Rysunek piasku. Zdjęcia w którym czas - płynące.

Rysunek piasku. Obrazy, w których czas – płynące.

26 marca 2012

Temat Technologia 948

Jeśli porównać przebieg wydarzeń z wieczności, możemy śmiało powiedzieć, że świat składa się z piasku … zniszczone i stromych gór i dużych miastach, są Adamant kamienie się ziarenka piasku i rozpocząć ich ostatniej podróży do Ziemi. To będzie dostarczyć maszynę żwir gdzieś w Nowokuznieck, i ona też, zamieni się w piasku i pyłu w czasie, gdzieś na cmentarzu złomu. Piasek powinien era myjnie rzeka z horyzontu jak dzień odejścia słońce, czas wydaje się odlecieć daleko, jak w szybki i silny ptitsamPesok kojarzy nam się z czymś jak ciężki i gęsty, wypełniony powietrzem i jest bardzo płynna, puste, martwe, martwe ale nie jest to ruchoma przypomina idealny bajkę, ale takie atrakcyjne.

Przyznaję, że wszyscy potajemnie pielęgnuje nadzieję, że wszystko pójdzie idealnie miał?

Dlaczego dalej ode mnie.

To pytanie skierowane jest nie do ukochanej, a nie do całego świata i życia, i dźwięku w poezji, w piasku światowej sławy animacji zastrzelony przez ParanoiaFilm. Twórcy animacji – Dato (David Hudzhadze) i Ilana Yahav – „. W piasku” izraelskiego artysty

Prosta fabuła, proste, jasne, każda kompozycja, proste słowa gruzińskiego piosenki „Mahindzhi Var”, napisana ponad 30 lat temu przez J. Chrelashvili – zwykłą kobietą, której życie ogranicza się do łóżka … Ale obraz zmienia się wzór nicości, jakby z pamięci ” pamięci lub sen, a tam są zdjęcia – Porwana jedną ręką A teraz, nie tak dużo publiczności oglądania umiejętności artysty, jak patrzy do wewnątrz, gdzie jego pamięci czerpie obrazy i piasku -. wymiata …

Film otrzymał wiele nagród i uznanie nieograniczone, został zwycięzcą 15. Międzynarodowego Festiwalu Reklamy w Moskwie, był pokazywany poza konkursem na festiwalu Cannes Lions „”, wzięło udział w Festiwalu Winterfestivaleen.

Jego historia jest ilustracją. Wyciąganie z piasku na podświetlonym stole przejrzysty w oczach publiczności staje się zaskakująco popularny. W „niewoli” piasku dostać wszystko – od niemowląt nadal nieuzasadnione już zmęczony zrozumienia starszych.

Jak to możliwe?

Kto powiedział, że nie można?

W rzeczywistości, w tym niesamowite i imponującej technologii, wszystko jest względne. Trudno powiedzieć o niektórych sztywno ustalonych norm. Jednak ta konwencja wymaga herkulesowe wysiłku od samego artysty: tak więc konieczne jest wypracowanie ruch, więc uważają, każdy z nich do widza, nawet przez chwilę nie pomyślał, że przed nim tylko powierzchnię roboczą, ale nie magicznej sztuki obraz.

Musi narysować tabelę z przezroczystym matowej powierzchni, lampy do oświetlenia. kamery, projektora. Aby uzyskać najbardziej done obrazów artystów są wybrane wulkaniczny piasek z drobnym ziarnie, ale w przypadku braku dobrze wykorzystane i przesianej rzeki.

Obok stołu jest z aparatem i statywem – zaczyna się magia. Ale nawet teraz magii – codziennych godzin szkolenia, wynalazek działki, przejścia fabuły, które są czasem trudne do wykonania niż podstawowe figury.

Jako takie nie ma techniki malarskie. To piękno malarstwa piasku: jak wygląda i pracy. Jesteś artystą, i to jest twoja wizja, jak ktoś może powiedzieć słowo przeciwko nim.

Tylko musimy najpierw nauczyć się czuć piasek. Nie wlewać więcej, nie mniej.

Farba – wszystko!

Nawet geniusz jest dość proste. Rzeczywiście: łatwiej jest piasek ten sprzęt, ale mógł myśleć o jej tylko kanadyjski animator Caroline liści w 60 latach XX wieku. Ona stworzyła wspaniałe piaszczyste bajki – „Sowa zhenivshayasya na kaczki”, „ulica”, „Piotruś i wilk”, „Dwie siostry” i inne.

Ale świat zna inną nazwę – Ferenc Tsakoev. Reżyser, artysta pochodzący z Węgier, wykonany nowy kierunek sztuki piasku sztuki, podkreślając moment tworzenia kreskówek z piasku w oryginalnym pokaż tuż przed publicznością. Artysta w czasach trudno – stracił prawo być zła.

Dla widza tworzyć obrazy z piasku było w czasach spektakularne, fantastyczne, ciekawe.

Urodził, i prawidłowo, znalazł masowe malowanie piaskiem publiczność w Stanach Zjednoczonych, a później, w latach 70-80 ubiegłego wieku było chodzić pewnie po świecie i coraz więcej, aby zdobyć serca ludzi. „Ninth Wave” burza piaskowa, odsunął się miliony, zbiegł się z połączenia z globalną siecią najbardziej odległych zakątkach naszej planety. Dzięki ekspansji rozprasza internetowe Piasek Fantasy i Rosji. Zobacz wideo pokonać wszelkie rekordy, odpowiednio, wszędzie są nowy rysunek szkoła, nowe oryginalne i niepowtarzalne pomysły autorów.

Jednak prawdziwi mistrzowie dzisiaj nie wystarczy. Podobnie jak w malarstwie, rzeźbie, samolotu, wina do gotowania …

Baza animacja Sand – nie tylko umiejętność wyciągania. ale słuchać muzyki, to zrozumieć, aby rozproszyć ziarenek piasku „uwagi” na rogach pamięci i uczucie żyje, nie może płonącego nie uzdrowienia.

Share →