Przydatne artykuły

Przydatne artykuły

Jakie zawody są uważane za obiecujące?

Jesteś osobą z ambicji? Czy chcesz osiągnąć wysoką wydajność podczas wspinania się po drabinie sukcesu?

Następnie należy przeanalizować i rozważyć, czy twój zawód perspektywy na rynku pracy w Rosji, a w Moskwie w szczególności.

Na podstawie danych statystycznych, udało się znaleźć najbardziej dochodowe i obiecującą karierę na rynku pracy w Rosji.

Rynek płatne zawody w Moskwie

1. High School, a następnie starać się, osiągnięcie tej pracy, możesz zapomnieć o problemach materialnego dobrobytu przez długi czas.

I tak dziś wiodącą pozycję w rankingu najlepiej opłacanych zawodów zajmują wyższego szczebla, dyrektorów organizacji komercyjnych i przywódców państwa. Struktury

W tej grupie pierwsze miejsce w rankingu najbardziej obiecujących zawodów, z szacunkiem zabrał dyrektor inwestycji bankowych.

Jego średnie przychody około 3000000 dolarów rocznie.

Zaszczytne drugie miejsce zajął kierownictwo Oil Praca – 2000000 dolarów rocznie.

2. Następnie obiecujące pole działania – to marketing.

Do tej pory, dyrektor marketingu zarabia – 350.000 rubli miesięcznie. I to nie licząc premii i bonusów.

Przypomnijmy, że to było na umiejętności i profesjonalny dyrektor marketingu każdej firmy zależy od sukcesu i promocji swoich produktów i usług na rynku. Więc dziwnego, że płace takich specjalistów w Moskwie jest wystarczająco wysoka – nie warto.

Jeśli masz jeszcze do wyboru zawodu, ważne jest, aby wybrać odpowiednią szkołę. Definiujemy swoje skłonności, porównać je ze swoimi aspiracjami i wybierz odpowiednią opcję dla Ciebie. Skontaktuj się z nami za doradztwo edukacyjnej.

3. Energia i Inżynieria – po liście najbardziej obiecujących zawodów.

Jeśli główny inżynier zasilania lub roślin z powodzeniem łączy wiedzę techniczną i umiejętności organizacyjne, to na moskiewskim rynku są gotowi zapłacić 500 tysięcy rubli miesięcznie.

4. Kierunek finansowe

Księgowi zawsze popytu na rynku pracy, zawód będą istotne przez długi czas.

Główny Księgowy w firmie jest uważany za ważny urzędnik. Przedstawiciel zawodu, wykonuje rozmaite obowiązki. To – ocena końcowa sprawozdawczości podatków,, monitorowanie wszystkich płatności, utrzymywanie archiwów sprawozdań finansowych i innych.

Wnioskodawca musi mieć główny księgowy doświadczenie ponad 3 lata i wykształcenie wyższe techniczne.

Ponadto księgowy korzysta w znajomości przepisów podatkowych oraz przepisów i zasad, które może regulować pracę i działalność finansową.

Obiecując dobrze płatną profesję, ale w tym samym czasie, masz ogromną odpowiedzialność.

Ogromne obciążenie i odpowiedzialność jest nagradzane dobrze – wynagrodzenie w wysokości 350 000 rubli miesięcznie i powyżej.

CFO ma prawie taki sam poziom płac jako księgowy.

Jego obowiązki obejmują organizację przepływów finansowych i strategii finansowej firmy.

Kula 5. IT

Specjaliści w dziedzinie technologii informatycznych. Społeczeństwo wykazuje silny wzrost informatyzacji i dlatego każdy. Nawet najmniejsza firma będzie korzystać z oprogramowania.

Mówiąc o wolnych stanowiskach pracy w tej dziedzinie, można powiedzieć, że nie zamykała się na długi czas.

Agencje kadrowe dostarczyć następujące statystyki: programista pustostanów, twierdzi tylko jeden wnioskodawcę na miesiąc.

Istnieją proste menedżerowie wymagania, przede wszystkim, być profesjonalne.

Ale warunki pracy w tej dziedzinie są na tyle lojalni – brak dress code w niektórych przypadkach – odległe pracy i wolne Harmonogram.

Specjaliści w technologii IT zarabiają co najmniej 60.000 rubli miesięcznie. W odniesieniu do dyrektorów IT – kandydatem na to stanowisko może spodziewać się w wysokości 200 000 dolarów.

6. sfera prawna

Prawnicy. Wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu prawa i bronić praw zwrotu utraconych korzyści – bezcenne pracowników dla każdej firmy. Niezależnie od działania. Prawnicy w Moskwie mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości 30 000 do 100 000 rubli miesięcznie.

Prawnik dla instrumentów pochodnych – najbardziej wypłacane pozycja w tej dziedzinie.

Obiecująca kariera w Rosji, nie ogranicza się do tej listy, on stale utrzymywane i aktualizowane. Jeśli chcesz zrozumieć, co są stoki, które daje lepsze i dużo lepiej spożytkować swój czas i energię, trzeba będzie skorzystać z usług doradztwa edukacyjnego.

Wybór zawodu

Pomoc w znalezieniu zatrudnienia

Share →