Przygotowanie sałatki z kapusty morskiej

Przygotowanie sałatki z kapusty morskiej

Co wiesz o wodorostów lub wodorosty? „Dobrze jest” – powiedział i masz rację. Jeśli zdecydujesz się na wodorosty w „czystej postaci”, od niego możemy przyrządzić wiele smacznych sałatek. Chcę zaoferować czytelnikom bardzo łatwy w przygotowaniu, smaczne, i, oczywiście, zdrową sałatkę z wodorostów.

Co wiesz o wodorostów lub wodorosty? „Dobrze jest” – powiedział i masz rację. Ale czy wiesz, jak cenne ten produkt? W porównaniu z laminaria kapusty, to zawiera 2 razy więcej fosforu, 11 razy więcej magnezu w 16 razy więcej żelaza i 40 razy więcej sodu!

Poza tym, że zawiera aminokwasy, wielonienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy, makro i mikroelementów.

Od czasów starożytnych Laminaria stosowane do leczenia różnych chorób, a jest to szczególnie konieczne w leczeniu chorób tarczycy. Nie jest to zaskakujące, ponieważ Listownica źródło jodu spożywczego, który jest istotny dla funkcjonowania organizmu. Ponadto, wodorosty trzyma młody i orzeźwienie! Jednak nie kończy się jego godności – algi zapobiega rozwojowi stwardnienia rozsianego, miażdżycy i tworzenia skrzeplin, poprawia odporność i zmniejsza ryzyko wystąpienia raka. Twój organizm potrzebuje, aby uwolnić toksyny były problemy z jelit?

Następnie biegnie do najbliższego sklepu kupić wodorosty!

Wszystkie przydatne wodorosty? Jest bardzo mała lista przeciwwskazań. Brunatnic nie powinny być używane w obecności Jade skazę krwotoczną. I nie jest przydatne dla tych, którzy stwierdzili iodism, innymi słowy, korpus glut jodem, co może nastąpić w wyniku nadmiernego zużycia preparatów jodu.

W tym ujawniono, że stosowanie dużych dawek wodorosty nie jest w stanie spowodować, że ciało ludzkie iodism!

Jeśli zdecydujesz się na wodorosty w „czystej postaci”, od niego możemy przyrządzić wiele smacznych sałatek. Chciałbym zaoferować czytelnikom Donlcc bardzo łatwe do przygotowania, smaczne, i, oczywiście, zdrowe sałatki z wodorostów.

Sałatka z morskiej kapusty. Produkty

Konieczne do naszych składników sałatek:

  • 200 gr. wodorosty;
  • 100 gr. Marynowane grzyby;
  • 1 szt. jajko na twardo;
  • połowa średniej bańki;
  • 2-3 łyżki. łyżki majonezu.

Rodzina wodorosty Atlantyku i Pacyfiku, gdzie tworzy całość lasów podwodnych. Zbierz to alga w wieku dwóch lat, kiedy to gromadzi największą liczbę substancji biologicznie czynnych.

Na półkach naszych sklepów wodorostów jest w postaci mrożonej, w postaci sałatek i rozdrobnione suszone formularz. Ostatnia opcja jest idealna dla tych, którzy nie lubią smak samego wodorosty – dodaje się do dań gotowych suszonych wodorostów, kruszone na proszek. W tym przypadku będzie to zastąpić sól, algi smaku nie będzie czuć się jak cenne substancje wzbogaci swoje ciało.

Suszone wodorosty mogą być lekkie, oliwa, zielono-brązowe, kolor czerwono-brązowy lub czerwono-zielony. Powierzchni glonów schnie pokryte białym rozkwicie.

Sałatka z morskiej kapusty. Przygotowanie

Kupiłem wodorosty zwykle, bez żadnych dodatków. Ale jeśli czytelnicy nie mogą znaleźć Donlcc morze jarmuż w czystej postaci, możliwe jest kupić sałatkę, w której minimalną liczbę innych produktów. Na przykład, dodać cebulę i cebulę i marchew. W starożytnych Chinach, za panowania cesarza Zhu Zi w XIII wieku, był dekret stan zobowiązując ludzi w Chinach jedzą wodorosty codziennie. Postanowieniem wodorostów cesarza dostarczane bezpłatnie do wszystkich miast i wsi!

Umieść na morze jarmuż na durszlak i opłukać pod bieżącą wodą. Rzadko, ale zdarza się, że w wodorosty, trafił do sprzedaży, jest trochę piasku. Ale jak piasek nie jest częścią naszych składników sałatek, lepiej się go pozbyć. Nie chcesz, aby cieszyć się sałatka przyćmione paskudne chrzęst piasku?

Pozwolić, aby płyn wyciekł z kapustą. Potem leżał na morze kapusta na pokładzie cięcia nożem i trochę posiekać. Naszym zadaniem jest, aby nie posiekać kapustę i pokroić na kawałki o długości 3-5 cm.

Jajka, gotowane fajne, obrać i cięcie jest dość duża.

Cebulę pokroić w cienkie pół-ringów.

Jeśli chcesz usunąć gorycz cebuli, cebula ogórek stoi. Odbywa się to w następujący sposób: do miski, rozcieńczony ocet i woda 1: 1, a na kilka minut w marynacie, umieścić pokrojoną cebulę. Następnie należy pokonać łuk.

Grzyby wyciąć, ale nie bardzo drobno.

Teraz umieścić wszystkie składniki do dużej miski i odrobiną soli do.

Jeśli masz soli morskiej żywności. Użyj go dokładnie. W smaku można dodać trochę pieprzu, ale nie przesadzaj, tak aby nie strzelić smak wodorostów. Wszystko delikatnie wymieszać.

Teraz dodać do majonezu sałatkowego i delikatnie wymieszać. Sałatka jest gotowa!

Aby zrobić to, spędziłem więcej niż 10 minut, ale musisz smaczne i bardzo zdrowe danie.

Przepis tej sałatki jest podany jako podstawa do wyobraźni. To do Ciebie – improwizować, dodać do sałatki, że miłość w rodzinie. I składniki, które Ci się nie podobają, spokojnie zastąpiony innym.

Zachęcam czytelników do zakupu MirSovetov na nie czasu niecałe 600 gramów wodorosty. W tym przypadku, można uzyskać z części lodówki potrzebne do sałatek, i dodać do niego wybrane składniki. Następnego dnia, w salaterce to samo wodorosty, ale „z innym sosem”, czyli z innymi składnikami.

Szybkie, smaczne, zdrowe i urozmaicone!

Oto sałatka z wodorostów recepty opcje:

  1. 1. Laminaria, gotowana wątróbka, jajka na twardo, zielona cebulka, majonez.
  2. 2. Laminaria, Bank Szprotki w oleju, jajka na twardo, ogórki cebula, majonez.

Improwizacji, przygotować rozmaite sałatki z Laminaria i raduyte ich domu pyszne jedzenie i witaminy. I niech Niedobór witaminy i sezonowy wiosna osłabienie organizmu wymykają bawić się!

Share →