Rose taśm

Rose taśm

W tym artykule przyjrzymy się, jak zrobić róże z taśm, które są przyszyte bezpośrednio na papierze. Oto przykład kwiaty, który wykonany jest w tej technice.

Potrzebujemy:

– wstążka satynowa

– papier

Pierwszym krokiem jest wybór powierzchni, do której chcesz dołączyć swoją różę. Kutas otwory 5 w postaci pięcioramiennej gwiazdy i jeden otwór w środku, nakreślenie przyszłej wielkości kwiat. W obrazie pokazane jak go (to nie tak z boku) zrobić.

Przednia część obrazu, możesz uszyć kwiat. Zaplanuj otwór, tak aby w przyszłości wzrósł doskonale wpisują się w pocztówek tła.

Wykonać otwór w potrzebie rozciągać kolor nici swoich róż, tak aby wszystkie wątki przechodzić przez środek, ale nie połączone ze sobą, jak na zdjęciu. Uwaga: łatwiej rozciągać kilku nici, a następnie powiązać je trwale w centralnej części tylnej. To pomaga ukryć komponenty i równomiernie rozprowadzić wątek.

Temat powinien być wykonany z cienkiego jedwabiu lub wąskim paśmie.

Następnie na taśmę w kolorze nici i szyć do końca centrum gwiazdy.

A teraz zaczynamy kształtować różę z taśmy, pozostawiając środek gwiazdy. Aby to zrobić, zacząć rozciąganie taśmy przemian wątku, górnej nitki.

Więc mamy nieparzystą liczbę wątków po każdym okrążeń pozycję taśmy podjętą przez jednego wątku będzie kolejno: Taśma będzie wtedy w wątku, wątek powyżej.

Weź taśmę na tyle długo, aby uzyskać bujny kwiat. Taśma musi być obracany po każdym ciągnąć i ciągnąć.

Przy Rose uzyskać odpowiednią wielkość, odcięcie taśmy, a końcowy będzie wystawać przez jeden z otworów i krawędzi gwiazdy widoczne z tyłu karty. Pod koniec swojej róży będzie wyglądać następująco:

Możesz dodać inne róże pocztówki wykonane wstążek o różnych kolorach i wysokiej głośności.

Za pomocą tej metody można zorganizować różnego rodzaju kart i albumów scrapbooking.

Share →