Rodzaje etykiet na paznokcie

Rodzaje etykiet na paznokcie

Nowoczesne technologie zdobienia paznokci są zróżnicowane i ciekawe, ale wiele z nich wymaga dużo czasu. Dane na paznokcie często wykonywane ręcznie, nie stenciled, i to niemal dzieło. Pędzelkiem trzeba przedstawiać coś pięknego w niewielkiej przestrzeni płytki paznokcia. Jednak nowoczesna kobieta nie zawsze jest na 03:00 niepotrzebnych obiektów, jak iw domu, to piękno nie będzie w ogóle.

W tym przypadku ratunek naklejki.

Asortyment naklejek

Życzenia klientów są nieograniczone, więc projektanci i pomysłów są nieograniczone. Przemysł Neil nie stoi w miejscu, więc wymyślono naklejki (Lub, jak się je nazywa, naklejki. Patrz zdjęcie). Istnieją one w różnych wersjach.

Niektóre z nich obejmują całą płytkę paznokcia, zastępując farby. Pozostałe stworzony dla projektu i nakładają się na paznokciu tylko sfinalizować obraz.

Naklejki na krótkie paznokcie

Wszystkie rodzaje etykiet może być stosowana zarówno dla długości na krótkie paznokcie (Patrz zdjęcie). Nie zapomnij, że krótkie paznokcie pożądane wizualnie wydłużają podłużnym wzorem i dopasowywania kolorów. Zatem, wybór naklejki wynika, że ​​nie są one zbyt ciemno, że wzór wzrostu było wzdłuż płytki paznokcia.

Materiał etykiety może być inna. Nalepki są wykonane z folii samoprzylepnej na bazie objętościowej i 3D – akrylowego żelu krzemionkowym i innych tworzyw sztucznych.

Sally Hansen, naklejki

Co może być prostsze, niż tylko zrobić zdjęcie z przyjemnej strukturze i trzymać go na gwoździu? Przemysł Nail uzupełniany zbiór firm Sally Hansen. gdzie można znaleźć wszystko, czego potrzeba do wyraźnego manicure w domu. Zestaw zawiera nie tylko naklejki, ale wszystko, co trzeba, może być konieczne w trakcie realizacji zdobienia paznokci.

Sally Hansen – słynna marka amerykańskich kosmetyków jest uważany za eksperta w dziedzinie pielęgnacji paznokci. Wreszcie zaczęła produkować i naklejki na paznokcie. Dzięki temu, można było kupić zdjęcia na kleju na bazie markowych Loreal, El Corazon i innych, ale wiele dziewczyn po prostu zafascynowany Sally Hansen za ich Ciekawe pomysły wzory na naklejkach (patrz zdjęcie) i łatwość obsługi.

Efekt 3D

Jeśli naklejki lub Loreal Sally Hansen wynalazł stworzyć manicure i pokryć całą płytkę paznokcia, a następnie rozpatrywane osobno Zdjęcia 3D dekoracji manicure gotowy (patrz zdjęcie). Naklejki 3D wyglądają większe; Możesz wybrać dowolny obraz lub tylko abstrakcyjny wzór. Naklejki 3D często ozdobione nagietki małych dziewczynek, które chcą być jak moja matka, ale to, że jest zbyt wcześnie, aby użyć lakieru.

Trójwymiarowy manicure 3D z płyt wygląda bardzo oryginalnie. Sami Naklejka może być na bazie kleju, wystarczy oddzielić je od plenochki i trzymać na gwoździu. Efekt 3D stworzony przez specyficzne postanowienia wzorca, który jest wylany, daje dobry efekt wizualny. Druga opcja: Obraz 3D z żelu krzemionkowego.

Są one nieporęczne w sobie, ale muszą trzymać się specjalnym klejem.

Naklejki Volumetric 3D lepiej nie używać do krótkich nagietki, jak wizualnie obrazu objętościowego skraca płytkę paznokcia.

Pomysły na projekt

Bardzo popularne Koronkowe naklejki (Patrz zdjęcie), które można ciąć tak, jak chcesz i umieścić gwóźdź w żaden sposób. Ktoś woli pokryć całą powierzchnię płytki paznokcia koronki, którzy lubią, gdy projekt jest urządzony tylko część paznokcia lub końcówki.

Przy okazji, na manicure francuski, też są specjalne naklejki. To tak blisko! Nie ma potrzeby korzystania lub trudne do malowania pędzlem linii paski uśmiech.

Wystarczy, aby naklejki w kształcie półkola, w celu oddzielenia go od podstawy i kleju na czubku nagietki (patrz zdjęcie). Gotowy Francuski w domu w 10 minut !

Możesz używać własnych pomysłów i zastosowań płyt klejonych. Niektórzy łączą 3D i koronki, inne, jak połączenie wielobarwne naklejki akrylowego i etykiet. Wymyślać, tworzyć i spróbować.

Kłucia Technologia

Do rozpatrzenia wniosku naklejki naklejki technologii Sally Hansen paznokci podjęcia. Są one, jak już wcześniej wspomniano, w zestawie zawiera nie tylko najbardziej kompletny zestaw dokumentacji i załączników. Pełna nazwa zestawu Sally Hansen Effects «Salon”, więc można ich szukać w sklepach oraz w Internecie pod tym tytułem.

B Sally Hansen pakiet standardowy znajdziesz:

  • 16 płytki paznokci (6 naklejek umieścić dodatkową tylko w przypadku, pierwszy raz coś nie działa),
  • drewniany kij do łatwego naklejania na bokach łożyska paznokcia,
  • mały pilnik o trzech stopniach ścieralności.

Naklejki są w różnych rozmiarach, co jest bardzo wygodne, ponieważ kształt i długość paznokci każda osoba może być inny. Jeśli masz krótkie paznokcie, to zawsze można odciąć końcówki wystające płyty. Tak, to jest ścięte, to leży w rekrutacji i pilnik do paznokci .

Jeśli robisz manicure po raz pierwszy, kupić lżejsze kolorowe naklejki lub bardziej abstrakcyjne rysunki. Są one mniej widoczne błąd klejenie.

Naklejki na paznokcie stosowanych w prawie taki sam sposób jak naklejki Minx (patrz zdjęcie). Jedyna różnica – nie trzeba lampę ciepła. Oddziela się od podstawy, przyklejony do paznokci, jak i gotowy. Więcej szczegółów na ten temat można zobaczyć film.

W tym momencie film dziewczynykrótkie paznokcie. Jak widać, autor filmu po ostatnim naklejki klejenia pochylił się i delikatnie zbędne ciąć się końcówki.

Manicure ekspresowy

Oczywiście, wszelkie etykiety, bez względu na to, jak delikatne i piękne może być, nie może zastąpić ręcznie zdobienia paznokci. Ale oni są doskonałe zapisać, manicure, gdy nie ma czasu. Ponadto, wiele naklejki mają charakterystyczny wzór odpowiedni dla danego zdarzenia, takie jak choinki na wigilii lub pająk na Halloween.

Asortyment naklejki i naklejki 3D szerokich i różnorodnych, Naklejki Uniwersalny Długie i krótkie nagietka dowolny kształt, a ich stosowanie dostępne w domu. Parametry te nie naklejki tak popularne.

Share →