Rada. Przygotowanie powłoki i inne produkty wykończeniowe. Część 1.

Rada. Przygotowanie powłoki i inne produkty wykończeniowe. Część 1.

W przygotowaniu zimnych (startego) nabłyszcza składników zawartych w ich skład uciera w ceramiczną miskę drewnianą łyżką lub tłuczkiem. Proces ten odbywa się ręcznie, a czasem od dłuższego czasu, zwłaszcza do wytwarzania białka cukru lub cukru pudru. Glaze będzie lepiej, jeśli jego przygotowanie do wykorzystania bardzo drobnego cukru lub świeżo przygotowane i przesianej cukier puder.

Przygotowanie ciepłej glazury jest dokładne wymieszanie lub szlifowania elementy przewidziane w recepturze, w garnku, mieszczące się w wodzie lub łaźni parowej. W ten sposób większość gotowej czekolady lub przezroczyste szkliwa.

Tylko gorąca szkliwo przygotowywana w wytwarzaniu którego składniki mieszaniny, przewidzianej recepturą dokładnie mieszane i whisk delikatnie ogrzewano pod łagodnym wrzeniu aż do uzyskania pożądanej konsystencji szkliwa. W ten sposób wytwarza się głównie mleka lub śmietany lukier z różnych smakach i barwników (kakao, czekolady i tak dalej. A).

Konsystencja szkliwa powinny być takie, że pokrywa się powierzchnię produktu przepływać wokół niej i bez odprysków. Ustaw gęstość masy do glazury można dodać cukru lub kilka kropli płynu.

Mający powierzchnię placka oblodzeniu można było zastosować różne wzory lub napisów za pomocą oddzielnie przygotowany lukier, kontrastowy kolor lub różne rysunku mas.

Wytwarzanie masy białka Rysunku

W przygotowaniu masy białek białka rysunek zimno niezbędnych aby nie pocierać i pokonać dobrze z cukrem pudrem bardzo drobno zmielony, przesianej przez sito o bardzo cienkiej siatki. Po ubiciu dodać trochę masy i kwasu cytrynowego barwników. Sztućce z gotowej masy białkowej koniecznie przykryć wilgotną ściereczką i przed użyciem ponownie trochę pobić.

Wzorzec masy stosowane na przygotowaną powierzchnię za pomocą strzykawki lub kornetika.

Przygotowanie masy czekoladowej Rysunku

Dla takiej masie, w kąpieli wodnej czekolady zdeprawowane kroplami dodać trochę syropu lub wodę i ubić całą masę drewnianą łopatką. Czekolada gdy zgęstnieje i stanie się elastyczne. Masa została pokryta na powierzchni ciasta przy użyciu worka ciasta lub kornetika.

Przygotowanie owoców masowej Rysunku

Przetrzeć przez sito o drobnych oczkach dżem, dżem lub galaretki i wiele odcieni w kolorze chcesz. Waga owoców nie mieszać długo, inaczej będzie zepsuć wygląd. Z taka masa może przeszczepić na różnych wzorów ciasto lub zrobić napisy.

Przepisy i technik gotowania glazury dostatecznie szczegółowe podane bezpośrednio do sekcji książki. Jednak niektóre z subtelności gotowania gospodyni nie boli spotkać osobno.

Wskazówki dotyczące przygotowania i stosowania w domu glazury

Aby gotowane oblodzenia stosowane do ciasta, nabyte i zatrzymane piękny połysk, masz ciasto po nałożeniu glazury umieścić na 5-6 minut w ciepłym piekarniku, otwierając jej drzwi. Następnie gotować wisienką na produkty przed ich użyciem. Lee wyblakłe, należy krótko umieścić gotowego ciasta w suchym i chłodnym miejscu.

W ten sam sposób można zaoszczędzić połysk z polewą czekoladową, przygotowane z dodatkiem masła. Jeśli korzystasz z glazury czekoladowej bez oleju, najlepiej twardnieje i zachowuje połysk tylko w chłodnym miejscu.

Gotowość oblodzeniu można zdefiniować następująco: palec dotknąć powierzchni szkliwa jeśli palec nie trzymać i glazury powierzchnia jest gładka lustro, to jest gotowy.

