Przedwczesny wytrysk - wcześnie wytrysk z minimalnym ...

Przedwczesny wytrysk – wczesnego wytrysku przy minimalnym wzbudzenia następuje przed lub bezpośrednio po rozpoczęciu aktywności seksualnej, co prowadzi do frustracji dla obu partnerów, rozwoju i alarmowej relacji psychologicznych problemów pomiędzy partnerami.

Przedwczesny wytrysk jest bardzo często w praktyce z tego typu zaburzenia seksualne cierpi na stu trzydziestu mężczyzn.

Przedwczesny wytrysk można podzielić na pierwotne i wtórne. Pierwotne przejawia się w początkowym okresie stosunków seksualnych, najczęściej jest to wynikiem psychologicznego zakłóceń i zwiększona pobudliwość. Re zostały nabyte i przejawia się w wyniku różnych chorób zapalnych, prostaty, cewki, dysfunkcji erekcji.

Choroby te mają negatywny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego, co może prowadzić do zmiany jego działanie i narządów nadwrażliwości.

Przedwczesny wytrysk i podobne próby kontrolowania się mąż prowadzi do tego, że osoba zaczyna unikać stosunków seksualnych. Tutaj jest taka, że ​​jeśli istnieje taka osoba problem zaczyna zwrócić uwagę tylko procesu wytrysku, będąc w stałym napięciu i oczekiwania przedwczesnego wytrysku, co zwykle prowadzi do tego.

Koncentrując się na procesie wytrysk niekorzystnie wpływa na erekcję. W efekcie – możliwość dysfunkcji erekcji.

Przyczyny

Aby ustalić przyczyny tego zaburzenia seksualne, trzeba oczywiście udać się do lekarza i zrobić test. Zazwyczaj zaczyna się od pytania, konsultacje z lekarzem, a potem przechodzi do oględzin, badanie odbytu i narządów płciowych USG. Przy użyciu tych metod, ekspert będzie w stanie określić obecność różnych chorób, co może prowadzić do przedwczesnej ejakulacji.

Zastosowaniu dodatkowych metod, lekarz musi również oceny dopływu krwi do prącia, aby wykluczyć obecność zaburzeń erekcji.

Warunkowe zwolnienie 4 powody, przedwczesny wytrysk.

Obecność zespołem paracentral cząstek. Choroba ta może być wrodzona lub nabyta. Przejawia się w formacji nadmiernej trzonu w mózgu, natomiast istnieją zakłócenia w układzie moczowym, mokre sny, nawet regularne płciowy.

* Procesy zapalne w przełomowej pagórka.

Nadmierne seksualność, wysoka aktywność seksualną mężczyzn, przejawia się w zdolności do częstego zwarcia współżycia w krótkich odstępach czasu.

Deregulacja wytrysk w sacro-lędźwiowego kręgosłupa.

Lekarstwo przedwczesny wytrysk przypisany do każdego pacjenta indywidualnie, na podstawie wyników badań. Zwykle celem jest analiza czynników, które prowadzą do przedwczesnego wytrysku i osiągnięcie ludzkiej zdolności do kontrolowania czasu trwania stosunku płciowego.

Potrzeba leczenie przedwczesnego wytrysku ze względu na ich negatywny wpływ na relacje seksualne i życia rodzinnego. Niektóre normy czasu trwania stosunku seksualnego nie istnieje, średnio, to trwa od jednego do dziesięciu minut. Według wytrysk WHO, cokolwiek nastąpi wcześniej minutę, nazywany jest przedwczesne.

Ale jest jeszcze inny punkt widzenia, że ​​przedwczesny wytrysk można uznać, że do ofensywy, która osoba nie może kontrolować.

Leczenie przedwczesnego wytrysku

Leczenie przedwczesnego wytrysku zaczyna się od identyfikacji przyczyny jej występowania. Należą do nich:

• Rzadkie akty seksualne

• Lęk i strach w czasie kontaktu seksualnego

• przewlekłe choroby zapalne prostaty

• żołędzi nadwrażliwości

Leczenie przedwczesnego wytrysku wymaga zintegrowanego podejścia. Użyj jednej z następujących metod:

• Leczenie chorób, które prowadzi do przedwczesnego wytrysku

• Terapia seksualne i behawioralne

• Stosowanie leków

• Refleksologia

• Akupunktura

• Chirurgia

W miejscowym leczeniu zaleca się stosowanie środków znieczulających, a stosowanie prezerwatyw, co osłabia wrażliwość penisa i ostatecznie opóźnia wytrysk.

Leków stosowanych w leczenie przedwczesnego wytrysku. są powoływani wyłącznie przez specjalistów. Samoleczenie może znacznie zaostrzyć problem.

Chirurgiczne leczenie przedwczesnego wytrysku

W niektórych przypadkach leczenie przedwczesnego wytrysku uciekają się do operacji – obrzezanie z tworzyw sztucznych oraz wędzideł odnerwienia mikrochirurgiczne z penisa, aby zmniejszyć wrażliwość żołędzi prącia. W tym samym celu, sposobem, w którym żołędzi penisa w preparatach podawanych z kwasem hialuronowym.

Korzyści z technik chirurgicznych leczenie przedwczesnego wytrysku obejmują szybkie działanie i braku działań ubocznych.

Share →