Przepis ubogich stać się bogatym

Przepis ubogich stać się bogatym

Ten przepis jest łatwo żyć, czy biedny, jak stać się bogatym

My, większość, ze szkoły, łatwy do nauczenia, łatwy do przekazania egzaminów łatwo patrzeć na życie, łatwo jest krytykować innych (nie sam też!) I rozmawiać o wszystkim zbyt łatwe. Okazuje się, że łatwo żyć. Nie zgadzasz się?

Zastanówmy się.

Większość z nas radzić sobie ze swoimi problemami, sytuacja na zasadzie „chcę. – Nie chcę, aby” Na przykład, trzeba iść gdzieś, trzeba coś zrobić, trzeba iść i dowiedzieć się coś ważnego dla siebie, itd. Jak większość z nas zrobić?

Mianowicie: „Wanted – poszedł, nie chciał – nie jedź”, „Wanted – nie chce – nie zrobił.”

Z zasadą „konieczne” nie jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi, jakoś „statek” jest denerwujące „musi”!

„Will” jest irytujące, a szczególnie denerwujące. Nieustannie popycha i popycha cię „zrób to teraz”, „zrób to teraz”. Horror!

Inną rzeczą jest lenistwo. Lenistwo przyjaciele łatwiejsze, przyjemniejsze, nie jest irytujące.

Lenistwo pozwala odroczyć wszystkie rzeczy na jutro, pojutrze, potem … na kiedyś. Lenistwo pozwala zrobić coś w jakiś sposób.

Jak fajne (!) – Kłamiesz siebie „jutro razem” siedzą sobie … i tylko myśleć „dzisiaj musimy …”, a ona, Lenistwo, tam, „zrobić jutro …”, „Jutro będzie wiedział … „i się zrelaksować. A jutro znowu, tak na co dzień „zrobić jutro …” I.

Wynik „twarzy”: Jest czas trochę nie miał, zrobię późno, nie nie czekali i wziął prestiżową pracę, nie jest za późno. „To jest w porządku – uspokaja Lenistwo – wszystko jest w porządku, wszystko było w porządku, nie jesteś sam” i uspokoić: zrobię jutro, to pójdę później dowiedzieć. A potem … zdenerwowany, zasmuceni: więc dlaczego nie miałbym szczęście, ktoś szczęście i jak to zrobić? Szepty lenistwo: „To jest takie złe życie. Nie jesteś winien. ” A my znowu dobre (i na jak długo?)

Więc są przyzwyczaić do życia, uspokajając się, dlaczego walka okoliczności odpisać wszystkim na „losu” i pływać z prądem!

Jesteś o tym, marzy o szczęściu i marzeniach, czeka i czeka na co dzień, i to nadal nie ma. A potem … musiałem. Bliższe spojrzenie … to samo starość przyszedł. Rozejrzał się wokół, i nigdy nie żył, jak chciał.

Złapał się, ale dzieci wyrosły, to czas młodych „uczenia się, jak żyć” I żył jako coś? Teoretycznie wszyscy wiemy, jak to zrobić „dobry”, a prawie niewiele, co zrobić, aby dobrze żyć i uczyć ich dzieci.

Większość z nich na żywo: marzy o dobrym, wysokim, i żyć, jak się okazuje. Zgadnij, kto się „większość”? Oczywiście „ubogich”, teoretycy, którzy teoretycznie wszystko „wszystkie” rozsądne.

A co zalecają, że w prawdziwym życiu, szczęścia i „pieniądze zostały przeprowadzone”?

Ostrzeżenie! Drogi czytelniku, tylko za pierwszym razem na naszej stronie publikowana jest przepis dla ubogich stać się bogatym. Ten przepis nie może być każdy, aby przejść!

Tak więc, przepis: „miotła miotła stała się”, „śmieci nałożone tylko rano”, „utrzymać pokrywa WC zamknięte”, „okruchy ze stołu ręką nie zamiatać”, „aby nie kolidować z sałatką noża”, „pieniądze nie bierze w godzinach wieczornych i nie dać” „obudzić się rano z lewą nogą.”

Te „zasady życia bogactwa” złym występując z niezwykłą spójność i nie zmieniają swoje zasady, które praktycznie nic i nie zmieniają w ich życiu. Ale „przepis” jest przesyłana i przekazywane z pokolenia na pokolenie

Niesamowita zdolność biednych ludzi: (!) Należy pamiętać, wiele z nich „zabubonov” spełniają swoją rodzinę, jako instrukcja do zmniejszenia ubóstwa, a nie uzyskanie oczekiwanego rezultatu i nadal trzymać, w rzeczywistości tak dużo „śmieci” w głowie A w przyszłości uczyć ich dzieci do wykonywania tych wszystkich zabubonov!

Mamy wszystko i większość większość, i jak żyć samą mniejszość, którzy są powołani bogaty, tak zwane „klasy średniej”? Wygląda to tak, jakby coś jeszcze łatwiej żyć. Oligarchowie (!) Nie bierzemy pod uwagę i zastanowić się nad „klasy średniej”.

