Przepis Sałatka z językiem

Przepis Sałatka z językiem

Tak jak w dawnych czasach, teraz z sałatą i sosem serowym języka lub wody jest prawdziwy smakosz posiłek i jest delikatny smak mięsa soki bogate i nasycone zawrotne i przyjemne pikantne smaki sera. W języku nie jest wyjątkowe połączenie niezwykłego smaku i szczególnego, pociągający smak. Ponadto lekarze uznają, że język zawiera dzienną stawkę białka, więc to danie jest dość obfite i pożywne. Warto zauważyć, że przepis sałatka z języka ma bardzo dużą liczbę gatunków. Na przykład w Bułgarii wolą danie, które jest sałatka język z słodkiej papryki.

We Francji, język jest podstawą obfite potrawy, które serwowane jest z kremowym sosem i pieprzem. Różne przyprawy, które są stosowane do wytwarzania języku wspierania i poprawy odczucie w ustach.

Pod wieloma względami, złożoność przygotowania tego produktu jest to, że ludzie nie wiedzą, przepis sałatka z języka wybrać i jakie przyprawy i dekorować lepiej służyć. Smak języka może znacznie poprawić ząbki czosnku, suszone marchew i pietruszkę. Zawsze należy dodać do bulionu po ugotowaniu tongue wołowiny te wszystkie przyprawy i korzenie, jeśli chcesz uzyskać ładny smak.

Teraz powiem wam mały i prosty przepis sałatka z języka, który pomoże Ci dowiedzieć się, jak długo gotować język wołowiny i jak powinna wyglądać prawidłowo zwykle gotowane sałatkę.

Ukraiński przepis sałatka z językiem.

Ta sałatka była najpierw testowane mnie w ukraińskiej restauracji. Danie główne w restauracji był uważany sałatka z języka, który reprezentował tylko wszystkie specjały. To danie uderzyło mnie nie tylko smak, ale również najbardziej unikalnych dostaw sałaty, a także niesamowity zapach, że i spróbuj skinął.

Jak dowiedziałem się później szef kuchni, to sałatka jest przygotowany w sposób prosty i szybki, i to jest rzeczywiście absolutnie żadnych smakołyki i rzadkie składniki.

Główne składniki do sałatki były następujące: Wołowina lub języka wieprzowina, mała główka kapusty, 2 cebule żarty, 3 sztuki z ogórkiem kiszonym, grzyby pakietu. Ponadto, w celu poprawy poczucia smaku i zapachu miły odbiór dodałem soku z cytryny, 1 łyżeczka cukru i soli oraz jajka majonez sos sałatkowy.

Proces gotowania odbywa się w następującej kolejności: Najpierw, język i marynaty musi być dokładnie tnie się na małe wielkości kostki. Cebula również pokroić na małe kostki, a następnie dodaje trochę octu. Wszystko to mieszaninę wymieszano i dodać niewielką ilość cukru i soli. Następnie wlać powstałej mieszaniny z wrzącą wodą do pół miski, i daje językowi trochę marynowane na 30-40 minut.

Grzyby w tym czasie powinny być gotowane w całości, a następnie wyciąć.

Następnie, wszystkie składniki miesza się i napełnia w małej ilości soku z cytryny. Musisz następnie drobno posiekać kapustę i mash dokładnie wynikające sałatka ręce. Danie jest w następujący sposób: w centrum płytki układa się kapustę, i położył się na górze z majonezem marynowane języka.

Rosół z gotowanego języku jest również pożądane stosowanie w naczyniu, ponieważ daje bardzo bogatą gamę składników aromatycznych i ma wspaniały smak. To brzeczka jest dobrze nadaje się jako baza do zup. Po tym artykule, pytanie, czy. jak gotować język wołowiny powinna całkowicie odpadają. Ze względu na wysoką zawartość żelaza w gotowania, jest bardzo przydatne dla osób o niskiej hemoglobiny. Ponadto, aby odzyskać od porodu u kobiet karmiących piersią, to danie jest odpowiedni korzystny moment.

Życzę smacznego, i nie zapomnij, jak i ile gotować język wołowiny.

Share →