Przy odrobinie kreatywności, można zrobić wiele ciekawych ...

Przy odrobinie kreatywności, można zrobić wiele ciekawych Rzemiosło wielkanocne z ich rąk. Większość z nas wie, jak świętować Wielkanoc. ale o jakie produkty mogą być wykonane z dziećmi w przeddzień tego święta, niewiele osób wie. Najbardziej interesujące jest to, że dla tych celów będą pasowały do ​​różnych materiałów, które można znaleźć w każdym domu.

Na przykład, wielkanocne rzemiosło może być wykonany z tkaniny, serwetki, zbóż, przędzy, kolorowy papier, pugovok, gałązek, koraliki, wstążki, plastelina. Jeśli zdecydujesz się urządzić dom ware, w przeddzień święta, lub uczynić je jako dar, należy zadeystvuete w procesie dzieci. Ich czas rączki może zdziałać cuda.

Ponieważ głównym atrybutem świąt wielkanocnych jaj, jest łajdakiem w tym urlop – to przede wszystkim produkty i jaja jak pisanki z różnych materiałów. Podstawą wielu produktów podjąć skorupki jaj. W oparciu o nią można zrobić piękne kury, króliki, ludzi lub po prostu ozdobić go z aplikacjami, malarstwo, sztuka, beadwork Prezentowy, decoupage lub szydełka.

Dla najmłodszych dzieci mogą pokazać transformację jaj w kurczaka. Aby to zrobić, skorupa jaja malowane w kolorze żółtym. Z kolorowego papieru cięcia grzebień, oczy, dziób i wklej je w jajku, a jak pióra ogona mogą być używane.

Można zaproponować dziecku narysować twarz na jajka ciekawym człowiekiem. Początek kleju głowy oczerniania i dip do każdego zboża, na przykład, w lewo lub prosa. To jest domowe Wielkanoc gotowy.

Każda pisanka będzie bardziej interesujące, jeśli zapłacisz mu pasek papieru lub wstążką i dołączyć cięcia papieru, od kurcząt kwiat, marchew, królika.

Rzemiosło wielkanocne z ich rąk Dzieci mogą również dokument w formie karty wielkanocne. Aby widokówek z bardzo uroczysty, ale można użyć taśmy z papieru, przyciski, kwiaty, gałązki wierzby runo. Ponadto papier wyjdzie dobre króliki, kury i kurczaki.

Jeśli się je w postaci kartony zbiorcze, mogą być stosowane jako podstavochki jaj.

Rzemiosło wielkanocne z ich rąk – jest to również wieńce wielkanocne. Dokonać wielu z nich pod działaniem siły nawet dzieci. Jako podstawę do wieńca może podjąć szereg gumy piankowej, naturalnego materiału w postaci wikliny.

Na przykład, tutaj jest trzepaczka będzie wspaniałe dekoracje na Wielkanoc.

Jak widać, aby to nie jest trudne, tylko trzeba owinąć ściereczką i dodać puste elementy dekoracyjne. Mamy pod uwagę tylko niektóre z produktów, na Wielkanoc. ale w rzeczywistości wiele z nich, i co roku liczba ta szybko rośnie. Bądź kreatywny za radość sobie i innym, aby tworzyć piękno własnymi rękami.

Share →