Rozszerzone pory, kręgi pod oczami, krosty, kapilary netto ...

Rozszerzone pory, kręgi pod oczami, krosty, sieć naczyń włosowatych, plamy wątrobowe – nic z tego zestawu na pewno istnieje w każdym z nas. Idealna kobieta nie stanie, ale można nauczyć się ukrywać swoje wady.

Korektor (Z angielskiego ukrywać. – Ukryj) jest używany do oświetlania obszaru pod oczami, maskować „siniaki”.

Czytelnicy Passion.ru wybrać najlepszą korektor

Korektor (Z angielskiego Correct. – Prawidłowe) – narzędzia "kamuflaż" zupełnie inne niedoskonałości skóry. Rozwiązuje problem koloru.

Nędzny niebiesko pod oczami lepiej retuszować specjalny korektor, a nie fundacji. Zaletą jest to, że zawierają korektory są specjalne odblaskowe skład cząstek są nieco grubsze, odpowiednio, lepszą korekcję.

Instrukcja doboru środków kamuflażu

Zazwyczaj korektory są 4 kolory: jasny, jasny, skóra normalna i ciemna skóra. Błędy przy wyborze trudne jeśli wziąć pod uwagę, że korektor powinien być jaśniejszy naturalny odcień twarzy. Fundacja nakłada się na granicy ciemnych okręgu, a nie przez korektor – na gładkie przejście.

Makijaż artyści nadal twierdząc, należy stosować korektor przed lub po normalnym Podstawy . Wydaje się logiczne, że lepiej umieścić ją po podstawy, ponieważ jest stosowane tylko do konkretnych części skóry, która może być zakłócona w przypadku stosowania zasad.

Jak łączyć krem ​​korektor tonów: makijaż Rada artysty

Korektory kolor neutralizują nadmiar kolor, dając monotonię twarzy. Działanie korektor kolorów oparta jest na zasadzie, że jest w stanie zneutralizować inny kolor.

Korektory Kolor: Wybierz żądany odcień

Wszelkie korektor nakłada się cienką warstwą na czystą skórę palcami lub lateksu gąbek (w zależności od konsystencji środków) i łatwo się wilgotną szmatką, aby usunąć nadmiar. Jeśli wada skóry, z wyjątkiem koloru, stoi i objętość (na przykład, pryszcze), stosować korektor wygodny prosto z tubki z wąskiej cienkiej szyi lub końcówką ołówka.

Warunki korzystania z środków maskujących

Share →