Roman odcienie z rękami: master class

Roman odcienie z rękami: master class

Od czasów starożytnych, zgodnie z zasadą szycia rzymskie odcienie mogą ulec zmianie. Wzory od chwili jego wprowadzenia nie jest również modyfikować, okna ochrony marynarzy powinny być łatwo dostępne dla realizacji krawieckie samodzielnego i szybkiego, nasi przodkowie znaleziono w morzu, warte uwagi, inne niż tracić czasu na zasłony do szycia. Starożytna logika tylko przyczynia się do nowoczesnego krawcowa, uszyć je, można mieć.

Nie wiesz jak? Nasz master class z dodatkowych zdjęć i filmów, które pomogą Ci tworzyć własne rolety rzymskie.

Rolety rzymskie

Wzory

Wzory są bardzo proste. Rozmiar jest rozmiar twojej przyszłości zasłony. W pomiarach trzeba prasować tkaniny i okna bardzo starannie i precyzyjnie zmierzyć. Ważne jest, aby nie przegapić nawet o milimetr, modele te wtopić się tylko wtedy, gdy prawidłowy pomiar.

Główną funkcją rolet rzymskich pozostały na bok, a teraz są one zaprojektowane tak, aby stworzyć stylowy design, doskonałe pomiary okien doprowadzić do tego, że odcienie Roman wyjście doskonała wola wszystkich granicy okna podkreślenia wyraźnych linii i granic.

 Ostry, pomiary

Przed pomiarami, aby wybrać jak będzie dołączony produkt. Dla każdej z metod materiału jest inny, więc master class Plan sobie z tym poradzić. Istnieją tylko dwa rodzaje mocowania tych modeli. Lub jest umieszczony wewnątrz otworu okiennego w samym szkle, lub przymocowane na zewnątrz okna.

Pierwsza opcja jest korzystna w tym przypadku, jeśli twój dom szerokie parapety, to nie masz do podnoszenia i opuszczania kurtyny dla ich stosowania. Druga opcja jest istotne, jeżeli okno trzeba otworzyć dla wentylacji lub otwarte. W drugim przykładzie wykonania pomiarów dodać 10 centymetrów szerokości, idealne na potrzeby że poszedł 5-10 cali na stokach.

Wymiar apertury pomiarowe dodaje się do 2,5 cm szerokości na draperii, a składają się na wysokości 12 cm nad kieszeniami na barach. Wielkość i liczba przodu fałdy niezależnie w zależności od rozmiarów okien. Wzór jest gotowy!

Szycie własne ręce

Zacznijmy naszą klasę mistrzowską w sprawie podejmowania bardzo prosty model. On jest reprezentowany w formie instrukcji krok po kroku. Zdjęcia końcowego wyniku i szczegółowego wykonania w wideo można obejrzeć poniżej.

Aby rozpocząć z „składników”. Do pracy potrzebujemy:

  • 2 drewna lub metalowy pręt szerokości;
  • 1 natarcia, która powinna być nieco krótsza od długości;
  • Taśmy specjalne zapięcie na całej szerokości otworu;
  • pierścień o średnicy 12 mm (metal lub drewno);
  • Przewód nylonowy (3 segmenty).

Długość koronek jest obliczana według wzoru „2 + 1 długości do szerokości.” Ponadto, musimy małe paznokcie. Oczywiście, tkanek według wymiarów wzoru.

Przygotowanie tkanki

Weź szmatkę starannie wyprasowany ponownie i zorganizujemy iu dołu znak kredą linie, fałdy i punkty dla migać pierścienie. Od linii dolnej krawędzi przyszłości fałdy bok odległość równą połowie szerokości fałdy, pozostałe linie są tylko na całej szerokości fałdy. Ważne jest, aby linie były w tej samej odległości, poza ryzyko zepsuć pracy.

Szycie

Następnie rozpocznie się natychmiast szyć rzymskie odcienie. Zawijania boki i na spodzie batonika gwoździami Velcro. Może to być wykonane z małymi gwoździami lub zszywkami.

Górna krawędź i szyć rzep okantovyvayut. Następnie przejdź do dolnej krawędzi. Nie pristrachivayut podvorot szerokości 5 cm do cięższej barze.

Następnie przejdź do linii bigowania. Tutaj szyć hem wykończenie, które będą śledzić. Następnie włóż szyn metalowych i pierścienie piętro SEW koronek.

Nie zapomnij pierścienie na szynie, bez nich nie wzrośnie. Następnie umieścić swoje sznurowadła od dołu do góry. Ściśle monitorować proces, ponieważ jest konieczne, aby wszystkie koronki na bok.

Po ściągające, aby zobaczyć, jak pomarszczona, trzyma wszystko razem w pozycji złożonej i zamocować górny pasek na ramie. Po muszą go wyprostować, przykręcić wszystkie kable w jednym węźle i związać je tak, że znajdują się w ringu.

Wierzchowiec

Były ostatnie poprawki. Wyciągnij przewód przez uchwyt do podnoszenia prefabrykowanych. Po spędzeniu tej manipulacji, wiązanie inny węzeł, w odległości 50 cm od pierwszego węzła.

Element mocujący zamocowany na ościeżnicy i owinięte koronki szczegółowo, zapewniając zamocowanie.

Szczegółowe instrukcje są również reprezentowane w zdjęć i filmów. Ponadto chcielibyśmy rozważyć wybór tkanin.

Jaki materiał nadaje się

Tkanina – to jedyna rzecz, która przeszła szereg modyfikacji. Wcześniej używali płótna żaglowego, a teraz z kolei może się niczego! Nie powinny wpływać do wnętrza, na szybkie i prawidłowe decyzje mogą przeglądać zdjęcia podobne wnętrza z rolety rzymskie.

Przy wyborze tkaniny wymagają określenia funkcjonalności zasłony: aby ukryć przed słońcem pomoże gładkie tkaniny do szycia, i ukryć wszelką pomoc z sąsiednich oczy i lżejszego materiału. Głównie w wyborze materiału rolet rzymskich nie pominąć faktu, że tkanina jest, aby kształt.

Share →