Ramki do zdjęć z rękami produkcji

Ramki do zdjęć z rękami produkcji

Wielu z nas kocha nie tylko pięknie urządzone apartamenty i zdjęć. Zdjęcie lub obraz, pięknie oprawione w bagietki pierwsze przyciąga więcej uwagi niż zwykle. Projektanci wnętrz są lubił mówić, że bagietki obraz dodaje jakieś znaczenie i niepostrzeżenie może podkreślić nasycenie kolorów konkretnego koloru, który jest przekazywany na całym obwodzie pomieszczenia mają być urządzone. I o wiele ładniejsza, aby spojrzeć na ten wielki obraz, który jest oprawione w bagietki osobiście przygotowany niż sklep.

W tym artykule przyjrzymy się proces tworzenia bagietki z rękami. Musisz zgodzić, jest o wiele bardziej interesujące, aby coś zrobić z rękami, aby absorbować część siebie w utworzeniu.

Ramki do zdjęć z jego własnymi rękami, produkcji

Bagietka ramki do zdjęć z rękami

Niepostrzeżenie obrazy lub fotografie, które są urządzone w ramce bagietki, zaczynają przynosić nową funkcję, one nie tylko obraz wewnątrz, a całe wnętrze dzieło sztuki.

Bagietka z rękami

W celu dokonania ramki do zdjęć, trzeba mieć w swoim polu uciosowej arsenal, które mogą pomóc dokładnie odciąć Listwy obrazowe pod kątem 45 stopni. Praca z podłużnymi sprayu klatek obrazu wymagają szczególnej dokładności, ponieważ najmniejsze nierówności nie pozwala prawidłowo zebrać wytworzonego strukturę. Zakładając, że błędy w natrysk związek powierzchni nie może być na tyle gęsta i będzie musiał udoskonalić go z pliku.

W najgorszym przypadku pogorszyć ramę nadwozia.

Ramki do zdjęć z rękami produkcji

Gdy obrabiany będzie całkowicie zobaczył Rozmiar zdjęcia zostanie wstawiony do projektu, na części powierzchni pudełka bagietki, że wstępnie z plikiem zastosowano specjalny klej lub stolarz może zwykłego kleju PVA. Następnie związać cały przewód ramki, można użyć gumki. Przekątna ramy powinny pozostać sam rozmiar po remis, a kąty powinny być proste.

W dalszym ciągu odpowiedzieć na pytanie, jak zrobić ramki na zdjęcia bagietki z jego rąk. Po kleju końcu chwycić może zacząć wstawić obraz. Jeśli rama okazało dość duży, to jest możliwe, w celu zwiększenia wytrzymałości na rogach tylnej stronie ramy mogą być gwoździami lub klejonego naroża, zazwyczaj robią lub sklejki lub metalu.

Jeśli ramka opuścił mały rozmiar, można spróbować uszczelnić Staple pistolet lub stosować specjalne metalowe klipsy. To wszystkie czynności, które sprawiają, bagietki do zdjęć z jego własnymi rękami.

Sam bagietki można kupić w specjalnych warsztatach lub gotować samemu, ale dla jakości pracy niezależnej potrzebujemy więcej umiejętności Stolyarsky. Dlatego lepiej jest kupić gotowe bagietki. Można oczywiście zrobić Bagietka i innych ram, które w chwili obecnej nie są uszkodzone. Na przykład, z pękniętej ramy duże zdjęcie trafia do dwóch mniej ogólne ramy obrazów lub trzy lub więcej dla zdjęć.

Z wszystkich powyższych, rozumiemy, że produkcja obrazu Bagietka ramki z ich ręce dość łatwe. Więc po co płacić więcej, jeśli skup niestandardową ramę tych prostych krokach można to zrobić samemu, własnymi rękami, jak iw domu.

Kadrowanie obrazu z rękami przynieść znacznie większą przyjemność estetyczną niż zakupiony lub wykonany na zamówienie.

Share →