Ryby Człowiek w miłości. Ryby. Miłość.

Ryby Człowiek w miłości. Ryby. Miłość.

Co mężczyźni – Ryby w miłości?

Poznaj kobiety. w którym „druga połowa” Ryby. O męskiej Ryb. Miłość:

Ninel:

Mój mąż – prawdziwy pech! A wraz z nim ciężko, jak człowiek. On jest jeden, to jest inaczej. Nie mogę się przyzwyczaić do sposobu jego „zmiany”.

Miłość po prostu trzyma nas razem. Jeśli nie czujesz – pozostawiłby dawno temu.

Veronica:

Ryby – najlepszy znak. Mówiąc o mężczyzn, ponieważ kobiety – oddzielne rozmowy. Bardzo właścicielem! Ale nie będzie mówił.

Ryby – miły człowiek, wie, jak dbać o. Jedyną rzeczą, która mi nie odpowiada – czas „rozdwojenie jaźni”.

Galina:

Ryby tak, to co trzeba pamiętać:

  Docenia wewnętrzny świat bardziej niż cokolwiek innego. Docenia czułości. Zauważa dyskretny.

  Cierpliwość i pokora – to cechy, które są bardzo „pożyteczne” na podbój mężczyzn – Ryby. Kocha spacery i chodzić do kina.

Tatiana:

Lepiej nie zadzieraj z ryb, jeżeli:

– Marząc o silnym człowiekiem.

– Wiesz, że musisz to człowiek, który jest całkowicie pozbawiony romantyzmu.

– Irytujące, gdy myślisz o pantoflem.

– Czy palenie chęć odpowiada za kogoś innego.

– Zły, gdy są przedstawiane z bukietami kwiatów.

– Preferuje lekkie chamstwa w związku.

Wiara:

Chcę powiedzieć o tym, jak człowiek jest wygrana – Ryby. Warunki podboju. Rekord:

  Musisz mówić więcej niż on. Często słucha dowiedz się więcej informacji o rozmówcy. Musisz pogodzić się z faktem, że będzie „latać”, gdzie z tobą rozmawiać. Tyle, że jest. Człowiek – Ryby daje kwiaty bardzo rzadko. I nie należy go winić za to „niezwykłe”.

  W wieku dwudziestu pięciu ludzi pod tym znakiem są bardzo zmienia. A te zmiany przynosi trudne. Pomóc mu poradzić sobie z tym trudnym okresie – to daje wszystkie moje serce. Nawet z romantycznym spotkaniu _ Ryby człowiek kocha filozofować. Daj mu szansę, utrzymując rozmowę o tym charakterze. Ryby – ludzie – miłośnicy tych gospodynie i kucharze. Jeśli wiesz, jak gotować i sprzątać dobrze w pokoju – można założyć, że sposobem na wygranie mężczyzn otwieranych.

  Jeśli nie są bardzo pewni siebie – a kupić to zaufanie! Człowiek pod tym znakiem, jak zaufanie kobiety, które po prostu przelewanie na krawędzi. Staraj się nie ranić tego człowieka, bo jest bardzo wrażliwy. Tak bardzo, że nawet sentymentalna trudno nazwać. Bardziej odpowiednie słowo – bardzo sentymentalny.

  Wiem jak to powiedzieć wszelkiego rodzaju miłych komplementów? Porozmawiaj z nimi, nie szczędząc słów! Człowiek – Ryby jest bardzo „smaczne” im.

  Zobacz, jak ten fakt pozytywnie wpływa na relacje. Oznacz ten człowiek nie lubi eksperymenty w błonie wewnętrznej. Dopóki to ma dokładnie to, czego potrzebujesz, aby przygotować się, jeśli nie chcesz doświadczyć wszelkie niepowodzenia w intymnej sferze.

  Kocha wolność, gdy zdarzy się coś, lub ktoś go denerwuje. On „unosić się” i uzna to za konieczne, aby powiedzieć nam, gdzie on jest. Słuchawka będzie również wyłączony. I nie obrażaj się za to. Jeśli ktoś nie zgadza – to dosłownie zostać nałożone. I to naprawdę nie martw się o to obsesja nie jest jak prawie wszystkich ludzi. Jeśli wybór będzie stanąć pomiędzy kilkoma dziewczynami – wybrał jedną, do której dusza powie iść.

Czytałem dużo literatury innego w tym zakresie. Tak, myślę, że spokojnie mogę zaufać w to proste pytanie. Ja jestem drogą, szczęście do tych ludzi, którzy urodzili się pod tym znakiem tutaj.

Więc, oczywiście, napisałem tak wiele o nim. Chcę podzielić się wiedzą z innymi kobietami. Każda kobieta zasługuje na maksymalną świadomość, z którym dzieli swoje życie.

Daria:

Nie podoba mi się ten znak. Nie wiem, skąd to się wzięło (niechęć) Obudziłem się do niego, ale nie podoba mi się to. A za jego miłość, jeśli jest tak mało plusy?

Cóż, osobiście, tak myślę. Wybacz mi, jeśli ktoś dotknął jego opinię. Często nie jest to bardzo uczciwe.

Margarita:

Uwielbiają, gdy są one zrozumiałe. Znany nie tylko dla swojego chłopaka. Mam wielu przyjaciół, ludzi – Ryby. I wszystkie z nich „tożsamości” w tej kwestii.

Olga:

I – Koziorożec. Wydaje mi się, że Ryby i Koziorożec nie pasują do siebie. Teraz liczą się z tobą co do zgodności tego znaku.

Nie nadaje się w ogóle:

Nadaje się do pięćdziesięciu procent stu:

Share →