Ranking najlepszych filmów animowanych

Ranking najlepszych filmów animowanych

W tym artykule zostaną przedstawione do rankingu najlepszych filmów animowanych. Może to brzmi głośno, ale uważamy, że wielu zgodzi się z tym rankingu. Ponieważ niewielu, gdzie można znaleźć listę dobrych kreskówek, odwiedziliśmy wiele forów i stron internetowych, w których ludzie wyrażają swoje myśli na temat ich ulubionych kreskówek, postanowił skompilować ten ranking, który wydał 20 najlepszych filmów animowanych zagranicznych.

1. Król Lew

Pierwsze miejsce w rankingu najlepszych filmów animowanych "Król Lew"Który ukazał się w 1994 roku Disney. Ten animowany studia przyniósł niezwykle dużą kwotę pieniędzy, po prostu przez walcowanie został uzyskany 768000000. Dolarów, z budżetu 45 milionów. Dolarów.

Do sprzedaży stosowania znaków "Król Lew" jako znak towarowy, studio zdobył 2 mld. dolarów i telepokazy ponad 900 mln. $. Ten rysunek powstał aż 15 długich lat, pracuje na nim ponad 600 artystów, animatorów i wykonano ponad milion miniatury. "Król Lew" pozostała animowany stworzony bez pomocy komputera, która zgromadziła największą kasę.

"Zaplątani" Studio to kolejny popularny na liście kreskówki "Walt Disney", Ten rysunek powstał na bajką przez braci Grimm "Roszpunka"I jest uważany Budżet filmu animowanego, który wydano 260 milionów. Dolarów. Ten animowany zebrał 560 mln. $. Co do scenariusza, to mówi nam o dziewczynie imieniem Rapunzel wiele lat w wieży aresztu i złodzieja o imieniu Flynn, który uciekając skradzione towary wpada do jej wieży.

Roszpunka zabiera skradzione przedmioty i obiecuje mu, gdy on pomógł jej z wieży i pokazać jej święto świateł, co roku w inauguracji królestwo w niebo w pamięci utraconej księżniczki.

4. WALL.E

"WALL.E" jest animowany na działce, które Ziemia stała się tak zanieczyszczona, że ​​ludzie zostali zmuszeni do stworzenia bardzo duży statek i polecieć w kosmos pozostawiając roboty Ziemi nazwano WALL-E, którego praca była oczyścić planetę. Ale sto lat na Ziemi istniał tylko jeden pracuje Wall-E, który usuwa wszystkie zanieczyszczenia z Ziemi również. Po wyrzucony w robocie lodówki jest zakład dzienny, postanawia utrzymać.

Po pewnym czasie na Ziemi przybywa robota o nazwie "EVA"Który został wysłany ze statku, aby szukać ludzi roślinności. WALL-E zakochuje się w niej i pokazuje jej roślinę raz okaże się, ale "EVA" przyjmuje zakład, stawia go w siebie i osób niepełnosprawnych.

5. Potwory i spółka

"Potwory i spółka" Kreskówka opowiada o świecie potworów, które mają fabryki zastraszyć dzieci. Tzw "pugalschiki" przejść przez specjalną drzwi w pokoju dzieci naszego świata i straszyć je dostać krzyk dziecka, które później wykorzystywane w swoim świecie, jak elektryczność. W ich świecie jest jeden ścisła zasada – nie można zabrać dzieci do ich świata.

Ale pewnego dnia, po potwór zmiany roboczej nazwie Sally zauważył otwarte drzwi do przedszkola, zdaje sobie sprawę, że ma do dziecka, a to może prowadzić do dużego wypadku, bo w ich świecie, uważa się, że dzieci są trujące dla potworów. I Sally ukrywa dziecko w domu, tak, że nikt nie wiedział o tym. Jak dobrze, że pomaga swojemu przyjacielowi, z którym razem starają się powrócić dziecko z powrotem do swojego świata i różnych przygody.

Ten animowany opowiada o dwóch przyjaciół mamuty Manfred i leniwce Side, mimo tego, że zbliża się epoka lodowcowa, a wszystkie zwierzęta migrowały na południe, decydują się na pobyt. Ale przypadkowo spotykają młodego człowieka, i aby mu pomóc, decydują się na powrót do swoich ludzi, co podróż na poszukiwanie ludzi. Po drodze spotkasz szablastozębne tygrys, który łączy ich przygody.

Megamocny – jest genialny złoczyńca na świecie. Przez wiele lat, on próbował podbić miasto o nazwie Metro City, ale mu się nie udało, wszystkie jego plany upadek spowodowany superbohatera o nazwie Metro Man. Megamocny wyprzedza szczęścia i udaje mu się zabić miasto superbohatera. Po tym, zdaje sobie sprawę, że utracone Megamocny cel w życiu, bo bez superbohatera supervillain.

Potem postanowił stworzyć nowy superbohater, który jest nazywany Titan. Titan, ale bardziej jak zła niż dobra, i postanowił zniszczyć świat. Megamocny oczekiwania nie jest to łatwy wybór, bo teraz się suprgeroem supervillain zapobiec zniszczeniu naszej planety od stworzenia, którego stworzył.

Głównym bohaterem kreskówki samochodu wyścigowego, nazywany "Błyskawica"Kto uczestniczy w Pucharze Big Ram przez oponą pojawia się w czasie z rywalami do mety. Sędziowie podjąć decyzję o odroczeniu wyścigu w Kalifornii, a kiedy "Błyskawica" udał się do miasta, po drodze, że spada z przyczepy, w którym zostało przeprowadzone, i stara się dogonić tej przyczepy to trafia do policji, znajdują się zatrzymany w małym miasteczku o nazwie Chłodnica Górska. W tym mieście, nasz bohater znajdzie wielu przyjaciół, którzy dali mu do zrozumienia, że ​​na świecie istnieją rzeczy ważniejsze niż sławę i nagrody.

10. Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga’Hoole

Ten animowany o świecie, w którym żyją tylko sowę. Sowa nazwie Soren z siostrą Eglantyna usłyszeć historie o nocy zegarki, ale ich brat Kludda śmieje się na nich i mówi, że to bajka. Pewnego dnia, kiedy to bracia zaczęli uczyć się latać, w przypadku braku rodziców zdecydowało się na własną rękę, aby spróbować swoich sił w powietrzu, ale stają się one na powierzchni ziemi – najgorsze miejsce dla sowy. Latanie na drzewie jego braci, że nie będą pracować, aby się tam dostać. Nagle rozległ się dwóch nieznajomych sowy i wziąć je w nieznane miejsce, zamieszkane przez złego sowa pod wodzą królowej naira.

W tym momencie rozpoczyna się tajemniczy wypadek.

Share →