Rośliny doniczkowe Jesień przeszczepie

Rośliny doniczkowe Jesień przeszczepie

Wraz z nadejściem chłodów, wiele roślin przygotowuje się do „snu”, dla innych tylko jest korzystny czas kwitnienia. Tak, to jest czas dla producentów kwiatów dbać o ich pokoju „Zwierzaki”. Jest wartością wszystko i pielęgnacja jesienią roślin. i przeszczepu w tym okresie. W związku z tym pojawia się pytanie: „i wymaga doniczkowe przeszczepie spaść?

A może jest to najlepiej zrobić na wiosnę? „Fakt, że wszystkie rośliny doniczkowe indywidualne, a na ich transplantacji może być inna.

Pomimo faktu, że niektóre rośliny doniczkowe przeszczepie produkować jesień, a inne – tylko na wiosnę, do obsługi roślin domowych może być absolutnie każdej porze. Jest to szczególnie ważne dla obsługi „spanie” w zimie roślin: one w żadnym wypadku nie mogą być pozostawione do odpoczynku w ciasnych doniczkach!

Ale różnica pomiędzy przeładunek przez przesadzania roślin doniczkowych? Postępowanie jest w następujący sposób: od starego garnka zostanie usunięty całościowe CLOD splecione systemu korzeniowego houseplant i w tej samej postaci jest umieszczony w misce większym dodatkiem do gleby składników pokarmowych. Oznacza to, że cechą tej procedury jest to, że układ korzeniowy nie jest uszkodzona, nie jest uszkodzony, a nie jeden główny.

Kolejność rośliny doniczkowe przeszczepie jesień

I jeszcze jedno: rośliny doniczkowe przeszczepie jesień należy przeprowadzić w bardzo krótkim czasie, ponieważ jeżeli ta procedura rozciągać na dłuższy okres czasu, na korzenie roślin wyschnięcia, przez które stają się kruche. Pamiętaj, odpowiednio przygotowane „łóżko” w pomieszczeniach zakładów – zobowiązanie, że ten kwiat jest wypoczęty, a następnie daje wielki rozkwit!

Share →