienić nastrój – dziś może być tajemnicza, etnicznej, a jutro – cicho klasyczne lub nawet wiele przyczyn awangardy – Najważniejsze, że pani z pokoju był miły i mogła eksperymentować.

Styl etniczny jest bardzo podobny do romantycznych, ale nacisk w tym pokoju dla nastolatka jest na naturalnych materiałów i wzorów etnicznych i motywów. Drewniane meble, tkane maty, pudełka i szuflady na ubrania i potrzeby współistnieć z bardzo nowoczesnych atrybutów – na komputerze lub na gitarze elektrycznej – które preferują niezależnego i dobrą młodą istotę.

Są dziewczyny, które kochają wszyscy ultranowoczesny chcą trafić, zaskakujących ludzi, że wytrysk niezwykłe pomysły. Zainteresowania zwykle również ekzotitchny – ekstremalną muzykę, sport, fotografia, egzotyczne taniec. Dlaczego nie wyposażyć pokój takiej osoby w high-tech?

Tapeta w pokoju dla silnego i dynamicznego nastolatka może okazać się bardzo soczyste odcienie, ale muszą być zgodne z balansem kolorów do naszej silnej i energiczny zamieszkania nie był zbyt przewzbudzony lub odwrotnie, jest tłumione. Meble – jasne i odważne. Mogą być malowane jasne farby proste drewniane półki – i to jest tutaj, high-tech w akcji! Przyjmujemy dużą liczbę części metalowych. Niech to będzie po prostu być sześciennych świecznik lub więcej Napęd CD-ROM, losowo klejone na tapetę dla większego efektu. Dość odpowiednia liczba plakatów z ulubionymi zespołami.

Nie należy zapominać o klasach. Na stole i półki – komputer, wygodne etui do dokumentów, racjonalnie zorganizowane miejsce do podręczników.

Oczywiście, nasza rada – to tylko krok do organizacji przestrzeni w pokoju dla nastolatka. Najważniejsze, że dzieci były ciekawe i wygodne. Dodaj coś własnego, eksperyment razem!

Zobaczysz – będą mówić dziękuję.

W następnym artykule powiemy, jak udekorować pokój nastoletniego chłopca.

Share →