Przyczyny mgłą.

Przyczyny mgłą.

Plastikowe okna może pocić, a nie ma nic niezwykłego. Powody mogą być różne, od wad mieszkania i kończących niepowodzeń oknie lub niezgodności że. I zanim zadzwonić do firmy, gdzie zamówione okna, czego potrzebujesz, aby spróbować dowiedzieć się, co się dzieje, więc szybciej rozwiązać wszystko.

Poty okienne, ponieważ wilgotność mieszkanie

Pierwszy zamglenia w ogóle. Co to jest? Parowaniu tego kondensacji w oknach, czyli wilgoć skrapla się.

Logicznie myśląc, to staje się jasne, że jeśli wilgoć skrapla się, a następnie w mieszkaniu wysokiej wilgotności, a następnie natychmiast omówić metody walki. Każde pomieszczenie powinno być nagłaśniane, wystarczy trzy lub cztery razy, aby otworzyć okno na pięć minut i wilgoć muszą być znormalizowane. Jeśli ktoś z czytelników oburzeni, jeśli przypomnimy sobie, że zwiększona wilgotność ma wpływ na zdrowie ludzi na gorsze, i dlatego, że jest do tego zobowiązana. Chociaż często przejawia się jedynie montażu okna z tworzywa sztucznego, ponieważ zwykłe okna mają wiele małych szczelin, przez które powietrze i usuwają wilgoć wcześniej. A okna PCV są bardzo szczelne i procesy te są zatrzymane.

Jeśli okna są nowoczesne, to prawdopodobnie powinien mieć tryb wentylacji, jest on włączony, przekręcając pokrętło, aby ustawić przełącznik na przekątnej. W tym trybie, przesuwa okno lekko pozwala świeżego powietrza, oprócz strat ciepła w trybie małego, to jest często zwany „tryb wentylacji winter”. To była pierwsza przyczyna i walka z nim, śmiało.

Poty okienne z powodu naruszenia konwekcji

Możliwe jest, że pokój był uszkodzony system konwekcyjny. Jak widać, w pokoju jest również skomplikowana sprawa i ma swoje własne prawa. Jak wiadomo, proces konwekcji mieszania, cyrkulacja powietrza ciepłe warstwy, gdy podniosłem się i schładzania. Ruch wychodzi z akumulatora jest gorące powietrze przechodzi w górę, a następnie, po przejściu wzdłuż sufitu i ochłodzić, spoczywa na podłodze po przeciwnej stronie okna. Jak wiadomo, okna są zawsze instalowane na grzejniki, to dlatego, że gdzie indziej będzie okno prawie zawsze pocić. Ale jeśli to jest powyżej akumulator, a ciepłe powietrze nagrzewa się szkło i nie skrapla się wilgoć (i skrapla się na zimnych obiektów).

Teraz, być może, czytelnik będzie się domyślić, że przyczyną może być naruszenie naturalnej konwekcji ciepłego powietrza w pomieszczeniu, to jest coś, co może kolidować z podgrzewaną szkła.

Może to być rzeczy, które blokują lub nawet szerszy nagrzewnica powietrza, które zapobiegają największe osiągnięcie szkła. Jest możliwe, że instalując nowe okna zostały zainstalowane i parapet jest znacznie szerszy w formie tabeli lub coś w tym stylu. Tutaj Powód jest jasny.

Unieszkodliwiane w tym przypadku może zrobić dziurę w parapecie na powietrzu, a następnie po prostu zatrzymać pocenie.

Poty okienne ze względu na zbyt szerokim przeszkleniem

Innym powodem do zamgławiania okno z tworzywa sztucznego może być zbyt szeroki, szkliwione. Nie tylko wentylacji pomieszczeń do zmniejszenia wilgotności wewnątrz, nie więcej. Nadal można jednak ustawić klimatyzatora, ale nie zapominaj, że system jakości podziału konieczność monitorowania wilgoci. Ale lepiej, jeśli Przeszklenia nie będzie bardzo szeroka grubości, chociaż nie jest tak łatwo zmienić, jeśli zostały zainstalowane okna.

Najlepszy sposób dla grubości szkła izolacyjnego wynosi 70 mm o ile nie tylko zatrzymuje ciepło i zakłóca innych właściwości okna.

Przyczyna zamgławiania stał uszkodzony okno

I ostatni powód, wada okna. Można go zdefiniować, rzucając tych wad. Jeśli wiele okien i jednego poty, a różnica między nimi, to wady w rzeczywistości. Jeśli pocenie się wszystkie okna, prawdopodobnie nie ma powodu w nich (szeroki szyby nie liczą), ponieważ wszystkie okna złego może wcale nie być. W przypadku wadliwego kontaktu okiennego w firmie, jeśli jest potwierdzona, wszystko wyeliminowane. Oczywiście, trzeba skontaktować, odrzucając te opcje, i prawdopodobnie do czynienia w nich.

Nieprawidłowy montaż okien rzadko, więc szukać przyczyn pierwszym pokoju, a nie okno.

Mamy nadzieję, że wielu czytelników będzie mógł łatwo usunąć sobie kłopotów misted okno. Ale tak naprawdę, okno powinno pokazać nam świat, słońce, niebo, a nie plamy z wody, tak, że przypominają łzę.

Share →