Rozrywka, gry i konkursy na dzień 1 kwietnia dla dzieci

Rozrywka, gry i konkursy na dzień 1 kwietnia dla dzieci

Zabawa gry, triki, konkursy dla dzieci, w dniu 1 kwietnia Prima Aprilis

Pobierz jabłko

Aby zagrać w grę musisz wziąć miskę z wodą. W wodzie rzucić kilka jabłek, a następnie gracz z rękami za plecami, próbując złapać zębami jabłko i je zdobyć. Zazwyczaj taka konkurencja jest bardzo zabawny.

Zadanie graczy — Nie śmiej się. Dzieci siedzą w kręgu, jeden gracz mówi: «Ha!» Kolejny krąg gracz mówi: «Ha, ha!», Trzecie: «Ha-ha-ha!» i tak dalej. Każdy, kto mówi, że nie tak wiele «ha» lub śmiać — z gry.

Gra trwa, a ci, którzy odpadli, próbując rozbawić graczy. Kto się śmieje ostatni, król zwany Nesmejanov.

01 kwietnia jest często stosowany zadanie, które nie mogą być wykonane. To jest bardzo trudne do jedzenia galaretki owocowe lub lody wykałaczką lub szpikulcem. A jeśli celem konkursu — zrobić to tak szybko, jak to możliwe?

Oczywiście, obaj uczestnicy i widzowie będą mogli śmiać się syta.

Nieograniczona ilość graczy. Jeden z graczy jest wyjście z pokoju. Wszyscy siedzą w kręgu i wybrać Monkey King.

Dzieci muszą powtórzyć cały króla ruchy ulubionych! Gdy wybrany królem, wprowadza się do pokoju mężczyzny, który był przy drzwiach. Jego zadaniem — zrozumieć, kim parodiował graczy!

Gracze na zmianę zawyżone dużo piłek, ale ich nie wiążą. Potem ktoś mocno trzymając piłkę z «szyja»I ktoś rysuje na jej czarnych oczu, nosa i toothy usta. Następnie piłka jest zwolniony.

Tak więc istnieje «Rakiety duchy», Piłki są podzielone między graczy, ponownie napompować. I zaczyna się zabawa: alarm: «Naprzód!» Dzieci zwolnione balony. Zadanie — złapać «Rakiety duchy»Przed i spadnie na ziemię.

Hokus-pokus

Aby stać się lepszym joker powinien pokazać kilka sztuczek magicznych. Oczywiście, każdy z tych sztuczek posiada tajne żart. Nikt, ale nie można o nim powiedzieć?

Silne bańka

Można trzymać słomy w bańce, więc nie wybuchnąć? Chyba nikt. Ale jest jedna tajemnica. Końcówka słomy (wykałaczką) konieczne, zwilżyć wodą z mydłem i dokładnie trzymać w bańce.

Bubble zostanie zapisany!

Oczywiście, należy ćwiczyć przed pokazaniem tego niezwykłego skupienia.

Zaskocz swoich znajomych z nietypowych wzorów. Na białym arkuszu papieru z kawałkiem białego świece zrobić prosty rysunek (np, samochód, kajak, dom). To będzie prawie niezauważalna. Ale warto kogoś do akwarele i grubą szczotkę, jak się cud.

Jeśli zanurzyć pędzel w jakiejkolwiek farby i jechać go na karcie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, nie ma wzorca.

Share →