Przeczytaj o nich w gazetach, słuchać ich wywiadu w telewizji, to okazuje się, że „pług” psychicznie lub fizycznie do 12-16. a nawet 18-20 godzin dziennie (normalne!), zmaga się z okoliczności, o trudnościach życia z „muszę” i z „wola” przepędzić „Sloth” i zrobić jak najwięcej wszystko, co można zrobić dziś, nie jutro, bo jutro znowu będzie wiele spraw. Rzeczywiście, zaburzenia! Ich słuchać – są trochę 24 godziny na dobę, „prowizji” ich sprawa. Nie należy się spodziewać, że w jakiś sposób sam zostanie rozwiązany, a te rzeczy pchać, ciągnąć, demontaż je „na półkach”, itp

Bogate tylko „korby”! – W „mruknął:” nie wierzę przepis opisany powyżej nie mają zastosowania. Co to są „głupi”! Ale bogaci „głupcy”, a reszta może sobie pozwolić nawet na Wyspach Kanaryjskich!

Zauważyliście, drodzy czytelnicy, że w prawie wszystkich bogatych inaczej, biedni? Rich „arogancki”, „louts”, „spryt”, według większości ubogich, prawie nie wierzę w powyższej „receptury z ubogich”, z nieco ponad (i z kim) są uważane, zagubiony w tej „cholernej pracy” małego domu istnieją („happy” ich żony!), trochę odpoczynku (ale na Wyspach Kanaryjskich), a ich sukces!

I ten biedny? Tydzień pracy od 8-00 do 17-00, wynagrodzenia za pracę, często prowadzących do pracy (ale na pewno są wyjątki), weekend w sobotę i niedzielę rodzina razem, wakacje razem (nie mylić z jakości korzystania z tej funkcji), dzieci uczą się ubrana-obute „bogactwo przepis” jest ściśle rodziny pracuje co jeszcze brakuje?

A wszystko to samo: biednych, bogatych i pieniędzy nie wystarczy, nie wystarczy. Naturalne: więcej masz więcej pieniędzy i to jest w porządku. Każdy chce żyć wygodnie dziś, jutro i pojutrze.

Najciekawsze jest to, że jednym z rzeczywistością dla wszystkich, dziś i jutro, i pojutrze …

Jaka jest różnica w ulicy bogatych i biednych? Na zewnątrz. Zarówno w jednej głowie, dwie ręce i nogi, i tak dalej. W przeważającej części II nie jest gorsza piękno siebie ubrania obserwuje dużej różnicy (z wyjątkiem suknie wieczorowe).

Co ciekawe, z bogatych (nie oligarchów, to jasne: olej, broń, narkotyki) uzyskują możliwość „zarabiania pieniędzy”. Życie wokół bogatych i biednych, bo jeden! Równie „złe”, a nie „fair”, „strasznie trudne”, jak wiele powiedzieć. Bogaty w tym życiu przetrwać? W jaki sposób? w jaki sposób? – Poznaj wiele – wykorzystywać ubogich „. A co z biednymi? Dlaczego na to pozwolić?

Dlaczego nie ma (lub nie?) Zostań bogaty?

Większość biednych uwierzyć, że bogaci są bogaci, bo a ponieważ „arogancki”, „spryt”, „brutalne” (a może ciężko?) Nie prawda, słowem okazuje się, że bogata – w „rascal” część. A kto i co zapobiega biedny po prostu zrobić? Spójrz na bogatych – studia chamstwa i bogaty!

Wiele będzie osiągnąć sukces w życiu tylko jeden arogancji i chamstwa? Może coś jeszcze bardziej bogate występują lub nie (np, „śmieci” w głowie, w postaci „zabubonov”), co jest tajemnicą?

Wszyscy ludzie sukcesu, którzy twierdzą, wszystko: Tajemnica sukcesu myśli ludzkiej, intelekt w wiedzę, wiarygodność informacji, a jedynie bardzo niewielki udział w sukcesie należy do Jej Królewskiej Mości „przez przypadek”.

  • Słaba znajomość – słabe życie
  • Pusta głowa – pusta kieszeń
  • Jakość myśli generuje jakości życia

Oto główne prawa sukcesu! Sekret bogactwa w rozumieniu prawa rzeczywistości, która, bez wyjątku, jeden za wszystkich.

Tylko tutaj najbardziej o tym mało znane i zrozumiałe, i to jest główną przyczyną ubóstwa.

Co właściwie uniemożliwia większości posiadają niezbędną wiedzę, w czasie, aby nadążyć z czasem i zmianami, zrestrukturyzować się z nim? I pamiętaj, że – Lenistwo! Była tam, i szepcze: „Dlaczego go potrzebujesz, zrelaksować się!”

Rich – tak skuteczne. Tak uważają na całym świecie. Tak skutecznie rozwiązać problem życia, problemów, które są w równym stopniu po cenach dumpingowych na biednych i bogatych.

Wszyscy ludzie, milionerzy i progresywne tylko bogatych (informacja?) Różni inteligencję i dowcip. Strach przed ubóstwem są wiele razy więcej niż najuboższe pragnieniem, aby uzyskać bogaty.

Ubóstwo wystarczy odpisać polityków!

Młodzieży! Nadszedł czas, aby się gniewać na ubóstwo i złamać jego błędne koło. Nadszedł czas, aby nauczyć się profesjonalnych walorów, zrozumieć prawa cywilizowanego biznesu, praw kontroli rzeczywistości i stosuje je.

Dosyć narzekania, Życie jest piękne! Życie jest sprawiedliwe, bogaty i hojny!

Pilne myślenie mnie!

Pilnie uruchom ponownie biocompost wyeliminować wirusa psychicznego zainstalować niezbędne ustawienia, i stać się bogatym. Jak uruchomić biocompost? Poszukaj inteligentnego szkolenia, seminaria, kursy, które prowadzą praktyki biznesowe.

Kto szuka, znajdzie!

Share →