Recenzja: Kompleks witaminowo-mineralny Unipharm "Vitrum Prenatal ...

Recenzja: Kompleks witaminowo-mineralny Unipharm "Vitrum Prenatal Forte" – Witaminy dla kobiet w ciąży i karmiących

Korzyści:

a także ktoś, kto jest ujemna

Wady:

E shki dozowania i in.

Witaj! Chcesz napisać recenzję o kompleks witamin dla kobiet w ciąży lub karmiące Vitrum Prenatal Forte. Widziałem wiele opinii tutaj o proste Vitrum Vitrum Prenatal temat, ale nie widziałem Fort i postanowiłem napisać.

Doszedłem do wyboru multiwitaminy otstvetstvenno. Wiem, że lekarze vipisivayut tylko witaminy "dla którego są wypłacane", Na podstawie komunikacji z innymi mamami (ktoś Eleven, ktoś Komplevit). I oczywiście każdy zestaw "specjalny", To jest ten, kto jest godny zaufania i

on jest najlepszy.

Wybrałem tabelę na podstawie witamin dziennego zapotrzebowania na witaminy dla kobiet w ciąży i matek karmiących. (Zalecana dawka dla kobiet karmiących jest nieco wyższy niż zalecana dawka dla kobiet w ciąży, więc trzeba szukać na podstawie ich wspólne

Stan). I oczywiście ważnym czynnikiem, jako człowiek nie musimy witaminy. Chodzi mi o to, co się dzieje, że ciągle żyją w Moskwie, przejdź na naturze czasami nie działa nawet przez rok, być parki treści gaj. Brudne powietrze, na

Parapety jest czarny śnieg (zwykle cały czarny nie panikuj, tylko porządny czarny top warstwy), a także żyć w biednym obszarze środowiska, więc całe moje życie I regularnie widziałem różne witaminy, bez nich jest po prostu niemożliwe. Pobierz je z owoców lub

warzywa w Moskwie jest praktycznie niemożliwe. Ale w tym przypadku, nie można pić regularnie witaminy, trzeba się do dawki.

Trochę o tym, co w porównaniu:

* Sprośne – te witaminy ja tylko słyszałem złe, i od lekarzy i od matki, i słabo wchłaniane, a nie jakości, więc uważają je natychmiast przełożone

* Jedenaście – wielu ginekologów zaleca, jako marka jest bardzo przereklamowane, ale tylko w naszym kraju, w wielu krajach, jak okazało się, że została zakazana. Jednak kontakt z nim nie tak, ponieważ:

1) jest zbyt wysoka zawartość witaminy A, 4000 IU

2) Beta-karoten jest całkowicie, chociaż jest od dawna wiadomo, że o wiele bardziej użyteczny ln

Czysta, gdyż tworzy się z niego

3) Nie ma w nim witaminy B12 – bardzo ważne witaminy dla ciąży

4) Nie: chrom, molibden, fluor, selen, potas – nie jest zasadniczo ważne (z wyjątkiem selenu – pewnie potrzebne, jak również kwas foliowy), ale za te pieniądze można było umieścić.

* Pregnavit – Nestan rozważyć, choć słyszałem dobre opinie, a Moskwa nie znaleźliśmy żadnej apteki, gdzie sprzedał * Oligovit, panie wzór Komplevit – skład gorszy Vitrum Prenatal. Prenatalnej Forte VITRUM wybrany porównaniu z konwencjonalnym prenatalna Vitrum, ma biotynę, kwas pantotenowy, jod (nie trzeba dodatkowo picia jodu), magnez, miedź, mangan, chrom, molibden, selen; w porównaniu z innymi kompleksy witaminowe (powyżej)

Ale robię to dużo i nie podoba:

1) witamina C nie jest większa niż szybkość 90 mg i 120 w tym – 30 g zwykle nie jest krytyczna, ale mimo.

2) witaminy B 2, a nawet 3 razy wyższe niż normalnie (to jest w porządku, jeśli masz niedobór witamin z grupy B, jak mi się podoba, więc dla mnie jest to oczywiste, wadą nie było, ale nie jest jasne, dlaczego taka dawka)

3) usłyszał, że wapń w to jest złe, nie przyjmują mniej dokładne, ale podejrzenia przestraszony, mimo że liczba jej wystarczająco małe, w porównaniu do normy

4), pomimo obecności selen, molibden, chrom, magnez – ich liczba jest na tyle mała, aby nieświadomie wrażenie, że zostały one wystawione "dla wagi"

5) wszystkie jod 150 mcg, które poddają w wątpliwość nie pić nawet oddzielną 50 mcg do normy, albo zostawić jak jest, oczywiście, żeby pomóc tylko analizę tego, jak osoba na ogół potrzebuje jodu.

6) Po jego aplikacji stolca koloru – czarny, kolor moczu – Kwas żółty (standardowa analiza), nieprzyjemne, niepokojące!

7) I być może najważniejsze negatywne E-shki:

E151 — Czerń PN (E151) i E129 — Czerwień Allura AC (E129) (zwykle kilka kopania w kompleks witamin, zdałem sobie sprawę, że e-shki w prawie wszystkich witamin), ale tu szczególnie nie podobało się to, że to, co

E-151 jest szkodliwy dla skóry, i najwyraźniej stał się powodem, dla którego dałem się na tych witamin.

Wziąłem je na długo, ale gdzieś w recepcji 3 miałem pewne plamy u podstawy palców na wewnętrznej stronie dłoni. Na początku nie wiedziałam, co to robi, bo nigdy w życiu z wszelkich witamin nie wyspać, zawsze "beri-beri"Ale po kilku dniach zaczęli dostrzegać wszystkie zaczynają swędzieć. Miejsca w dalszym ciągu pozostają na miejscu i nie zniknie.

Analizy w tym przypadku były normalne, ale skóra była bardzo sucha. Natychmiast przestała brać Vitrum, i nie byłem zaskoczony, stal znika i Plamki swędzenie zatrzymany.

Myślę, że powodem był jeszcze E151. E-shki oczywiście, gdzie jest dużo, ale są chyba jeszcze takiego adresu E-shki które powodują oczywistą odpowiedź. Szczerze mówiąc słyszałem wiele o tym, że wielu nie przyszedł Vitrum Prenatal Forte z tego powodu – świąd, wysypka, ale nie wierzę, co mi się stało to się stało, bo znowu povtroyus, zawsze cierpiała "beri-beri",

O wielkości tabletki – nie można powiedzieć, że to trudne do przełknięcia, jak wiele powiedzieć, na przykład, jeśli umieścić tabletkę na języku wzdłuż, a następnie połknął całkowicie normalne.

Jak na opakowaniu – to "Ochrona dzieci" Szczególnie wyczerpany, musiał wyciągnąć pokrywę i blisko wewnętrzna, soobstvenno to na zdjęciach.

Tak więc korzystać z tego leku, czy też nie, oczywiście zdecydować. Szczerze mówiąc chciałbym nadal mieć go, gdyby nie "reakcja"Ale jeśli tak, to przeniósł się do innego, i bardzo zadowoleni z nich. Będę pisać o nich w kolejnych przeglądach.

Czas użytkowania: Kilka tygodni

Ogólne wrażenie. Witaminy dla kobiet w ciąży i karmiących

Share →