Przedłużanie włosów w "Afrostudiya"

Przedłużanie włosów w «Afrostudiya»

Kobiety zawsze chcą magicznych przemian. Chcesz zaskoczyć swoich kolegów, przyjaciół i oczywiście ukochanej w nowy sposób i uzyskać dodatni ładunek do siebie? Masters "Afrostudiya" chętnie pomogą Ci zrobić kolejny krok w kierunku absolutnego piękna!

Prawdopodobnie jeden z najprostszych i najszybszych sposobów nierozpoznawalnych – rozszerzenie włosów. W naszym salonie w Moskwie, oferujemy Państwu szeroki wybór pojemności technologii. Używamy tylko najnowszą technologię i, najbezpieczniej używać tylko naturalne słowiańskie włosy.

Specjaliści «Afrostudiya» dokonać wysokiej jakości zimno, gorąco, taśmy pasemka włosów.

Ponadto, nasze studio oferuje unikalną technologię nano o przedłużanie włosów! Ta innowacyjna metoda połączenia i własnym dawcy włosów, stworzył specjalny skład spoiwa o wysokiej przewodności. Substancja, która pozwala na podłączenie atomów zdobyć przyczółek na włosy i tworzy nano połączenia – kapsułki, że wielkość nie przekracza 2-3 ml!

W naszym salonie można zrobić, kolorystykę oraz fryzjera. Oferujemy nie tylko usługi przedłużania włosów, ale także stworzyć dla naszych klientów wyjątkowy i atrakcyjny sposób. Delikatne odcienie włosów tsenitelnits łaskę i piękno, jasne kolory dla aktywnych, energicznych i energicznych dziewczyn: bez względu na to, co wybrać, dołożymy wszelkich starań, aby to było do twarzy.

Jeśli nie wiesz, czy chcesz zwiększyć włosy, lub odwrotnie, aby na skróty, możesz liczyć na fachową poradę ekspertów. Ponadto, nasz salon kosmetyczny posiada najnowsze katalogi fryzury, fryzury i opcji kolorów.

Ceny za przedłużanie włosów

opierając się na technologii zimnego

Share →