Przegląd matujących budżetu serwetki

Przegląd matujących budżetu serwetki

Niedziela, 17 stycznia 2010 17:46 + zacytować pad

SestraMiloserdiya Wszystkie posty autora

Otwarcie przez matujących serwetki zmienił moje życie) Używam ich od około dwóch lat. Od skóry jest bardzo oleiste, proszek jest co 20 minut. Oczywiście, pod koniec dnia, na jego powierzchni jest już taka warstwa skóry, swędzenie. A tym bardziej w proszku, silniejszy twarz lśniąca.

To jest błędne koło, pomógł mi przełamać moje pierwsze machnięcia z Artdeco. Spośród nich zacznę moją historię.

1. Maty tkanki twarzy z Artdeco.

Zacznę opis ich wyglądu – wyglądają świetnie. Pakowane w czarnej magii, bardzo miękkiej i przyjemnej w dotyku okładce, z kieszeni, z których jeden wyciągnął chusteczkę. Bardzo kompaktowy, można nosić dyskretnie w kieszeni dżinsów) chusteczki Sami są miękkie, bardzo cienka, w kolorze cielistym. Maty wynik skóry z 6 5. Poszedłem twarz 3-4 serwetki, ponieważ są one wystarczająco małe. Byłem zachwycony, proszek w ciągu dnia już nie muszę. To ociera się wszystkich najlepszych, jakie mieliśmy.

Ale, niestety, więcej się nie spotkali się z nimi. I natknąłem się na nich na stoisku w Arbat Prestige Artdeko przed zamknięciem sklepu, kiedy nie było szalone sprzedaży.

Cena: wydaje się sprzedać, to koszt około 120 g ..

Ocena: 5 i nieskończona ilość zalet w ogóle – od projektu do realizacji.

2. matujące serwetki Cheek to Chic (Gils2go)

Te chusteczki kupiłem w sklepie na prysznic i duszy. Ich jedyną zaletą jest to, że kolory przyszli do mojej kosmetyczki) Skrzynka jest wykonana z kartonu, po Artdeko Wydawało mi się, perwersję) ociera się bardzo (!) Dysk w arkuszu albumu, i pokryte połyskującym () puch!. To jest po nich promoknesh nos, on staje się jak Boże Narodzenie zabawki. To jest po prostu nonsensem – jak to może wymyślić.

Później zacząłem ich używać, jak papier chusteczki do rąk.

Cena: coś około 100 g ..

3. matujące tkanek twarzy "Ja się"

Natknęliśmy się na nich w supermarkecie spożywczym. Podniósł cenę i rozmiar. Chusteczki do twarzy tylko dwa – jeden bardzo pasuje na czole, a druga jest na nosie i brodzie.

Opakowanie zawiera 80 sztuk (z wyjątkiem proszku – nie 50, ale nigdy nie spotkałem – czytaj na stronie). Wziąłem serwetkę z zielonej herbaty, teraz zwykle aromatyzowana. Ponadto koloru, nie różnią się. Poradzić sobie z zadaniem doskonale – są wykonane z celulozy, nie bardzo cienkie i nie bardzo gęsta – tylko w prawo.

Maty idealnie proste uczucie pochłaniają cały tłuszcz. Nawet jeśli lustro nie jest widoczny połysk na serwetki plamy nadal, a twarz – Matt i piękne. Z minusów – absolutnie bezsensowne opakowaniu. Serwetki są wystawione nie są unikalne i są ułożone – bardzo niewygodne, bo zawsze coś więcej niż trzeba, a ich kopie do bardzo trudne. A zawodzi design – w przeciwieństwie Artdeko, że są w tej samej kategorii cenowej, po prostu dać sobie z sleaze) Oczywiście, najważniejsze jest to, że ich efektywność. Z projektu i może być wstawione.

Wezmę więcej i więcej.

Cena: około 90 g ..

Ocena: 5 (minus za projektowanie i niedogodności na wydobycie)

4. Oczyszczenie (.) Facial Tissue z drzewa herbacianego z The Body Shop

Na rosyjskiej etykiety mówi, że jest "Oczyszczanie"Ale nadal będzie lepiej przetłumaczyć jako oryginał "Maty", Ale ogólnie rzecz biorąc, wszyscy rozumiemy) Kupiłem je na drugi dzień. Bardzo podobne do "Ja się"Tylko mniej niż dwa razy. Wykonany z tego samego materiału (jak rozumiem, również z celulozy).

Pochłaniają tłuszcz i poradzić sobie z zadaniem. Zielona herbata tam i nie pachnie (być może z faktu, że dym i zapach lekko) od niego mają tylko zielone. Pakowanie, ale bardziej wygodne, ponieważ każda serwetka nie przykleja się oddzielnie – po usunięciu jednego, inny zajmuje jego miejsce. Bardzo wygodne. Z minusów nazwałbym tylko mały rozmiar. Cena zwykle – duży plus.

Pudełko zawiera 65 sztuk.

Ocena: 5 (dla nadmiernego zagęszczenia)

PS. Dziewczyny mam pytanie do tych, którzy korzystają z droższych serwetki – oni tak dbają produktów, które mogą być zapisane? W zasadzie jestem zadowolony z jakości serwetki, które używam teraz.

Ale może przesunąć Shiseido (oni szczególnie Zadivlyayus) lub innych bardziej ustabilizowanych firm po prostu magiczny i wart swojej ceny? I jeszcze jedno: wolisz sypkich lub nepudrovie serwetki?

Share →