Rosyjscy nagie zdjęcia nagich gwiazd i celebrytów

Rosyjscy nagie zdjęcia nagich gwiazd i celebrytów

Wspólna nazwa sekcji z erotycznych zdjęć gwiazd – " Nagie gwiazdy " – Jaki jest najlepszy wyraża główną interesu użytkowników w popularnych aktorek, piosenkarzy, modelek i sportowców. Zwłaszcza gdy są one atrakcyjny wygląd.

Nie, oczywiście, ciekawe i słuchać ich piosenek i oglądać filmy z ich udziałem, a także zapoznać się z biografią gwiazdy, ale jednak główne pragnienie – aby zobaczyć, jak gwiazdy wyglądają nagie, bez ubrania i blichtr telewizyjnych. O ile są one bardzo piękne i bardzo różni się od zwykłych śmiertelników?

Okazuje się, że – prawie nic. Są tacy sami jak my, tylko sławny. Popularny i sławny, każdy zwykły dziewczyna robi piękno! Co można i upewnij się, spojrzał galerii rosyjskie gwiazdy muzyczne i filmowe, na przykład.

Albo można porównać "nasz" Gwiazdy z "importowane gadżety" Zagraniczne galerie gwiazd.

Wszystko, co w ogóle! Wystarczy trochę ładniejszy, może czasami.

A może to ze względu na sztukę fotografii? Nie jest wykluczone.

Przekonaj się sam.

Jeśli zastanawiasz się, co dzieje się za kulisami popularnego serialu, a grupy pop czy w telewizji – ci w sekcji zdjęć z serii gwiazdek.

Jeśli jesteś bardziej zainteresowany biografii dochodu lub gwiazd krajowych – patrz rozdział Gwiazdy i gwiazdki.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają w rzeczywistości, w prawdziwym życiu, bez makijażu i strojów, oferuje Forum gwiazd, jak są i życie jest porażką. ,

Nagie gwiazdy naszego show-biznesu

Zachęcamy do rejestracji. Wtedy będzie dostępne więcej sekcji miejscu!

Wybór gwiazd show-biznesu. która zagrała w magazynie Playboy rosyjskiej, XXL i Maxim. Mówią, że nie za to zrobić jeszcze uiścić opłatę!

20 lat temu film „Little Faith” była prawdziwa niespodzianka dla publiczności krajowego: okazało się, że seks w tym filmie jest. Aktorka Natalia Nehoda nagle stał się symbolem seksu i pierwszy piersi, by odeprzeć prawo na okładce „Playboya” amerykańskiej – na dobre, jak mówią, w czasie opłat. Wielu dopiero wtedy dowiedziałem się o istnieniu takiego pisma.

Teraz nago na ekranie prawie nikogo dziwić. Sprawa umieścić na strumień.

W majowym numerze Playboya wyszczerzył Alicja Grebenshchikov. Pikanterii strzelaniny dał fakt, że córka BG w momencie była już w ciąży.

– Szczerze mówiąc, kolorowych magazynów zapłacić tylko jednostki – powiedział „KP” Alice. A kto pozował do magazynów gwiazd krajowych? Oto tylko niektóre z nich.

Alice. A kto pozował do magazynów gwiazd krajowych? Oto tylko niektóre z nich. " "W majowym numerze Playboya wyszczerzył Alicja Grebenshchikov.

Pikanterii strzelaniny dał fakt, że córka BG w momencie była już w ciąży.

– Szczerze mówiąc, kolorowych magazynów zapłacić tylko jednostki – powiedział „KP” Alice. A kto pozował do magazynów gwiazd krajowych? Oto tylko niektóre z nich. "

Gwiazdki Nagie sportowe

Każdego roku na całym świecie magazyn daje ESPN specjalną edycję słynnej nagich gwiazd sportu Emisji ciała. Athletic ciała podniesiony sportowców, którzy osiągnęli wielkie sukcesy w swoich dyscyplinach, należy, zdaniem autorów projektu przyczyni się do promocji sportu i zdrowego stylu życia.

W szóstej edycji Emisji ciała, można zobaczyć 5-krotnie mistrzem Wimbledonu Venus Williams, 18-mistrz olimpijski Michael Phelps, pływanie brąz medalista Paraolimpijski Amy Purdy, jak również wiele innych wybitnych sportowców.

19 zdjęcia

1. 34-letnia gwiazda tenisa Venus Williams. Waga 72 kg. (Williams + Hirakawa).

7. 25-letni Daniel Wolfe mistrzem w boksie w Stanach Zjednoczonych. Waga 69 kg. (Piotr Hapak).

8. 39-letnia Ginger Huber znana jest z ekstremalnych wysokościach nurkowania. Waga 59 kg. (Dean Treml).

9. Hilary rycerz 25-letni hokeista ze Stanów Zjednoczonych. Waga 78 kg. (Martin Schoeller).

10. Jamie Anderson, mistrz olimpijski w złoto snowboardzie. 23.

Waga 52 kg. (Peggy Sirota).

11. Żeglarstwo: Jimmy Spithill 34 lat. Waga 88 kg. (Steven Lippman).

12. 30-letni Larry Fitzgerald gwiazda piłki nożnej kolegium. 97 kg masy ciała. (Richard Phibbs).

13. 26-letni rowerzysta Nigel Sylvester. Waga 82 kg. (Carlos Serrao).

14. Omar Gonzalez 25 lat (Stany Zjednoczone). Waga 93 kg. (Finlay McKay).

15. 30-letni Travis Pastrana gwiazda motocross (waga 91 kg) i 24-letniego LINZI Pastrana skeytbordistka (waga 52 kg). (Martin Schoeller).

16. Pływak Michael Phelps 29 lat. Ze względu na jego 18 złote medale olimpijskie.

Waga 88 kg. (Carlos Serrao).

Nagie gwiazdy naszego show-biznesu

Wybór gwiazd show-biznesu, która zagrała w magazynie Playboy rosyjskiej, XXL i Maxim. Mówią, że nie za to zrobić jeszcze uiścić opłatę!

20 lat temu filmu «Mała Wiera» była prawdziwa niespodzianka dla publiczności krajowego: okazało się, że seks w naszym filmie jest. Aktorka Natalia Nehoda nagle stał się symbolem seksu i pierwszy piersi, aby dokonać inwazji na okładce amerykańskiego prawa «Lekkoduch» – Dla dobra, powiedzmy, w czasie opłaty. Wielu dopiero wtedy dowiedziałem się o istnieniu takiego pisma.

Teraz nago na ekranie prawie nikogo dziwić. Sprawa umieścić na strumień.

W majowym numerze Playboya wyszczerzył Alicja Grebenshchikov. Pikanterii strzelaniny dał fakt, że córka BG w momencie była już w ciąży.

– Szczerze mówiąc, kolorowych magazynów zapłacić tylko jednostki – powiedział «KP» Alice. A kto pozował do magazynów gwiazd krajowych? Oto tylko niektóre z nich.

Alice. A kto pozował do magazynów gwiazd krajowych? Oto tylko niektóre z nich. " "W majowym numerze Playboya wyszczerzył Alicja Grebenshchikov.

Pikanterii strzelaniny dał fakt, że córka BG w momencie była już w ciąży.

– Szczerze mówiąc, kolorowych magazynów zapłacić tylko jednostki – powiedział «KP» Alice. A kto pozował do magazynów gwiazd krajowych? Oto tylko niektóre z nich. "

Share →