Rolka z kurczaka

Rolka z kurczaka

Hamburgery, gulasze. kotlety, kotlety półfabrykatów … Większość naszego codziennego menu składa się właśnie z tych dań mięsnych. Nie jest zaskakujące, że wyjście lub, tym bardziej, na święta chcę gotować coś niezwykłego. Ale jest to, że nie bardzo napięta. I satysfakcjonujące. I to wystarczyło, lub duża firma lub kilka dni.

Wszystkie te wymogi są spełnione, pieczeń. Pyszne na gorąco lub zimno, bogaty i piękny, i gotować, to dość proste i krótkie. Rolka może być wytwarzane z różnych wypełniaczy oraz wszelkich mięsa.

Dziś Donlcc oferuje jeden z wielu przepisów rolki kurczaka. Spróbuj zrobić?!

Dyskusja na temat korzyści płynących z mięsem z kurczaka i jej wspaniałego smaku długi czas nie jest konieczne – to wszystko już wiem. Bogaty w cenne białka, witamin i pierwiastków śladowych i, przetarg soczysty kurczak jest idealny do tworzenia rolek, które można piec, piec na ruszcie i gotować. Każda z opcji gotowania mają swoje zalety i wady, jego przeciwników i zwolenników.

Ale wciąż najbardziej niezawodny sposób, aby zadowolić wszystkie gusta, zachowując jego właściwości użytkowe mięsa – jest upiec w piekarniku.

Rolka z kurczaka – Produkty

  • 0.7-1 kg kurczaka;
  • 200 g grzybów;
  • 200 g sera;
  • 3-4 jaja;
  • sól, przyprawy, zioła do smaku.

Rolka z kurczaka – gotowanie

Najpierw należy przygotować kurczaka. Jeśli kupiłeś pierś ze skórą, skórę należy usunąć, wyciąć kości i tłuszczu. Jeśli filet kupiłeś w sklepie, dodatkowe sprzątanie nie jest wymagane, z wyjątkiem wyciąć i usunąć zhirok bardzo cienkie kawałki mięsa na dnie. Następnie ostrym nożem ostrożnie wyciąć mięso wzdłuż.

W tym samym czasie, aż do końcówki nie są cięte i zostawić związek pół centymetra grubości, tak że kawałek polędwicy mogą być wdrażane na szwie jak w książce.

Teraz otrzymał szerokie warstwy mięsa, w kształcie serca, trzeba mieć dobrą walkę off.

W celu odzwierciedlenia mięso, trzeba młotek, drewna lub metalu. Łatwiejsze do czyszczenia metalu po użyciu, ale lepiej jest używać do grubych kawałków mięsa lub bardziej gęstej i twardej mięsa. Drewniany młotek lepiej przed użyciem zwilżyć wodą do refleksji, że nie absorbuje sok z mięsa. To samo odnosi się do płyty tnącej, która będzie odpychać. Ale najbardziej idealnym rozwiązaniem, które nie tylko utrzymuje mięso soczyste, ale również posprzątanie kuchni, jedzenie jest w użyciu folii.

Owinąć kawałki polędwicy w plastikowe opakowania i zacząć bić. Nie bój się, że przerwy filmowe, jest bardzo elastyczny i ten problem się nie stanie.

Jeśli nie masz młotek do bicia mięsa, to nie jest straszne: można go pokonać plecy nożem w różnych kierunkach. Możesz skorzystać z rączką, oczywiście, jeśli jest wystarczająco szeroka. W ten sposób odpychają mięsa po obu stronach, tak że zaokrąglenie półtora razy większa niż było. Po tym prisalivaem go i posypać ulubionymi przyprawami kurczaka.

Po przygotowaniu więc wszystkie na tym samym filety folią plastikową zawarte kawałki kurczaka trochę pokrywają się wzajemnie tak, aby uzyskać dużą warstwę rozdrobnione mięso.

Teraz przygotować nadzienie. I tak drobno cięte cebulę i passiruem go na oleju na złoty kolor. Wtedy, gdy cebula lekko brązy, dodać pieczarki z patelni, pokroić w cienkie blaszki i smażyć razem na złoty kolor.

Podczas gdy pan smażone pieczarki i cebula, awarii w głębokich jaj danie z kurczaka. Sól do smaku, dodać przyprawy i mleko lub jogurt i dokładnie wymieszać.

Jeśli intensywnie pokonać jajka z solą i płynu, masa jajowa wypełnione tlenem, jest bujna, powietrza, ale porowaty. Rolka do lepszego dopasowania i elastycznego cienką omlet z gęstą strukturę, a w tym celu należy zmieszać jaja, ale nie bić. Przygotowane wlać mieszaninę jaj do gorącej patelni i smażyć z obu stron na złoty kolor.

Ważne jest, aby nie przesadzić z omlet w ogniu, więc nie wysusza.

Teraz zbierają nasze przyszłe roll. Umieść omlet z kurczaka. Jeśli omlet mało do stagnacji w ogniu, kurczaka można wstępnie smarowane z kwaśną śmietaną lub cienką warstwą majonezu.

Na omlet rozpostartymi grzybami i cebulą i delikatnie spłaszczyć całą powierzchnię.

Ułożone na grzyby cienką warstwą sera tartego na tarce. Nie można natrzeć sera i pokroić w cienkie plasterki i umieścić na szczycie grzybów ser się roztopi podczas pieczenia, niezależnie od rodzaju cięcia.

W razie potrzeby, cienka warstwa startego sera w plastrach lub można umieścić pod omlet na wierzchu mięsa. Teraz, z pomocą folii spożywczej mocno wyłączyć rolkę. Mocniej minimalizuje roll, bardziej soczyste będzie to możliwe. Ale, nawet jeśli pierwszy raz mięso nie może być wystarczające do odparcia, a nie toczyć walcowane bardzo ostrożnie, nie spiesz się, by zakończyć jego wątek: kiedy pieczony w piecu mięso rozpada and roll zachowa swój kształt. Ale nadmierne wypełnienie powinno być lepiej usunąć, że ser nie jest spalany w formie.

Gdy rolka jest zminimalizowane, przesuwamy je w naczyniu do pieczenia (nie zapomnij wyciągnąć z pustym filmu, z którym rolki był tak wygodny w przenoszeniu na blasze lub patelni). Następnie posmarować jego śmietany lub majonezu i umieścić w nagrzanym do 200 stopni piekarniku ok.

Piec rolki potrzeba od pół godziny do godziny, w zależności od ilości mięsa. Chęć rolki zweryfikowane w ten sam sposób jak zawsze: kiedy mięso widelcem przebija będzie stanąć jasną sok i skórka staje się złoty delikatnie – danie jest gotowe.

Aromaty przez czas mieszkanie będzie bardzo magiczne, a przegap moment rolki gotowości nie grozić. Wtedy wszystko jest proste: nie czekając na schładzania (bo nie ma Kupię, jak tylko wyjąć formę z pieca) i uważając, aby nie poparzyć, ostrożnie pokroić w długie plastry z ostrym rolki noża, ozdoby to pieczone lub gotowane ziemniaki i natychmiast wezwać wszystkich do stołu.

I jeśli masz szczęście i coś będzie rano, wtedy zobaczycie, że w rolki kurczaka na zimno, tak jak pyszne, jak gorąco. Cóż, możesz zacząć eksperymentować z nadzieniem, jak z kurczaka pójdzie dobrze, tak wiele produktów. Donlcc życzę smacznego!

Share →