Pyszne pikantne Valentine jak gotować? Jakie są recepty?

Pyszne pikantne Valentine jak gotować? Jakie są recepty?

Na Walentynki każdy robi walentynki od wszystkiego, co dzieje się z wszelkiego rodzaju różnych potraw!

Nawet Sałatka zakrzywione duże cięcia w kształcie serca figurki z buraków.

Najczęstszym przepis nie jest słodkie walentynki – kanapka "serdeczny" ich chleb, wędliny, masło i ser, a także smażone kiełbaski z "Walentynki" – kiełbasa przeciąć na pół, uszczelnione szaszłyki i stałe w kształcie serca, w których jajka sadzone lub jajecznica z mlekiem, posypane serem.

Ze skutkami żywności można nazwać ciasta z wiórkami kokosowymi sera. W rzeczywistości, te serniki zrobić z cukrem, ale usunięcie cukru nie będzie słodka potrawa z serem – 200 gramów, jedno jajko, parę art. Mąka łyżki, wanilina opcjonalnie czerwone kokosowe. Ze wszystkich składników zagnieść ciasta sera i smażyć na patelni z obu stron. Posypać na wierzchu czerwonego kokosowego.

Odżywczy, pożywne!

Polecam również spaghetti "Gorący" – gotować spaghetti, umieścić na talerzu w kształcie serca, wokół obrzeża robi czerwony ketchup. Wewnątrz spaghetti umieszczone kiełbasę, rozdrobnione kawałki. Piękne śniadanie energii!

Zaleca się również, aby przygotować warstw sałatka " Jadalne Serca "Weź gotowany ryż, jajka żółtko, mięso kraba, starty ser, białko jaj. Wszystkie te składniki rozprzestrzeniania warstw w kształcie serca, stosując gotową formę, lub jego przygotowania. Każda warstwa warstwy z majonezem.

Góry i posypać posiekaną słodką papryką.

Można również wykonać sałatka "Z miłości" na wakacje.

Z Valentine konsekwencje może mieć żetony " Serce ", Wykonane z plastrami ziemniaków na talerzu, przycięte przy użyciu form serca.

Valentine z czerwonym kawiorem wziąć ciasto francuskie – 300 g sera "Filadelfia" – 150 g, czerwony kawior – 200 gramów, trochę zieleni.

Rozwałkować ciasto na powierzchni roboczej, czy serca. Wysłać piec w piecu o temperaturze 180 ° C przez około 10 – 15 minut. Gotową okładkę ciasta z serem, posypać ziołami, górną warstwę jaj.

Apetyczny, można zafundować sobie!

Dużo miejsca dla wyobraźni jest nieograniczony. Potrawy mogą być wykonane w kształcie serca lub serca do dekoracji.

Można również zrobić hamburgery w formie serca. Link bułeczki-serca z nadzieniem kremowym jagód . Ale napełniania może być kwaśna śmietana i ser, oto kolejny przepis nie słodkie!

Share →