Romantyczna koronkowa sukienka z własnymi rękami

Romantyczna koronkowa sukienka z własnymi rękami

Jak uszyć sukienkę z koronki

W zasadzie, można ozdobić niemal koronki żadnych gotowych ubrań. Sew kołnierzyk i mankiety szkolny mundurek a la ubiegłego wieku lub wyciąć piękne elementy i uszyć je na strój ślepych szwów ręcznie, w którym chcesz go. Ale zadanie – do romantycznego modelu w całości z koronki. Aby to zrobić, należy zakupić:

– koronki tkaniny z półokręgu;

– satyna lub mat na okładce.

Materiały mogą odebrać tonowe lub kontrastujące odcienie. Wygląda bardzo eleganckie połączenie czerni i bieli. To wszystko zależy od modelu sukni

Praca z bielizny koronkowej

Dodać sukienki sygnatur oraz części tnące materiału okładzin. Przed wycięte z koronki tkaniny, tkaniny, na płaskiej powierzchni, umieszczając go na ciągłym materiału w kontrastującym kolorze, aby ułatwić, aby zobaczyć wzór koronki.

Podczas pracy z koronką nie ma znaczenia kierunek wspólnych nici, fragment łyżkę w zależności od lokalizacji wzorca. Bez rękawów, wzór, półki backless sukienka i miejsce tak, że festiwale znajduje się na dole szczegółów. Ponadto, upewnij się, że elementy są umieszczone symetrycznie i ewentualnie połączone w spawów.

Szycie sukni koronki

Pierwszy szyć szczegóły sukni z tkaniny podszewka: satyna lub satyna (lub inny odpowiedni materiał monofoniczny). Technologia szycia pokrywy jest taki sam, jak przy wytwarzaniu ubrań.

Sew rzutki i szwy. Otutyuzhte je uważnie. Dopasuj boczne i barkowe sekcje części i Stitch.

Plastry traktować overlozhnim szew lub zygzak ściegu. Podobnie szyć tkaniny ażurowej części.

W wielu częściach materiałów koronki nie kruszą się, więc nie mogą obsługiwać na szycie, ale sukienka nie było jak hack, lepiej jest traktować je wąski ścieg zygzak

Sukienka z koronki nakładki na złej stronie pokrywy na przedniej stronie podłoża, a następnie podlać. Szyja krawędzi koszulki ślepe szwy ręcznie. Jeśli model zawiera ukryty zamek błyskawiczny, a następnie przyszyć wzdłuż odcinków tyłu, łączenia i koronki i podszewka tkaniny.

Następny, szyć technologii z ukrytymi zamkami.

Dolna krój sukienki podszywania nie jest konieczne, to będzie pięknie ozdobione girlandami. Sprawa koszulki 2-3 cm krótsze sznurowadła. Krotnie ją 2 razy, najpierw na 0,5, a następnie przez 2 cm i zapisywał na maszynie do szycia.

Share →