Ryby Horoskop na dzisiaj

Ryby Horoskop na dzisiaj

Innym Ryby

Ryby Horoskop na dziś wydaje się czasem niesamowite, jak niektóre przypowieści.

Jeden człowiek, szczerze mówiąc, słabe, żył, mieszkał i zmarł. Jego ciało zostało leżał na łóżku, a dusza, wszystko jest tak jasne i naga, poleciał. Nieprzyjemny wewnątrz przezroczystej duszy widać wszystkie akty, które złożyły osoby w życiu.

Ale najgorsze – było jasne, że osoba popełniła złe czyny znacznie więcej. Wtedy dusza działa tak, że przeniósł się w środku jakiś dobry zadaszony złe. I w ten sposób udał się na spotkanie z Bogiem. Bóg tylko spojrzał na duszy i poszedł dalej. Dusza szczęśliwa i poleciał do bramy prowadzącej do Raju. Nie leciała, ale bardzo ostrożnie, ponieważ każdy ruch miesza gwałtowne działania w niej i było oczywiste, że złe już.

Ich serce było niewygodne, a ona poleciała do Boga. Bóg uśmiechnął się i powiedział: «Czego chcesz?» Dusza powiedział: «Zabierz mnie do złych rzeczy!» Bóg odpowiedział: «W porządku!» I usunięte. Dusza, zachwycony, poleciał do nieba, ale po chwili wrócił ponownie. «I co teraz?» – Bóg zapytał.

Dusza nieśmiało powiedział: «Wiesz, nie mam swoje ciemne czyny, ale nie zapomniałem. Przyznać, że zapomniałem», Bóg odpowiedział: «W porządku!» I usuwane z pamięci duszy. Ale bez pamięci, a sam stał duszy. Bóg zlitował się nad nią i wrócił go, jak to było.

Wtedy dusza zmarszczył brwi «Wyślij do mnie do piekła! Nie mogę już tego znieść!» Bóg uśmiechnął się i powiedział: «I nie stworzył nic oprócz Raju. Piekło każdy człowiek niesie ze sobą»,

Przestroga – ona przypomina wszystkim, że zawsze należy zważyć swoje działania, a nie tylko wtedy, gdy można przeczytać horoskop na dziś Ryb.

Share →