Projekt pokoju z wnęką, w studio. 12 zdjęcia wnętrz ...

• Projekt pokoju z wnęką, w studio. 12 zdjęcia wnętrza pokój z wnęką

Apartamenty z niszy z jedną sypialnią są zawsze złożone i interesujące z punktu widzenia projektowania, ponieważ, co do zasady, w tym samym pomieszczeniu musi być dostarczone do kilku obszarów funkcjonalnych i niszowych może, jak pomóc w realizacji planowanych i utrzymać ją.

Projekt wnętrza z wnęką zależy od wielkości wnęki i funkcji, które należy wykonać. To ważne na etapie tworzenia projektu jest, aby wybrać odpowiedni cel dla niszy.

Strefa, która może być umieszczona we wnęce

Zdjęcia pokoi z niszy w studio

Projektowanie sypialni w niszy

Coraz większa wykorzystanie niszy do sypialni. Nie ma znaczenia, czy jest okno. Do porannego światła nie zakłóca sen, powiesić na szczelne okna lub tradycyjnych żaluzji.

Oświetlenie jest lepiej zorganizować dwa rodzaje: dim stropów i ścian (ściany), aby przeczytać.

Projektanci często zalecają, aby zastąpić tradycyjne łóżko na materacu położonym na podium (w wysokości od 600 do 1000 mm) z wbudowanymi pojemników i szuflad. Więc można wykorzystać przestrzeń pod łóżkiem do przechowywania pościel, odzież, sprzęt i inne rzeczy.

Przy głowicy może być umieszczony w małej zębatki lub półki na książki i innych elementów dekoracyjnych. Jest również możliwe zastosowanie powierzchni Przód szuflady mini-bibliotekę.

Dla tych, którzy uwielbiają oglądać telewizję w łóżku, trzeba spróbować mały telewizor zamontowany na ścianie u stóp.

Ważnym aspektem w projektowaniu tej sypialni ma «Drzwi», Sprawdź, ta część pokoju może być ukrywane przez system przesuwnych, zasłony, ekrany itp Jeżeli powierzchnia pokoju jest mały, a następnie wykorzystanie systemu przesuwnego o gładkiej powierzchni zwróconej do pokoju wspólnego, wizualnie zwiększyć przestrzeń.

Jeśli ten sam wzór na drzwiach systemu będzie w kolorze i fakturze zbliżonej do dekoracji ścian w każdym pokoju, będziesz w stanie osiągnąć efekt tajnego pokoju, sypialni.

Garderoba w niszowych studio

Takie wykorzystanie niszy jest również bardzo popularne, zwłaszcza dla tych, którzy żyją samotnie. W takich opatrunek można przydzielić miejsca do przechowywania małych urządzeń gospodarstwa domowego.

Zaletą niszowych-latryny to wizualny «wydzielina» Główna sala, potrzeby instalowania szafy lub komody nieporęcznych.

Nisza w strefie rekreacyjnej lub mini-biblioteki

Zazwyczaj więc użyć małego wgłębienia, w szczególności w dużym oknie. Wyobraź sobie tę małą oazą prywatności i harmonii: mały fotel. sofa lub bardzo grube poduszki, pozycja na ramie, który jest osadzony w skrzynkach, otoczony półek z książkami w całej wysokości ściany. Jeśli niszowych ma duże okno z dobrym widokiem (jak w wielu domach w Europie lub Ameryce), to jesteś bardzo szczęśliwy!

Projekt kuchni (jadalnia) w obszarze niszowych

Share →