Przewlekłe zapalenie stawów

Przewlekłe zapalenie stawów

Przewlekłe zapalenie stawów – jest chorobą stawów, przewlekła, często o nieznanej etiologii. Choroba może rozwijać się przez wiele lat i osiągnie swój szczyt w wieku dorosłym – do 50 lat. Jednak, przewlekłe zapalenie stawów może prowadzić do niepełnosprawności, a w młodszym wieku – częściej niż kobiety – od 20 do 50 lat.

Początek choroby jest obrzęk stawów paliczków zauważa ból w dużych stawów. Zanik mięśni, apatia, brak apetytu, zapalenie ścięgien – tylko kilka objawów przewlekłego zapalenie wielostawowe.

Wiadomym jest, że ostre zapalenie stawów leczonych dużo szybciej i łatwiej niż w postaci słabego. W każdym razie potrzeby można w leczeniu przewlekłego zapalenie stawów. Jeśli nie można całkowicie wyleczyć chorobę, może zrobić wiele, aby ułatwić jej przepływ, jak również bezpośredniego traktowania naprawy tkanek.

Stosowane w leczeniu leków przeciwzapalnych, z możliwością wprowadzenia do stawów cytostatyków lub glukokortykoidów. W niektórych przypadkach, połączenia są poddawane korekcji chirurgicznej.

Leczenie przewlekłego zapalenia stawów mogą być bardzo skuteczne, jeśli jest połączona z leczeniem z hydromasażem. Nasz ośrodek jest otwarty dla pacjentów, gdzie możemy zagwarantować doskonałą opieki, uwagi i profesjonalizm pracowników, a na pewno najlepsze rezultaty dla zdrowia naszych klientów.

Share →