Prostowanie włosów. Środki prostowania włosów. Chemicznych i ...

Prostowanie włosów. Środki prostowania włosów. Chemiczne i termiczne prostowanie włosów. Jak zrobić proste włosy. Jak prostować włosy

Prostowanie włosów.

Środki prostowania włosów. Jak prostować włosy

Nauczyliśmy się, że wielu z płci pięknej będą robić wszystko, aby być piękne loki. I oczywiście zapomnieć o znacznie mniejszej proporcji kobiet, które marzą o konieczności ich włosy było mało – trochę popryamee. Na szczęście, nowoczesne fryzjerstwo gotowy do pomocy w tym przypadku.

Metody prostowania kręcone włosy

Pierwsza metoda prostowania włosów, ciężki

Specjalnie dobrany zestaw produktów do pielęgnacji włosów. Na przykład, szampon do kręconych odżywki do włosów. Po jego zastosowaniu czesać włosy łatwiej.

Są to powoli i stopniowo wycisnąć, ponieważ korzenie i narzędzia stosowane do kręcone włosy z gliceryną. Ta naturalna stylizacja trzeba powtarzać codziennie, tak zwane trudne opcja.

Druga metoda prostowania kręcone włosy, proste

Istnieją dwie metody leczenia loki, a nawet w prostej falowane włosy. Po pierwsze – Procedura odwrócić chemii, za pomocą środków chemicznych jako leki drugiego prostowania włosów – termicznej.

Chemiczne prostowanie włosów. Jak prostować włosy. Prostownice do włosów

Istnieją dwa typy środków chemicznych – wodorotlenek sodu, tioglikolan amonu. Wodorotlenek sodu jest nazywany prostownik. On zmiękcza korę włosów, zwiększa ilość dyni. Ukazuje grzebień.

Większego pojazdu zawarte w wodorotlenku sodu, silniejsze włosy prostowane i uszkodzenie będzie znacząca.

Tiolglikolat amoniowe nazywa rozluźniające, nie jest tak skuteczny do szczelnego loki podawane rzadziej. W ciągu trwała wyników zabezpieczonych konwerterów, które zawieszają wyżej wymienionych leków.

Procedura chemiczne prostowanie włosów

Procedura ta jest wykonywana "z podstawą" i bez. Dla fundacji stosować krem ​​Wazelina który zapobiega oparzenia skóry. Prostowanie bez fundamentów jest również możliwe. W tym przypadku, kompozycja chemiczna jest fuzyjnym. Prostowanie sam odbywa się w trzech etapach: przygotowania do traktowania włosów, neutralizacji i klimatyzację.

Utrzymanie włosów wypada raz na dwa miesiące, ale wiele zależy od indywidualnego wzrostu włosów. W tym przypadku, środki chemiczne stosowane tylko do odrostu.

Termiczne prostowanie włosów

Perspektywy prostowania cieplnej jaśniejsze. Jeśli wykonane prawidłowo, niesforne włosy wyprostowane na dość długi czas, zachować naturalny połysk i nie tyle uszkodzony. Istnieją trzy rodzaje włosów termicznego prostowania:

  • Łatwe. Eliminuje do 60 procent zawinięcia
  • Średnia. Eliminuje do 75 procent curl
  • Trudne.

    Zakręcony całkowicie wyeliminować

Nie trzeba prostowanie włosów odbywa się przez metalowy grzebień. Zwykle jest wykonana ze stali nierdzewnej i miedzi. Są to typowe i elektryczne, z rzadko i często zęby.

Krótkie grzebienie wykorzystywane do krótkich włosów, gładkie loki chastozubie lepiej.

Jedynym przeciwwskazaniem tej niezwykłej metody – chemicznego traktowania włosów.

Weź pod uwagę strukturę włosów, ich stanu i już na podstawie wybranego typu prostowanie. Cienkie włosy potrzebują starannej opieki, pasują tylko łatwy opcję. Przewodowe, sztywne loki potrzebują najbardziej radykalną prostowaniu.

Można nie tylko wyprostować wszystkie włosy, ale oddzielnie, lub uderzać głową – bo mieszana włosów nie jest takie rzadkie. Ale po prostu trzeba szerzyć tioglikolany amonu – oznacza się zrelaksować kręcone włosy.

Prostowania włosów w domu

Rozprzestrzeniania zamki i może być domem dla tej specjalnej suszarki dyszy garnitur i prostowania balsam, takie fundusze były prawie wszystkie linie kosmetyczne "luksusowy", Jednak takie spłaszczenie jest krótkotrwałe i wymaga dodatkowego układania za pomocą lakieru żelu lub wosku.

Ale sposób, chemia, oraz w mniejszym stopniu uszkodzić włosy spalając ich ciepło. Po tych procedur koniecznie traktować włosy. Dlatego wcześniej warto trzysta razy pomyśleć i zawsze pamiętać, że aż oswoić złośnicy, tysiące właścicieli czarnym proste włosy zużywanej przez zazdrość.

Być może jest to jakoś pocieszające i loki będą patrzeć na drugiej stronie.

Domu Pielęgnacja włosów. Jak dbać o włosy. Narzędzia do pielęgnacji włosów i pielęgnacji włosów

Share →