Wisienką na rolki ciasta, i koniecznie powinny być błyszczące i lśniące, nie matowe i mają bardzo gładką powierzchnię. Aby to zrobić, należy najpierw przeszklone smaru powierzchnia (zagruntowane) cienką jednolitą warstwą gęstego dżemu lub konfitury owocowe.

Dobrze i równomiernie ugotowane zaglazirovat może toczyć lub ciasto, umieścić go na metalowej kraty zamontowane powyżej tacy i wylewanie pozostałości glazury glazury spłynie do tacy a powierzchnią. Pobierz idealnie gładka.

Glazury do dekoracji domowych ciast przygotowanych koniecznie w małej ilości i tylko do jednorazowego użytku. Jeśli stosuje się jako powłokę na różnego rodzaju słodkie, mogą być one przygotowane w dostatecznie dużej ilości i stosowane oddzielając pożądany i wstępnie topnienia glazury słodki przed gotowaniem.

Aby oblodzenia na torcie był śnieżnobiały, trzeba użyć, gdy nie jest do gotowania wody i mleka, dodać kilka kropli soku z cytryny.

Przygotowanie ciasto czekoladowe lub powłokę białkową, trzeba dodać do niej trochę glazury mąki nie będzie rozprzestrzeniać się i dobrze rozłożony na powierzchni ciasta.

Aby zadośćuczynić za dobry lukier na powierzchni tortu, konieczne jest niższa niż chwilę w gorącej wodzie, a następnie wymazać je stosować do tortu lukrem.

Przygotowanie i stosowanie wypełnień

Napełnianie lub prosloechnye masy przy rejestracji lub klejenie bazy ciasta, torty mogą być wykorzystywane do różnych produktów, w zależności od rodzaju badania, z których przygotowane podłoża.

To może być gęsta masa dżem, dżem, dżem, a także grube gotowane masy cukrowej z orzechów, owoców kandyzowanych, rodzynek, różnych odmianach twarogu i tak dalej. D

Zimna owoców, masy wykonane z dżemem, można interbedded prawie żadnych podstaw ciasto, z kilkoma wyjątkami (ptysiowym, kremem). W przygotowania dżemu lub marmolady napełniania należy starannie przeszlifować drewnianą łyżką lub Veselka i lekko pobity. Następnie wymieszać przygotowany z pianki lekkie bitą jaj i natychmiast skorzystać z farszu.

Można również dżem lub marmolada, najpierw zagotować na dużym ogniu, dodać trochę cukru, ostudzić, szlifować, a następnie do wprowadzenia białka pianki.

Nadzienia owocowe lub masa prosloechnye. Do ciasta można przygotowywać ze świeżych dojrzałych owoców i miodu, biorąc je w proporcji 1 kg dojrzałych owoców lub jagód 0,5 kg miodu.

W przygotowanie twarogu musi być przygotowany na nadzieniem serowym pre-wlać niewielką ilość gorącego mleka i dodać roztopione masło hot twaróg z bardzo delikatne.

W niektórych rozwiązaniach dotyczących sposobu wytwarzania wypełnień

Twaróg z śmietany napełniania

Produkty:

350 gr. suchego sera 1 szklanka cukru pudru 200g. masła 2 żółtka 1 szklanka, grube: świeżej śmietany 0,2 sztuki. posiekanej skórki pomarańczowej, gotowane w grubą syrop z cukru 1 łyżka. Łyżka syropu, w którym skórki startej gotowana skórka z 1 cytryny 1/2 szklanki mleka 20 gr. żelatyna

Pokonać masło z cukrem, dodać żółtka, mielone ser, przyprawy, namoczone w zimnej mleka i nudna w kąpieli wodnej zmieszanej żelatyny z bitą śmietaną. Farszu wymieszać delikatnie i fajne nieznacznie.

Almond farszem z gotowanych żółtek

Produkty:

200g 200g masła. cukier puder 4 gotowane żółtka 60 g. czekolady 200 gr. Oczyszczone mielone migdały

4 łyżki. łyżki rumu 250 gr. krem

Crumble cięcie ciasto, wlać do płytkiego naczynia, wlać trochę rum, sok z cytryny, syrop cukrowy gęsty, dodać dżem morelowy lub marmolady i dobrze wymieszać.

Share →