Rozmiar biustu po mammoplastyki

Rozmiar biustu po mammoplastyki

Często pojawia się pytanie, jaka jest wielkość piersi w końcu chce się pacjenta po operacji? I nie ma znaczenia, operacja jest w celu zmniejszenia lub zwiększenia. Nawet po Wyciąg piersi może zmienić nie tylko swój kształt, ale także wielkość.

Wszystkie relacje bardzo subiektywne i dokładne «ilość raka – rozmiar biustu» nie istnieje. Na przykład, obwód piersi kobiety 72 cm pod powierzchnią ziemi będzie odpowiadać wielkości 150 ml, a w przypadku rozmiarze 85 cm poniżej piersi, rozmiar sutka 1 to 230 ml. Dlatego, aby mówić o standardowy rozmiar piersi jest niemożliwe.

Wszystko musi być ustalana indywidualnie.

W praktyce, najlepszym sposobem, aby określić rozmiar planując powiększenie piersi nie jest dobrym przykładem. Możesz użyć technologii komputerowej i na ekranie za pomocą Photoshop, na przykład, do reprezentowania pacjenta, jak to będzie wyglądać w danym rozmiarze. Ale najlepiej jest użyć Sizer – specjalne wkładki, które mają już inną kwotę. Mogą one być umieszczone pod sutka u pacjenta i w ten sposób biustonosz dokładniej określić idealną wielkość i masę piersi po operacji.

Wymaga bardziej precyzyjnej definicji mammoplastyki redukcji lub Zmniejszenie piersi. Przed operacją, często zdarza się, że kobieta, która została zużyta w wyborze ubrań, lekarz mówi, że losowy chciałaby zmniejszyć rozmiar piersi do trzeciej. Ale jeśli jej pokazać kilka zdjęć piersi, ona może wybrać mniejszy rozmiar – Po drugie, w przeciwieństwie do pożądanego trzeciej, a czasami wręcz przeciwnie, więcej niż jedną czwartą.

Dlatego podczas planowania operacji zmniejszenia piersi jest konieczne nie tylko poprosić pacjenta, rozmiar czego chce, ale ona wyraźnie pokazują przykłady, jak to może wyglądać po redukcji piersi.

Tylko w ten sposób, czysty, może przyczynić się do bardziej dokładnego określenia przyszłego rozmiaru piersi oraz w przypadku wzrostu w przypadku redukcji piersi.

Pacjenci powinni pamiętać, – nie ma jednego środka dla wszystkich. W każdym przypadku, wraz z lekarzem, aby szczegółowo omówić wszystkich i dopiero po wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości dokładnie ustalone z przyszłej wielkości piersi.

Jak jest rehabilitacja po powiększania piersi?

Wiele dziewcząt i kobiet, którzy są zainteresowani zabiegu powiększania piersi, chcesz wiedzieć, jak odzysk, jak pacjent czuje się, wygląda jak piersi po operacji, sposoby dalszej komunikacji z chirurga plastycznego.

Oferta, aby zobaczyć materiały dostarczone przez pacjentów chirurga plastycznego Grudko Viktorevich.

Historie pacjentów o powiększaniu piersi:

Share →