Przerwanie ciąży w późniejszych etapach - co musisz wiedzieć

Przerwanie ciąży w późniejszych etapach – Musisz wiedzieć

Są chwile, kiedy trzeba przerwania ciąży w późniejszych etapach. Proste pragnienie nie wystarczy. Jeśli kobieta przychodzi do przychodni przedporodowej i powiedzieć «Tak bardzo chcę»Ona odmówiła.

Po 12 tygodniu przerywania ciąży w późniejszych etapach odbywa się tylko w szczególnych powodów.

Odróżnić zdrowia i wskaźników społecznych. Na przykład, nienarodzone dziecko znalezione w wyniku USG i inne badania poważne zaburzenia rozwojowe: Aberracje chromosomowe szkody, wady wrodzone, które mogą prowadzić do śmierci płodu w łonie matki. Pamiętam przypadek, gdy dziecko nie jest jeszcze utworzony listki. Pomimo faktu, że dziecko zostało długo oczekiwany, musiałem zrobić aborcję w późniejszych etapach.

W przeciwnym razie dziecko zmarło tak, żył po urodzeniu kilku godzinach. Z powodów medycznych są znaczne pogorszenie zdrowia matki przyrost cukrzycy, choroby serca, lub spowodowane chorobą ośrodkowego układu nerwowego, na przykład, opracowane w trakcie ciąży, psychozy maniakalno. Niektóre zakażenia może również prowadzić do konieczności tak późnej aborcji.

W związku z tym, nie można bezkrytycznie potępiają kobiety, które czasami mają pójść na koniec aborcji.

Ze względów społecznych aborcja jest wykonywana w późniejszych etapach, zmienia się diametralnie, gdy sytuacja społeczna kobiet i ich dobrego samopoczucia: mężczyzna zmarł, a kobieta nie pracuje i nie ma środków do życia, nagłe utraty własności i tak dalej. Każdy przypadek jest szczegółowo rozpatrzone przez specjalną komisję powołaną przez lekarzy z kliniki przedporodowej, w którym znajduje się kobieta. Komisja ogłosi werdykt – Można dokonać aborcji i późną wyraża zgodę.

Minimalna powikłań występuje, kiedy przerwanie ciąży przez okres 21-22 tygodni. Nie trzeba przerwać wykonywane do 27 tygodni. Metoda ta polega na doprowadzeniu do dostawy. Tak więc na krótko przed macicy w owodniowego bańki wprowadzony roztwór soli i glukozy. W wyniku rozwiązania płodu występuje matryce, po 24-36 godzinach porodu – poronienia.

Średnio cała późna aborcja trwa 30 godzin.

Zdarza się, że w celu wywołania porodu w kanale szyjki wprowadza laski algi. Jeśli pracy nie przychodzi się, a następnie wstrzykiwane substancje stymulujące działania ogólne – prostaglandyny, oksytocyna, smazmolitiki. Czuje się później aborcja jest praktycznie nie różni się od dostaw na czas.

Jeśli masz do przerwania ciąży w jeszcze późniejszym terminie, to jest małe cięcie cesarskie. W tym przypadku, dziecko może urodzić się żywe. Lepiej w każdy sposób staram się nie uciekać się do tak późnej przerwy, ponieważ jest to bardziej jak morderstwo – narodził się z realną płodu nie dotyczy  interwencje terapeutyczne, a on umiera.

Share →