Pyszne ciasto czekoladowe

Pyszne ciasto czekoladowe

Jeśli przed Kochałem tylko ciasto czekoladowe. teraz moje serce jest rozdarte pomiędzy kilku traktuje czekolady, jednym z nich i chcesz porozmawiać dziś.

dwie tabliczki czekolady;

dwie łyżki masła;

cztery łyżki kakao;

6 jajek;

opakowanie proszku do pieczenia do badania;

dwie szklanki mąki;

szczypta soli;

dwa pakiety sera;

wanilina

Zacznij przygotować najlepsze ciasto czekoladowe z twarogiem. Aby to zrobić, trzeba trzeć ser i pół szklanki cukru. Gdy ziarenka cukru rozpuszcza się w serze Otrzymaną masę zabić dwa jajka i dodać pół przygotowanej wanilii.

Wszystko dokładnie wymieszać i odstawić. I zacznij zarabiać ciasto.

Jedna tabliczka czekolady i stopienia margaryny przygotowany w kąpieli wodnej (jeśli chcesz zrobić wszystko według zasad) lub w kuchence mikrofalowej (w trybie rozmrażania). Otrzymaną masę powinno ostatecznie przypominają gęstej śmietany.

Cztery jaja przetarł szkła białego cukru, dodać dwie łyżki kakao (wziąłem nasz rosyjski – to naprawdę pachnie czekoladą). Wymieszać z rozpuszczoną czekoladą i masy margaryny. W przygotowanej mąki wsypać proszek do pieczenia i sól, i wlać czekoladę i margarynę, masa jaj.

Ciasto na czekoladowe ciasto jest gotowe!

Teraz musimy utorować formularz, w którym piecze ciasto czekoladowe z pergaminu. Najlepiej, aby utworzyć był kwadratowy lub prostokątny, jak funkcja tortu to połączenie miękkiej nadzieniem serowym i czekoladowe biszkopt, więc jest to bardziej wygodne do cięcia tego przysmaku kwadraty.

Po pierwsze, w formie pergamin pokryte czekoladowe ciasto wlać części i połóż go na części twarogu. Następnie ponownie warstwę ciasta – i kilka łyżki nadzienia. I tak – do wszystkich ciasta jest zakończona. Najważniejsze – ostatnia warstwa ciasta musi być zawsze, ponieważ chroni nadzienie z wysychaniem.

Ciasto czekoladowe z serem pieczone w piekarniku przez około godzinę. A gdy on przygotowuje, napełniając dom oszałamiający aromat czekolady i wanilii, można zacząć czekoladowe krówki.

Na słodko jest konieczne, aby stopić czekoladę w kąpieli wodnej a pozostałości, masła i kakao. Jeśli krówka jest zbyt gruby, Otrzymaną masę należy dodać łyżkę mleka lub śmietany.

Minęła godzina – nadszedł czas, aby usunąć z pieca gotowe ciasto czekoladowe. Do góry słodkiego ciasta namoczone, może być stosowana nawet na gorącej powierzchni. Albo czekać do chłodzenia ciasta, smarujemy go czekolady banialuki i przechowywać w lodówce.

To ciasto czekoladowe jest doskonała gratka. A jeśli służyć z gałką lodów czekoladowych, wszyscy kucharze świata usunie kapelusze jako wyraz podziwu dla umiejętności kulinarnych!

Tak więc, kalorii. Tak szkodliwe. Ale – to jest pyszne, naprawdę!

To ciasto czekoladowe zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród swoich ulubionych deserów, to gwarantuję, że.

Z tego artykułu czytamy:

Share →