Przepis na ciasto nabiał lany ze zdjęciami

Przepis na ciasto nabiał lany ze zdjęciami

Lany mleka jest uważana za najbardziej łatwy w użyciu, ponieważ może on być używany do szczelnego ciasta i do produkcji jadalnych figurki i ozdoby. I utworzyć go w domu nie jest trudne – nowoczesny dom wspaniałe kucharze doskonale przystosowane jej recepty na naszych kuchniach oraz w Internecie i różne czasopisma mają masę materiału, jak zrobić pastę mleka w domu. Kilka przepisów, aby podzielić się z wami i wszystkich mi.Legche przygotowaniu przepis na ciasto, lany zdjęcie do niej można zobaczyć poniżej.

Przetwórstwo lany skondensowane: wariant №1

Dodać do tego kitu receptury na bazie mleka skondensowanego i suchej, można ozdobić tort o średnicy około 24 cm. Pozostawia przyjemny smak i lekko żółtawy kolor.

Niezbędne składniki:

    mleko w proszku – 150 g cukru pudru – 150 g mleka skondensowanego – 100 g soku z cytryny – 2 łyżki. l

.

Sposób przygotowania:

1. dodać mieszaninę mleka skondensowanego w przesianej proszku i mleko i zagnieść ciasto, aż nasz lany już nie trzymać nasze uchwyty jest;

2. Teraz należy dodać do niego sok z cytryny i ocenić, czy lepkie – dodać proszek, jeśli jest bardzo lepki – i dodać proszek i mleko w proszku w równych proporcjach;

3. Film okład mieszaniny i ostudzić w lodówce 12 godziny;

4. Przed rozpoczęciem pozwól jej położyć się na pół godziny w temperaturze pokojowej;

5. rozwijać naszą kit mlecznych na mleko skondensowane z wałkiem do ciasta, lekko posypane i wałkiem do ciasta i pasty skrobi, nie cieńszej niż 3 mm. Przeprowadzenia procesu lepiej na folii lub maty specjalnej silikonowej i prawa na nich i przeciągnij nasz napięty na torcie.

Na rysunkach i elementami kwiatowymi podjąć te same składniki, ale w mniejszych ilościach: 100 g suchego mleka w proszku i 50 g zagęszczonego mleka i odrobiną soku z cytryny.

Przetwórstwo lany: wariant №2

To apetyczne i łatwe w użyciu pasty mleko, przepis jest bardzo zdolny nawet początkujący gotowania, pomoże uczynić ciasto szczególnie uroczysty.

Niezbędne składniki:

    mleko skondensowane – 200 g mleka w proszku – 150 g koniaku – 20 ml cukru pudru – 160 g soku z cytryny -. 2 godziny l.

Sposób przygotowania:

1. Wymieszać mleko w proszku i proszek przesiać mieszaniny, dodać do niej mleko skondensowane, brandy, sok z cytryny i zagnieść dokładnie tę masę aż grubej gliny;

2. owinąć naszą mieszankę domową w folia i umieścić w zamrażarce;

3. Przed szyte dać jej trochę tort rozmrożenia w temperaturze pokojowej bez włączania filmu.

Wariant №3

Ten przepis na ciasto kitu można nazwać bardzo proste i szybkie, ponieważ nie zawiera fazy chłodzenia (zamrażanie) i mogą być wykorzystane do dekoracji pieczenia niemal natychmiast.

Składniki niezbędne (współczynnik)

    mleko w proszku (mleko modyfikowane dla niemowląt) – 1 część cukru pudru – 1 część mleko skondensowane – 1 część

Sposób przygotowania:

1. przesiane i zmieszane razem mleko w proszku (mleko modyfikowane dla niemowląt) i proszek, dodać mleko skondensowane, zagnieść, aż do konsystencji gliny;

Jak widać, gotować w domu mleka lany nie jest trudne. Więc piec ciasta, udekorować je i ich bliscy raduyte pyszne, pięknie urządzone arcydzieła.

Share →